Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,335 μέλη και 2,488,149 μηνύματα σε 79,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ταινίες που σας άρεσαν

el-ninio

Νεοφερμένος

Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O el-ninio έγραψε: στις 12:58, 21-06-05:

πρόσφατα είδα το batman returns και είναι κατά τη γνώμη μου η καλύτερη ταινία superhero.Στην κορυφή των αγαπημένων μου ταινιών τα starwars,ακολουθούν το beautiful mind, insomnia, The insider,butterfly effect,ο άρχοντας,harry potter(καλά ντε,μη βαράτε!!!),Emperor's club με τον αγαπημένο μου Kevin Kline, Fight Club,Kill Bill,Αποκάλυψη τώρα,Training day,American Beauty,21 grams(τι σενάριο!!!),I am Sam,Love Actually,You've got mail,Alfie,Η ζωή σε δύο πραξεις(κλάμα,όχι αστεία!),O και ό,τι άλλο ξέχασα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 13:47, 21-06-05:

Ειναι Ελληνική, ειναι ακρως παρακμιακη με Ζούγα, Μπουλά κτλ λέγεται
" Ας περιμένουν οι γυναίκες " και πρέπει να την δείτε!!

Από ξένες, reservoir dogs (tarantino), τα ξυπνήματα (απο τα καλύτερα του De Niro), Το αριστερό μου πόδι (Lewis και τα μυαλα στα καγγελα!) κλασσικό και βαρή για όποιον αγαπάει το εναλλακτικο cinema ειναι το "π" και ας μη ξεχναμε, The Wall "the moovie-pink floyd"και The Doors -The moovie.

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 01:02, 28-06-05:

gilie που το θυμήθικες αυτό?
όντως απίστευτη ταινία!!!
γέλαγα ώρες!
Κάτσε να ψάξω να την βρω...

Έλληνικές: εκτός από την παραπάνω, το "ένας και ένας" και το "Πάμπτωχοι Α.Ε."

Ξένες: "12Monkeys", "Lemony Snicket's..." και άλλες που δεν θυμάμαι τώρα...

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 04:08, 28-06-05:

Παιδιά έχετε δει ποτέ ταινία του Wood? PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O KoRaKi έγραψε: στις 13:12, 28-06-05:

Ειναι πολλες οι ταινίες που μου άρεσαν. Θα προσπαθήσω να γραψω όσο λιγότερες μπορώ:

Psycho, Big sleep, Dr Strangelove, Lolita, Citizen Kane, Le Corbeau, Rashomon, Belle et la bete, Grand Illusion, Belle de Jour, 8 1/2, Lord of the Flies, Rules of the Game, Blow-up ...

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:55, 30-06-05:

Για να ξεφύγω λίγο απο το Star Wars (όσο μπορώ), είχα μείνει έκπληκτος από το Wall (όχι μόνο για την θεΐκή μουσική, γενικότερα με την ταινία)

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 14:04, 30-06-05:

Καλα,το Wall ηταν ολα τα λεφτα ταινια.Ακομα την βλεπω!Τι επος!

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,924 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 02:20, 02-07-05:

Πριν απο ~2 βδομάδες είδα το ''Σκοτεινό ποτάμι'', πολύ καλή ταινία! Επίσης πολύ καλή είναι και το ''Οι άλλοι''. Τη ''Γέννηση'' την έχετε δει; [με τη Nicole Kidman] πολύ :thumbsdown: Θα συμφωνήσω πως οι ελληνικές ταινείς είναι χάλια, όταν είχα δει τη ''Πολιτικη κουζίνα'' είχε πάει να με πάρει ο ύπνος

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:11, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Πριν απο ~2 βδομάδες είδα το ''Σκοτεινό ποτάμι'', πολύ καλή ταινία! Επίσης πολύ καλή είναι και το ''Οι άλλοι''. Τη ''Γέννηση'' την έχετε δει; [με τη Nicole Kidman] πολύ :thumbsdown: Θα συμφωνήσω πως οι ελληνικές ταινείς είναι χάλια, όταν είχα δει τη ''Πολιτικη κουζίνα'' είχε πάει να με πάρει ο ύπνος
Την Γέννηση την είδα εγώ δεν μου άρεσε,το περίμενα πολύ πιο δυνατό στο τέλος έφαγα μεγάλη ξενέρα,γενικά το κούραζε πολύ

un chien andalou

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O un chien andalou έγραψε: στις 23:43, 02-07-05:

Mulholland Drive, The red violin, Reconstruction, The talented Mr Ripley, Η ένατη πύλη, Το πάρτυ, Casablanca, Sweet and Lowdown, Ακατόνε, Η κραυγή, Τα φτερά τού Έρωτα, Εξολοθρευτής ʼγγελος, Ο καθρέφτης και φυσικά το nickname μου

