Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,923 μηνύματα σε 78,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 531 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κύστη Κόκκυγα

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,062 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 07:50, 09-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Τι ποσοστο επανεμφανισης υπαρχει περιπου? Εγω ειχα προβλημα το Μαιο, το εσκισε ο γιατρος για να βγει το πυον και απο τοτε δν με εχει ξαναενοχλησει...
Όταν κάνεις μπάνιο, να φροντίζεις να πλένεις καλά την περιοχή αυτή, γενικά να πέφτει αρκετό νερό εκεί. Να φροντίζεις να αποφεύγεις το πολύωρο καθησιό σε μια καρέκλα και να περπατάς για να αποφευχθεί ο υποτροπιασμός.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Σοφια 15

Νεοφερμένος

H Σοφια 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Σοφια 15 έγραψε: στις 18:40, 06-07-15:

Γεια σας ...εγω εκανα το χειρουργειο στις 2 Ιουνιου 2015 και τωρα η πληγη σχεδον εκλεισε κ δεν βγαζει κ πολυ υγρο πλεον .Το μονο προβλημα ειναι οτι εβγαλε μια μικρη τρυπουλαακριβως πανω απο την χειρουργημενη περιοχη ....ξερετε μηπως τι μπορει να σημαινει αυτο
??
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 12:56, 07-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σοφια 15
Γεια σας ...εγω εκανα το χειρουργειο στις 2 Ιουνιου 2015 και τωρα η πληγη σχεδον εκλεισε κ δεν βγαζει κ πολυ υγρο πλεον .Το μονο προβλημα ειναι οτι εβγαλε μια μικρη τρυπουλαακριβως πανω απο την χειρουργημενη περιοχη ....ξερετε μηπως τι μπορει να σημαινει αυτο
??
Μπορεί να δημιουργήθηκε συρίγγιο.
Μην φρικάρεις, δες το με τον γιατρό σου.
Παράθεση

Γιώργος Τάγαρης

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Τάγαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Γιώργος Τάγαρης έγραψε: στις 02:07, 11-06-19:

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω πως καταλαβαίνουμε τη κύστη κόκκυγάς; Σημάδι θεωρούνται οι τρύπες εκεί (στην ουρίτσα) ή είναι φυσιολογικές να υπάρχουν; Επίσης αν υπάρχει κύστη κοντά σε αυτό το σημείο (ουρίτσα),άλλα μικρή σε μέγεθος, είναι σίγουρο ότι είναι κύστη κόκκυγας; Στη ζωή μου έχω ξαναεμφανίσει κύστη στο παρελθόν και στο γλουτό αλλά και αλλού.Επίσης έχω ακμή, λέτε να παίζει ρόλο; Δεν πονάω καθόλου όσον αφορά τη κύστη και ούτε πύον βγάζει. Αν ξέρετε τίποτα πείτε μου για να καθησυχαστώ.
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,681 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 11:33, 11-06-19:

Δε πας να σε κοιτάξει κανένας γιατρός λέω εγώ;
4
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 995 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 19:20, 11-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Τάγαρης
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω πως καταλαβαίνουμε τη κύστη κόκκυγάς; Σημάδι θεωρούνται οι τρύπες εκεί (στην ουρίτσα) ή είναι φυσιολογικές να υπάρχουν; Επίσης αν υπάρχει κύστη κοντά σε αυτό το σημείο (ουρίτσα),άλλα μικρή σε μέγεθος, είναι σίγουρο ότι είναι κύστη κόκκυγας; Στη ζωή μου έχω ξαναεμφανίσει κύστη στο παρελθόν και στο γλουτό αλλά και αλλού.Επίσης έχω ακμή, λέτε να παίζει ρόλο; Δεν πονάω καθόλου όσον αφορά τη κύστη και ούτε πύον βγάζει. Αν ξέρετε τίποτα πείτε μου για να καθησυχαστώ.

1)Πήγαινε σε γιατρό
2)Ακόμα και ένας γιατρός δεν θα μπορούσε να απαντήσει με σιγουριά αν δεν εξέταζε ο ίδιος
3)Στείλε μας και μια φωτό
2
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος