Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Την εποχή μας χαρακτηρίζει ο ευτελισμός του έρωτα και η μη ύπαρξη καθαρής διαχωριστικής γραμμής ανάμεσα στα δύο φύλλα.

Όχι η ανεργία; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Την εποχή μας χαρακτηρίζει ο ευτελισμός του έρωτα και η μη ύπαρξη καθαρής διαχωριστικής γραμμής ανάμεσα στα δύο φύλλα.
Τι σημαίνει καθοριστική γραμμή? Που κολλάει στο θέμα και που βασίζεις ότι δεν υπάρχει και βασικά πως το εννοείς, τι θα ήθελες να ήταν διαφορετικό?:worry:

Οσον αφορά για την καταγραφή μιας πρότυπης – μιας ισορροπημένης ερωτικής σχέσης, ανάμεσα σε ένα κορίτσι και ένα αγόρι πάντα και όχι οτιδήποτε άλλο, απουσιάζει και θα έλεγα επιμελώς. Και σ’ αυτή την παράγραφο την τελευταία, είναι η πρόκληση για ουσιαστική συζήτηση και όχι συζήτηση του κώλου.
Απ'ότι κατάλαβα από προηγούμενα ποστς σου ούτε εσύ θέλεις συζήτηση παρά μόνο να αποδείξεις ότι έχεις δίκιο.
Παρ'όλα αυτά εγώ θα σου πω πως ΝΑΙ υπάρχουν ισορροπημένες τόσο ερωτικές όσο και φιλικές σχέσεις ανάμεσα στα δύο φύλα και υπογράφω γιαυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μια ερώτηση...γιατί εσείς οι προοδευτικοί θέλετε να κάνετε προοδευτικό τον απευθυσμένο ενός συντηρητικού και το αντίστροφο;;;;;
Διαφορετικές απόψεις για διαφορετικούς λόγους....






όπου λογ=κωλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
γιατί εσείς οι προοδευτικοί θέλετε να κάνετε προοδευτικό τον απευθυσμένο ενός συντηρητικού και το αντίστροφο;;;;


1. ταμείο αλληλοβοήθειας κώλων.

2. το ρόδο είναι ρόδο.
ο κώλος είναι κώλος.
Το ρόδο δεν είναι κώλος κι όμως ο κώλος είναι ρόδο. :confused:

3. αν σκεφτούμε πιο σοβαρά,
όλοι έχουμε χάσει την παρθενιά μας από πίσω.
...όταν είμαστε δυσκοίλιοι. :redface:
(γκροους που θα' λεγε και η Resident Evil)

4. η ανάγκη να τελειώνουμε στην κυριολεξία με τη βοήθεια
χαδιών στον ποπουδάκο, δε μας καθιστά πιο ερωτογενείς
αλλά πιο πλουραλιστικούς σε οργασμικούς τρόπους.

5. ο συντηρητισμός της κενωνίας που εκπροσωπείται από τον Μάχιμο μάξιμο
ζουμάροντας σε άσπιλους κώλους είναι τόσο βαθειά ριζωμένος
που έχει σχεδόν μολύνει τον λεκτικό ορίζοντα στην κοιλάδα του αστήρικτου,
κάτι σαν κολοσέουμ έκθεσης και σεχταρισμού.

6. όταν ο μάξιμος γίνει 62, μπορεί να βρεί τον ΠΟΥΛΟ στην αγκαλιά του
σαν εκείνο τον ηθοποιό στο "the beginners" με τον Γιούαν Μακ Γκρέγκορ
(που είχε παίξει τον Ηρώδη στο Χριστό, δες τώρα κάτι παραλληλισμοί μπαχαχαχα)
ο οποίος καταπίεζε τον ανδρισμό του σε ένα γάμο για 40 χρόνια και μετά το θάνατο
της γυναίκας του έγινε gay και μάλιστα επίτιμο μέλος του gay pride.
(χωρίς χαχα, σοβαρολογώ.)
Αυτά όχι από ιδεολογία αλλά από ψυχαναλυτική σκοπιά, περισότερο

7. το να επικαλεσθούμε παθιασμένα ότι εμείς το δοκιμάσαμε
και μας άρεσε ή δεν μας άρεσε άρα βασιζόμαστε σε απτά δεδομένα
είναι λογικά λειψό (για να μην πω κενό) γιατί
κάποιος που γεννήθηκε ενεργητικός γαμισταράς δεν μπαίνει έτσι απλά
στον ρόλο του παθητικού κωλομπαρά.
Βέβαια εδώ γεννιέται το ερώτημα, κι αν πηδάει άντρες?
Ε, του είναι ερωτογενείς διάφοροι πρωκτοί, ξέρω γω.

8. η τρύπα του κώλου, μου μοιάζει λίγο με κάτι που χρησιμοποιήθηκε
με απώτερες βλέψεις τη δημιουργία ηθικών προϋποθέσεων προκειμένου
να κατακτηθεί. (ή ανήθικων)
Και δε νομίζω πως κάτι τέτοιο χρειαζόταν ποτέ για να οριοθετηθεί.
Σα να λες "αυτός μυρίζει ο,τι τρώει, άρα είναι σκυλί"
κατα το "αυτός καυλώνει από πίσω άρα είναι gay over, γαμάϊντερμαν, κιναιδουάρδος".
δηλ. we have not seen him yet, and we have removed him John :P


9. βέβαια αν στην ερώτηση "πόσο σεξ κάνεις"
απαντήσεις "γαμιέμαι σα να μην υπάρχει αύριο και πάντα από πίσω"
πρέπει να θεωρείς πολύ ερωτογενή την περιοχή του πρωκτού σου. :D

10. όσοι νομίζετε ότι αυτό το θέμα είναι μόνο για τους γκεόσταλτους,
ας υψώσουν ένα δάχτυλο στον ουρανό μέχρι να βρέξει.

11. υπάρχουν κι οι θρασόπουστες, ντε και καλά να στον φορμάρουν.
Εκεί δεν εξετάζουν ότι για μερικούς ανθρώπους ο πρωκτός τους
υπάρχει μόνο για την αφόδευση και λίγη δόση σφουγγαριού εν ώρα μπάνιου.

12. πιστεύω πως όσοι έχουν ανακαλύψει την πίσω χαρά (όχι αναγκαστικά από το ίδιο φύλο),
ζούνε -όταν κάνουν έρωτα- στην διασκεδούπολη :redface:

13. πρέπει να γραφτεί το σύμβολο του διάφορου ανάμεσα στις λέξεις
"κουδούνα" και "πρωκτική ηδονή".

14. το λέει κι η παροιμία: είναι γάτα κι αλεπού και τον παίρνει που και που. :confused:

15. ωςεκτουτού, κάντε ό,τι θέλετε με το σώμα σας, πειραματιστείτε. ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ.


16. (για τους κρυφόπουστες) ---> μη λέτε συνεχώς "πάω σε gay bar γιατί έχει ωραία μουσική".
πεοζήτουλες. :P

17. μη φοβάστε να νιώσετε μερικά χάδια από δάχτυλα ή γλώσσα.
Δε θα σας πουν χαϊδοκώλη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Όπως το βλέπει ο καθένας, για μένα δεν σημάνει κάτι ιδιαίτερο, και ας μεπείτε και οπισθοδρομικό.

Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι σε κάποιους αρέσει και τον έχουνκάνει βιοτεχνία ενώ άλλοι εργοστάσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Κνώδαλο, απίστευτος, μου έφτιαξες την διάθεση με το πως τα παρουσιάζεις, θενξ:clapup:
Συμφωνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Πέτρο – Πέτρο, πόσες φορές θα πρέπει να αυτοαναιρεθείς από αυτά που γράφεις στο στέκι και διαβάζουμε, ώστε να σε πούμε υποκριτή;
Που ακριβώς διακρίνεις αντιφάσεις;

Γιατί μου δημιουργείς την εντύπωση ότι στο στέκι δεν έχουν θέση άτομα που έχουν τεκμηριωμένη και αντίθετη από την δική σου άποψη;
Η εμπειρία έχει δείξει ότι στο e-steki κυριαρχούν οι προοδευτικές απόψεις - τουλάχιστον από ότι έχω δει - στα σεξουαλικά και τα περί φύλου θέματα. Φυσικά ποτέ δεν είπα ότι οι αντίθετες απόψεις δεν έχουν θέση (άλλωστε καμία άποψη δεν λογοκρίνεται και κάθε άποψη - τεκμηριωμένη ή ατεκμηρίωτη- μπορεί να αποτελέσει έναυσμα στο να εκτεθούν άλλες έξυπνες και τεκμηριωμένες απόψεις).


Φταίει το ότι είσαι διχασμένος ανάμεσα στο να ξεκαθαρίσεις αν είσαι πραγματικά ομοφυλόφιλος ή υποκρίνεσαι μέσα στο στέκι.
Ό,τι πεις χρυσό μου.
Μην σε ανησυχεί πάντως, και ψυχολόγο έχω και άτομα που με εμπνέουν, δεν θα σε χρειαστώ! :p

Ναι, εδώ που έχουμε καταλήξει, <<ο έρωτας ανάμεσα σε ένα ζευγάρι>> (και μη πάει ο νους σας στο πονηρό. Ανάμεσα σε δυο ερωτευμένα παιδιά εννοώ). ΝΑΙ ! ΝΑΙ ! ΝΑΙ ! ΕΙΝΑΙ ΤΑΜΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ………………
Για να τελειώνουμε κάποια στιγμή : ΄μετά την λέξη <<ευτελισμός>> τοποθέτησα την λέξη ΕΡΩΤΑ>>.
Και όχι το δάχτυλο όπως γράγεις Πέτρο.

Οπότε, μάλλον αρμενίζετε στραβά, όταν διαβάζετε. Γιατι ο γιαλός, είναι πάντα στη θέση του και οριζόντιος.

Υ.Γ. υπάρχει και η εξής εκδοχή, να γυρίζετε το κεφάλι σας στραβά. Σε αυτή την περίπτωση, ΣΑΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
Ναι, μόνο που στο post μου περί ευτελισμού απαντούσα στον Άγγελο (post 248 ) κι όχι σε εσένα.

Σε λίγο θα μας πεις ότι παίρνουμε και ποσοστά για κάθε δάκτυλο που μπαίνει σε ανδρικά οπίσθια. :whistle:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ρε συ Μαξίμ,

πότε θα κατανοήσεις επιτέλους ότι υπάρχουν και
άνθρωποι που είναι απεόφοβοι, κουνάμενοι λυγάμενοι,
φιρουλί φιρουλό, Συβαρίτες των πεοθέσεων,
ευρύπρωκτοι, πουστανελάδες?

αν εσένα δε σου αρέσει ο back-love-ass,
φάε κοκάκια.

Αν δε σου αρέσει το brokeback mountain,
δες fight club.

αν σιχαίνεσαι τη φτερού,
πάρε swifer.

αν ο πισογιομίδης κι ο πιπεροτρίφτης
σου είναι απεχθή επώνυμα,
δε σου 'πε κανείς να μετονομαστείς
από Μάξιμος σε Μαρίνος.

αν δε σου αρέσει ο Μπομπ ο σφουγγαράκης ξεκωλάκης
δες ντόρα. (η μικρή μουνοεξερευνήτρια)

το΄χεις κάνει το θέμα με τους gay
σα να ζουν σε μια κοινωνία που
τη λένε γαμιολία με φούστα μπλούζα και ελαφριά πούδρα.

Μήπως είσαι λίγο τσιχλιμπίχλης?
Τόσο μένος δικαιολογείται μονάχα
από αυτόν που ψάχνει για προκάλυμμα
και αφορίζει λες και του μαγαρίσανε
το ντούρντουλο ή λες και τον φωνάζανε μικρό στο σχολείο
τσιμπουκομικρούλη γαβαλάκη.

οκ το καταλάβαμε ότι δεν είσαι οπαδός του vivere periκωλοsamente
και της χαλαρής σούστας αλλά χαλάρωσε μωρέ,
52 χρονών και ακούγεσαι σαν 94 μουστακαλής
που δε σηκώνει μύγα στο μουστάκι.


Όποιος αφήνεται στα ερωτικά χαδάκια πέριξ του πρωκτού,
πάνω ή και μέσα δεν είναι ούτε τομπαίρνουλας, ούτε καταπιόλης
ούτε κωλόμπος και σπερμοδιψής ούτε cowgay ή οπαδός του
γκεϊμπέκικου ή λόλα κουνιοτράμπαλη.

Οκ?

και κάτι τελευταίο:
όποιος συμπαθεί ή αντιπαθεί
βάσει σεξ. προτιμήσεων ή αν είναι σαπουνομαζώχτρα
φιρφιρίκουλας, θείος Μπέρνι ή Εμμανουέλος πισοκούμπουρος
αμαζόνος, Νάμουνα Μουνάκι είναι για τα μπάζα.


Δεν υπάρχουν γκάνγκστερ σήμερα,
μόνο γκεϊνγκστερ. :eek:


τσιριμπίμ τσιριμπόμ
και μπάι μπάι ντάρλινγκ

υγ. α και όσοι βρίζουν τις Λουγκρέτες,
(το αρχαιοπρεπές θελγεσίτρυπος μ'αρέσει πιότερο)
είναι Ιβ Σεν Φλωράν και είναι οι ίδιοι
τελειωμένοι μέχρι το στρίφωμα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
το θεμα μου θυμισε τη γνωστη και μη εξαιρετεα ρηση "οσο αξιζει ενας κ#λος δεν αξιζει ο κοσμος ολος"...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
το θεμα μου θυμισε τη γνωστη και μη εξαιρετεα ρηση "οσο αξιζει ενας κ#λος δεν αξιζει ο κοσμος ολος"...:redface:
Εμένα μου θύμισες οτι <<κοπρανοκουβέντες του κ@λου, αξίζουν όσο μια πορδή. Η δε διάρκεια τους, όσο η μυρωδιά ή μάλλον η μπόχα της.>> :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εμένα το "Είναι γάτα κι αλεπού και τον παίρνει που και που!". :redface::clapup::clapup:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τι σημαίνει καθοριστική γραμμή? Που κολλάει στο θέμα και που βασίζεις ότι δεν υπάρχει και βασικά πως το εννοείς, τι θα ήθελες να ήταν διαφορετικό?:worry:
Οσον αφορά για την καταγραφή μιας πρότυπης – μιας ισορροπημένης ερωτικής σχέσης, ανάμεσα σε ένα κορίτσι και ένα αγόρι πάντα και όχι οτιδήποτε άλλο, απουσιάζει και θα έλεγα επιμελώς. Και σ’ αυτή την παράγραφο την τελευταία, είναι η πρόκληση για ουσιαστική συζήτηση και όχι ευτελή συζήτηση. Και ονοματίζω ευτελή συζήτηση, κάθε προσπάθεια που γίνεται και η οποία προβάλει την ομοφυλοφιλική επαφή ως έρωτα.
Είναι θέμα καθαρά ερμηνείας. Για εμένα η λέξη έρωτας, είναι κάτι που στέκει ψηλά. Μα πάρα πολύ ψηλά για να τον ξευτελίσω. Για εμένα η έννοια που απορρέει στο άκουσμα της λέξης <<έρωτας>>, έχει κάτι που το χαρακτηρίζω ΙΔΑΝΙΚΟ. Μετά από αυτό, όλα τα άλλα είναι κάτι που εναγωνίως μερικοί προσπαθούν να με πείσουν ότι μοιάζει με αυτή την έννοια.
Πώς είναι δυνατό κάποιος που δεν έχει ζήσει τον έρωτα σε αυτή την διάσταση να ομιλεί περι αυτού;

Πώς μπορεί ένας ομοφυλόφιλος που έχει ακρωτηριάσει τον ανδρισμό του να θέλει να με πείσει ότι κάνω λάθος;

Ναι! Το παραδέχθηκα ότι ο προστατικός αδένας είναι αυτός που ευθύνεται για την ευχαρίστηση που νοιώθουν όσοι έχουν σχετικές εμπειρίες.

Αλλά είναι κάτι που όσοι το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε, (και είναι αρκετοί αυτοί που το παραδέχθηκαν), ακολούθησαν αυτό που τους υπαγορεύει η φύση τους.

Υ.Γ. Εχετε καταλάβει σε ποιο επίπεδο ομιλώ; Σίγουρα δεν είναι προοδευτικό με την έννοια που αποδίδει ο Πέτρος στην λέξη, όμως είναι επίπεδο που σας προτρέπει να κατανοήσετε το σώμα σας, το οποίο βέβαια έχετε όλο το ελεύθερο να κάνετε ότι σας αρέσει (γουστάρει), δίχως να δίνετε λογαριασμό σε κανένα γεροπαράξενο Μάξιμο.


Επίσης αν δεν έχετε μάθει να καταλαβαίνετε αυτά που διαβάζετε, ο χλευασμός είναι αναφαίρετο δικαίωμα σας. Εξ’ άλλου, πάλι κατά δήλωση του Πέτρου, εδώ είναι προοδευτικό το στέκι. Και χάριν της προόδου, ε τι να κάνω; Σας το επιτρέπω. Παιδιά είστε, μέχρι να μεγαλώσετε θα ανεχθούμε πολλά…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Είναι θέμα καθαρά ερμηνείας. Για εμένα η λέξη έρωτας, είναι κάτι που στέκει ψηλά. Μα πάρα πολύ ψηλά για να τον ξευτελίσω. Για εμένα η έννοια που απορρέει στο άκουσμα της λέξης <<έρωτας>>, έχει κάτι που το χαρακτηρίζω ΙΔΑΝΙΚΟ. Μετά από αυτό, όλα τα άλλα είναι κάτι που εναγωνίως μερικοί προσπαθούν να με πείσουν ότι μοιάζει με αυτή την έννοια.
Πώς είναι δυνατό κάποιος που δεν έχει ζήσει τον έρωτα σε αυτή την διάσταση να ομιλεί περι αυτού;

Πώς μπορεί ένας ομοφυλόφιλος που έχει ακρωτηριάσει τον ανδρισμό του να θέλει να με πείσει ότι κάνω λάθος;

Ναι! Το παραδέχθηκα ότι ο προστατικός αδένας είναι αυτός που ευθύνεται για την ευχαρίστηση που νοιώθουν όσοι έχουν σχετικές εμπειρίες.

Αλλά είναι κάτι που όσοι το δοκίμασαν και δεν τους άρεσε, (και είναι αρκετοί αυτοί που το παραδέχθηκαν), ακολούθησαν αυτό που τους υπαγορεύει η φύση τους.

δίχως να δίνετε λογαριασμό σε κανένα γεροπαράξενο Μάξιμο.


Επίσης αν δεν έχετε μάθει να καταλαβαίνετε αυτά που διαβάζετε, ο χλευασμός είναι αναφαίρετο δικαίωμα σας. Εξ’ άλλου, πάλι κατά δήλωση του Πέτρου, εδώ είναι προοδευτικό το στέκι. Και χάριν της προόδου, ε τι να κάνω; Σας το επιτρέπω. Παιδιά είστε, μέχρι να μεγαλώσετε θα ανεχθούμε πολλά…

