Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,363 μέλη και 2,488,747 μηνύματα σε 79,505 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 420 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,855 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 22:14, 14-01-20:

Σωτήρη, θα τον κάνουμε τον Μπένυ ΠτΔ ή όχι ρε;;;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 22:59, 14-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από DumeNuke
Σωτήρη, θα τον κάνουμε τον Μπένυ ΠτΔ ή όχι ρε;;;
που θες να ξέρω;
Παράθεση

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,855 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 00:29, 15-01-20:

ΠΑΣΟΚ δεν είναι ο Ευάγγελος; Το κόμμα τι άποψη έχει;
1
Παράθεση

paskmak

Διάσημο Μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 810 μηνύματα.

O paskmak έγραψε: στις 22:30, 16-01-20:

Συνέδριο για την Λιβυη, και λείπει η Ελλάδα, ποσό πιο εξευτελισμένη εξωτερική πολιτική;
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,709 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:57, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από paskmak
Συνέδριο για την Λιβυη, και λείπει η Ελλάδα, ποσό πιο εξευτελισμένη εξωτερική πολιτική;
Όλες οι χώρες, όπως και η Αμερική, έχουν πει ότι δεν ισχύει η συμφωνία Τουρκίας Λιβύης. Ο Μητσοτάκης κατάφερε την Αμερική να πάρει επίσημη θεση και να καταδικάσει το μνημονιο συμφωνίας, πράγμα που κάνει πολύ σπάνια η Αμερική.
Παράθεση

paskmak

Διάσημο Μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 810 μηνύματα.

O paskmak έγραψε: στις 17:21, 17-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Όλες οι χώρες, όπως και η Αμερική, έχουν πει ότι δεν ισχύει η συμφωνία Τουρκίας Λιβύης. Ο Μητσοτάκης κατάφερε την Αμερική να πάρει επίσημη θεση και να καταδικάσει το μνημονιο συμφωνίας, πράγμα που κάνει πολύ σπάνια η Αμερική.
Ναι ειναι πασίγνωστο ότι ο Μητσοτάκης έχει υποχείριο τον Τραμπ και τον επηρεάζει για τις παγκόσμιου έμβελειας στρατηγικής αποφάσεις που παίρνει ο πλανητάρχης.
1
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Διάσημο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 823 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 17:27, 17-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από paskmak
Ναι ειναι πασίγνωστο ότι ο Μητσοτάκης έχει υποχείριο τον Τραμπ και τον επηρεάζει για τις παγκόσμιου έμβελειας στρατηγικής αποφάσεις που παίρνει ο πλανητάρχης.
Βρε ο Κουλης με τη γοητεία του όλα τα μπορεί!

1
1
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,981 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 23:23, 17-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Βρε ο Κουλης με τη γοητεία του όλα τα μπορεί!

Yeia mas mister president
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες