Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εγώ θα πάω Χανιά 3 μέρες τον Αύγουστο :clapup::clapup::clapup::clapup: + μερικές μέρες Κατερίνη,στα ξαδέρφια μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγώ Πήλιο θα πάω μάλλον αλλά κάποια στιγμή, θα ήθελα πολύ να πάω σε κάποιο νησί στο Ιόνιο... Δεν ξέρω, μου έχει κολλήσει ότι θα μου άρεσε πολύ. Mου έχουν πει διάφοροι γνωστοί μου ότι ήταν πολύ ωραία και από φωτογραφίες που μου έδειξαν, πιστεύω ότι έχουν δίκιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ Πήλιο θα πάω μάλλον αλλά κάποια στιγμή, θα ήθελα πολύ να πάω σε κάποιο νησί στο Ιόνιο... Δεν ξέρω, μου έχει κολλήσει ότι θα μου άρεσε πολύ. Mου έχουν πει διάφοροι γνωστοί μου ότι ήταν πολύ ωραία και από φωτογραφίες που μου έδειξαν, πιστεύω ότι έχουν δίκιο :P

Το έχω γυρίσει σχεδόν όλο :inlove: είμαι ερωτευμένη με το Ιόνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EffieEnjoy

Νεοφερμένος

Η EffieEnjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κρήτη,Κρήτη και πάλι Κρήτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Αίγινα θα πάω :D Αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να πάω κάποια στιγμή στη Σύρο ή τα Ιωάννινα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κρήτη ρε:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Φοβάμαι ότι θα παραμείνω στην Καβαλα για καλοκαιρι...Κρίμας! Τουλάχιστον θα εχω θαλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Πολυ camping θα πεσει φετος γιατι δεν υπαρχει μια!! Σιγουρα σαμοθρακη και μπορει και κανα ριβερ παρτυ στην καστορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες φεύγω Θάσο!!! Θεε μου φεύγω Θάσο:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ έκλεισα στην Ιο τον Αυγουστο.Όσοι έχετε πάει δώστε καμιά πληροφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ζάκυνθο στις 6 Ιουλίου, για 10 μέρες.
Επίσης, όποιος γνωρίζει "do's & don'ts" ας αναφέρει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παρίσι και Κρακοβία (πολωνική πόλη)

(επεξεργασία: εκεί θα πάω. Τώρα αν κάνουμε λίστα πού θέλω να πάω, σωθήκαμε ^^'' )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Ζάκυνθο στις 6 Ιουλίου, για 10 μέρες. Επίσης, όποιος γνωρίζει "do's & don'ts" ας αναφέρει.
Η Ζάκυνθος έχει πολλές ωραίες παραλίες απρόσιτες οδικά. Για να τις απολαύσεις θα πρέπει για 1-2 μέρες να νοικιάσεις βαρκάκι. Το κόστος δεν είναι μεγάλο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μήλο θα ήθελα να πάω αλλά είναι αρκετά ακριβό νησί! Θα δούμε! Πάντως στο μέλλον σίγουρα θα την επισκεφτώ γιατί είναι υπέροχο νησί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειναι φετος η πρωτη χρονια στην ζωη μου που δεν εχω το κουραγιο να παω διακοπες...
Ειμαι τοοοσο κουρασμενη σωματικα που βαριεμαι καθε ειδους ετοιμασια..
Αλλα στο τελος με βλεπω να πηγαινω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Φέτος μάλλον θα πάω κάπου κοντά και αυθημερόν.
Θα ήθελα πολύ να πάω Ζάκυνθο, Κρήτη ή κάπου στο εξωτερικό, αλλά...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στην Πάρο και στην Νάξο θα παω:D έχω ενθουσιαστεί εντωμεταξύ..
Θα ήθελα να παω και στην Σύρο ή εξωτερικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sev_vo

Νεοφερμένος

Η Sev_vo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγώ πήγα Αίγινα στις αρχές τους Ιουλίου:P και θα πάω Ρουμανία για 7 μέρες, μια βδομάδα πριν να ξεκινήσει το σχολείο..:clapup::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τελικα μειναμε Κερκυραρα αλλα μια χαρα ειναι:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εκτός από Αντίπαρο, θέλω να ξαναπάω Σύρο και μπορεί κάπου τον αύγουστο με κάτι φίλους να πάμε ως επισκέπτες στην Αγία Μαρίνα. Έχω ακούσει καλά λόγια για εκεί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top