Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,031 μηνύματα σε 79,007 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμβόλια και παρενέργειες

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,757 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 14:31, 25-08-09:

Εεεμμ, δεν γίνεται κάποιο άτομο αυτιστικό από εμβόλια.
τι λες αφου το λεει η εβλο, την λες ψευτρα?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jelipop (Εύα)

Νεοφερμένος

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H Jelipop ♥ *Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ* ♥ έγραψε: στις 15:15, 25-08-09:

Χμ ,

Η αλήθεια ειναι οτι μπήκα σε σκέψεις (για όταν θα κάνω παιδιά) ...
Αλλά η δική μου άποψη επί του θέματος ειναι εδώ κάναμε εμείς τα εμβόλια στην εποχή του '80 κ δν πάθαμε τπτ ..! (Έτσι πιστεύω δηλαδή) !! Λέτε εν έτη 2009 να γίνονται τέτοια πράγματα ?! Χμ , ειναι βέβαια κ ανάλογα τον οργανισμό .. Ένα πιρετούλι μπορεί να σηκώσει ! Δν βαριέσαι όμως , μπροστά στα τόσα (ασθένιες - μικρόβια κλπ κλπ) που έχει να αντιμετωπίσει σε όλη του την ζωή δν το διακυνδυνεύεις ..!! Αν είμασταν όλοι αμβολίαστοι θα γινόταν το σώσε .. (η ιατρική - Δόξα το Θεό δηλαδή- πάει μπροστά) !!

Φανταστήτε παιδιά , ήδη αρχίζουν κ βγαίνουν αρρώστιες ,οι οποίες είχαν εξαφανηστεί , στην επιφάνεια ...

Stay cool κ όλα θα πάνε καλά !!

Καλή σας τύχη , στο πρώτο σας εμβόλιο !!
Παράθεση

Μaριaλένa

Νεοφερμένος

H Μaριaλένa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Μaριaλένa έγραψε: στις 21:57, 11-10-09:

Αρκετά άρθρα για τις παρενέργειες των εμβολίων μπορείτε να βρείτε στην παρακάτω ιστοσελίδα:
http://www.homeopathy.gr/articles_vaccines.html

Είναι άρθρα από έλληνες γιατρούς, και αφορούν διάφορα εμβόλια (gardasil, mmr, dtp, αντιγριπικά, κλπ), αξίζει να έχετε υπόψιν σας τα όσα γράφουν...
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,233 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 09:58, 25-08-17:

Βιντεάκι που ξεσκεπάζει το αντιεμβολιαστικό κίνημα.

Yπάρχουν άτομα που δεν κάνουν χημειοθεραπείες και δεν ακολουθούν τα φαρμακευτική αγωγή των ιατρών. Κάποτε πρέπει να σταματήσει αυτό. Μας αφορά όλους.
2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,233 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:03, 03-10-17:

Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 20:07, 13-02-18:

Παράθεση

Σουρεαλιστικός

Νεοφερμένος

Ο Σουρεαλιστικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Σουρεαλιστικός έγραψε: στις 20:10, 13-02-18:

^^^ Αυτό ακριβώς είχα σκοπό να ανεβάσω μόλις είδα τον τίτλο του θέματος.
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 07:58, 16-04-19:

Οσοι εχετε γεννηθει πριν το 1992, καλο ειναι να ελεγξετε τους εμβολιασμους σας για ιλαρα. Αν εχετε κανει 1 δοση του εμβολιου, πρεπει να κανετε και 2η γιατι η μια δεν καλυπτει και μπορει να κολλησετε. Αν εχετε κανει 2 ειστε καλυμενοι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια