Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,368 μέλη και 2,431,811 μηνύματα σε 75,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Περιστατικά που βλέπουμε στους δρόμους

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,616 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 12:39, 31-07-18:

Σε αυτό το θέμα βάζουμε video, φωτογραφίες ή δικες μας περιγραφές από περιστατικά που βλέπουμε οι ίδιοι στους δρόμους και στο διαδίκτυο

Καλά δεν μπορούν να καταλάβουν κάποιοι ότι δεν πρέπει να κλείνεις την ΛΕΑ ποτέ;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,616 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 11:29, 09-08-18:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:31, 09-08-18:

Ακίκο αυτός ο άνθρωπος είχε ψυχικά προβλήματα και τελικά πέθανε οπότε δε νομίζω οτι μπορούμε να κάνουμε χιούμορ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 14:20, 09-08-18:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 15:16, 11-08-18:

Χωρίς πινακίδες και πάει να στρίψει χωρίς φλας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 15:49, 20-08-18:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια