Επιδόματα πολυτέκνων

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν οι δικαιούχοι του ειδικού επιδόματος τριτέκνων και πολυτέκνων δικαιούνται και το ενιαίο επίδομα στήριξης τέκνων,ή μπορούν να πάρουν ένα μονο από αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poph

Νεοφερμένος

Η Daenerys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κρητηνία (Ρόδος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν οι δικαιούχοι του ειδικού επιδόματος τριτέκνων και πολυτέκνων δικαιούνται και το ενιαίο επίδομα στήριξης τέκνων,ή μπορούν να πάρουν ένα μονο από αυτά;
Μου είπε μια σχολή..οτι δίνονται 700 ευρώ ετησίως για οικογένειες τριτεκνων αναλόγως το εισόδημα των οικογενειών ...επίσης χρειάζεται εναν λογαριασμό ΔΕΗ ΟΤΕ πχ..για το που μένεις...το ΙΕΚ PRAXIS μου τα είπε...πριν απο μια βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
οταν λες επιδοματα εννοεις το 2μηνο που επαιρνε μια πολυτεκνη οικογενεια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poph

Νεοφερμένος

Η Daenerys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κρητηνία (Ρόδος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Προφανώς αναφέρεται στο Α21, το επίδομα τέκνων που θα δίνεται κάθε 3μηνο, ή κάτι τέτοιο, νομίζω καλύτερα να ρωτήσεις έναν λογιστή ορ σάμθινγκ.
Ψάξε και στο γκουγκλ πληροφορίες για το Α21, ίσως βγάλεις άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top