(κάποιες θα σας αρέσουν, για κάποιες θα με μισήσετε και για την τελευταία θα με κάνετε ban)

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:55, 02-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από un chien andalou
Τα φτερά τού Έρωτα
Μέρικες ερωτησούλες για αυτή την ταίνια ?
Η ταίνια η πόλη των αγγέλων δεν είναι η επανέκδοση αυτής της ταίνιας?
Αν ναι ?
Ποία είναι καλλίτερη κατα την γνώμη σου ?
Τα φτέρα του έρωτα είναι ασπρόμαυρη?

un chien andalou

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O un chien andalou έγραψε: στις 00:02, 03-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μέρικες ερωτησούλες για αυτή την ταίνια ?
Η ταίνια η πόλη των αγγέλων δεν είναι η επανέκδοση αυτής της ταίνιας?
Αν ναι ?
Ποία είναι καλλίτερη κατα την γνώμη σου ?
Τα φτέρα του έρωτα είναι ασπρόμαυρη?
Σωστά, η πόλη των αγγέλων.
Τα φτερά τού έρωτα, ασπρόμαυρη, του Βιμ Βέντερς. Είναι ένας ύμνος στην ζωή και τον έρωτα, θίγοντας και κάποιες μεταφυσικές αγωνίες τού ανθρώπου.
Συνήθως προτιμώ τα πρωτότυπα...

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 21:22, 16-08-05:

Gone in 60 seconds και το National Treasure ήταν πολύ ωραίες ταινίες

jasper

Νεοφερμένος

H jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H jasper έγραψε: στις 13:35, 16-11-05:

man on fire με τον φοβερο dezel.Ειναι η αγαπημενη μου ταινια.Παλια οι γεφυρες του μαντισον παρα πολυ κλαμα!!απο θριλερ οι αλλοι,saw,το κρυφτο.Κλαμα εχει και Η πολη των αγγελων επισης απο τα αγαπημενα μου και John Q

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:34, 16-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από jasper
man on fire με τον φοβερο dezel.
Τι μου θυμισες...
Απιστευτο εργο!
Ενα αλλο πολυ καλο εργο που ειχα δει και πολυ συγκινητικο ειναι το Sweet November...με Keanu Reeves και Charlize Theron

jasper

Νεοφερμένος

H jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H jasper έγραψε: στις 12:05, 17-11-05:

το γλυκος νοεμβρης ηταν οντως καλο αλλα και αυτο βρε παιδι μου πολυ κλαμα!Το μονστερ με την Σαρλιζ παλι πολυ καλο οπως και το trapped νομιζω ετσι λεγεται με τον kevin bacon κ το κοριτσι θαυμα η μικρη dakota....
H ταινια παντως που δεν καταλαβα ηταν η γεννηση...εκανα πως και πως να το δω και ηταν μαπα.Τελικα ηταν ο πρωην αντρας της δεν ητανε...
Τελευταια κληση πολυ καλο με kim basinger....

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 14:02, 17-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από jasper
το γλυκος νοεμβρης ηταν οντως καλο αλλα και αυτο βρε παιδι μου πολυ κλαμα!Το μονστερ με την Σαρλιζ παλι πολυ καλο οπως και το trapped νομιζω ετσι λεγεται με τον kevin bacon κ το κοριτσι θαυμα η μικρη dakota....
H ταινια παντως που δεν καταλαβα ηταν η γεννηση...εκανα πως και πως να το δω και ηταν μαπα.Τελικα ηταν ο πρωην αντρας της δεν ητανε...
Τελευταια κληση πολυ καλο με kim basinger....
Τέλειο

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 03:48, 03-01-06:

Lord of the rings και τα 3
Scary Movie 1 και 3
Resident Evil : Αποκάλυψη
Southpark
Φονικό όπλο
Ο οιονός
Η σιωπή των αμνών
Underworld

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 01:19, 12-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Τέλειο
ναι όντως πολύ καλο και φανταστείτε οτι κατα λάθος το είδαμε, επειδή είχαμε πάει να πάρουεμ ντι βι ντι και αντί να είναι αυτό που διαλέξαμε ήταν η τελευταία κλήση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:17, 12-01-06:

Εξκιουζμι, αλλά η μπασιντζερ δεν είναι ηθοποιός. Ενα χάλι μαύρο είναι. Το ίδιο και η ταινία. Ευτυχώς, δεν την είδα ούτε στο σινεμά, ούτε σε ντιβιντι. Καταλάβατε τώρα ε?

να πούμε το bone collector, τα lotr's, τα stigmata, και άλλες πολλές ..αυτές είναι ταινίες.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια