Αν βρίσκατε μια τρίχα στον καφέ σας τι θα κάνατε;

Αν βρίσκατε μια τρίχα στον καφέ σας τι θα κάνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 13)
  • Θα την πετούσα και θα έπινα τον καφέ μου

    Ψήφοι: 2 15.4%
  • Δε θα έπινα τον καφέ μου αλλά δε θα έκανα παρατήρηση στον υπάλληλο

    Ψήφοι: 6 46.2%
  • Θα έκανα παρατήρηση στον υπάλληλο και θα ζητούσα νέο καφέ

    Ψήφοι: 5 38.5%
  • Θα ζητούσα να μιλήσω με τον υπεύθυνο του καταστήματος και θα κάνα χαμό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μου αρέσει να κάνω φασαρία και παρατηρήσεις. Απλά θα έκανα νόημα στον σερβιτόρο ή την σερβιτόρα και θα έλεγα "ξέρετε, βρήκα μια τρίχα στον καφέ μου. είναι δυνατόν να μου φέρετε άλλον;". Για να συνέχιζα να τον πίνω, ούτε λόγος. Εδώ δεν μπορώ δική μου όταν βρίσκω, όταν πέφτει από κανένα μανίκι. :P
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Γιατι ομως να κανεις σκηνη για μια τριχα. Δεν ειναι δα και ποντικι μεσα στον καφε. Απλα φωναζεις σερβιτορο, του λες ευγενικα οτι εχει μια τριχα μεσα και ζητας αλλον καφε και τελειωσε η υποθεση.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
:loltooth:





 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aν έβρισκα μία τρίχα στον καφέ μου αρχικά θα παραξενευόμουν γιατί δεν πίνω καφέ.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Κουραφελκυθρα? Έχουν πάρα πολύ γέλιο!
Εκεί που σιχαθηκα τη ζωή μου ήταν βρήκα τρίχα στον κουραμπιέ μου. Μέγιστη αηδία καί απογοήτευση. Ήταν και ωραίοι οι άτιμοι :/
Τώρα για τον καφέ, ε θα τον άλλαζα ευγενικά
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Σαφώς δεν είναι το ίδιο η τρίχα στον καφέ με την κατσαρίδα στο ψωμάκι.. όμως ας μην ξεχνάμε ότι το γάλα κατσαρίδας είναι η νέα υπερτροφή και ότι οι τρίχες δεν έχουν καμία θρεπτική ουσία, απλά ενοχλούν τον λαιμό σου. Οπότε δεν θα έπινα τον καφέ και θα έτρωγα το ψωμάκι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top