Μάξιμε, μην λες καταρχήν τον εαυτό σου γέρο.
52 ετών είσαι. :)
Την απάντηση την δίνεις ουσιαστικά μόνος σου. Λες πως ο έρωτας για εσένα είναι κάτι το ΙΔΑΝΙΚΟ. Ε λοιπόν αυτό το ιδανικό για κάποιον άλλο, μεταφράζεται διαφορετικά. Καταλαβαίνω πως για εσένα το να κοιμηθείς με άνδρα ή να δεχθείς να σε αγγίξουν σε σημεία που θεωρείς πως σε θίγουν, είναι κάτι που δεν διαπραγματεύεσαι, το ίδιο κι εγώ. Π.χ το να κοιμηθώ με μια γυναίκα (μπλιάχ).
Απλά υπάρχουν διαφορετικές επιθυμίες στους ανθρώπους (διαφωνώ ή συμφωνώ, δεν έχει σημασία) και αυτό οφείλω να το σεβαστώ. Εάν πάνω στο ερωτικό παιχνίδι, ακόμη κι εσύ με την σύζυγό σου, βρεις έναν τρόπο για να ενθουσιαστείς (σικ) περισσότερο, γιατί να μην το κάνεις και να σε περιορίζει συνεχώς η σκέψη μήπως κακοχαρακτηριστείς..... Το σεξ είναι αυτοσχεδιασμός, δεν έχει κανόνες, ούτε σχεδιαγράμματα (εκεί βάλε το χέρι σου, εκεί βάλε το πόδι σου κλπ). Στρειτ ή γκει σεξ, δεν έχει σημασία, απλά είναι τόσο προσωπικό το σεξουαλικό, που δεν μπορείς να βάλεις κανόνες στο πως θα απολαύσει ο καθένας τον έρωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το σεξ είναι αυτοσχεδιασμός, δεν έχει κανόνες, ούτε σχεδιαγράμματα (εκεί βάλε το χέρι σου, εκεί βάλε το πόδι σου κλπ)

εχει βυσματα,,εκτος αν ξεχασουμε και την βιολογια που ξερουμε... η αναπαραγωγη εχει συγκεκριμενη λειτουργια και σκοπο,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Είχα γνωρίσει ένα παλικάρι ο οποίος είχε και κοπέλα και μας έλεγε ότι του αρέσει να του βάζει δαχτυλάκι η κοπέλα του...Καθείς και ο κώλος του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pipitsa

Νεοφερμένος

Η Pipitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θεωρειται "υποπτο " ομοφυλοφιλικων τασεων σε ενα ερωτευμενο ζευγαρι η ενασχολιση με την πισω οδο του ανδρα? Θεωρειται ανωμαλια αν στο ζητησουν,ή ερωτικο παιχνιδι? Αν αρεσει κ στους δυο,ποσο σοβαρα ειναι τα πραγματα?τι αλλο να υπαρχει μετα απο αυτο ως εξελιξη της ερωτικης ζωής?(παρακαλω σοβαρες απαντησεις,κ οχι τυπου: αν αρεσει κ στους δυο τι τον νοιαζει τον κοσμο?το ακουμε πολυ συχνα αυτο πλεον και δεν βοηθαει)
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Αντικειμενικα εαν το δω ειναι ομοφυλοφιλικη εκφραση η πρωκτικη απολαυση στον αντρα ξεκαθαρα.Πιστευω οτι ειναι και λιγο βιτσιοζος θελει να τον ταπεινωνουν να τον χτυπανε και τετοια ο δικος σου.Γενικα εχει ψυχολογικες προεκτασεις αυτο.Καποια βια μικρος καποιος θυμος για τον πατερα,καποια καθηλωση σε καποιο σταδιο οταν ηταν βρεφος.Ολα αυτα παιζουν ρολο
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Καθόλου ερωτογενής δεν είναι και απορώ γιατί υπάρχει τέτοιο θέμα.

Εγώ θεωρώ πως δεν είναι ερωτογενής ούτε στις Γυναίκες.

Τώρα εάν σε κάποιες Γυναίκες και σε ορισμένους gay "άντρες" αρέσει πάω πάσο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Eγώ πάντως δε ξέρω ούτε έναν φίλο μου που να του αρέσει... Αντιθέτως ξέρω πολλούς που θα έριχναν σφαλιάρα σε αυτή τη περίπτωση.:P

Σφαλιάρα μόνο; Μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση.

Τώρα είδα πως το έφτιαξε Γυναίκα το θέμα.

Δεν μας λέει όμως εάν ο πρωκτός είναι ερωτογενής περιοχή για την ίδια 😝
 
Τελευταία επεξεργασία:

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παρατηρώ γενικά, και στο Internet αλλά και στο συγκεκριμένο θέμα. Ότι αρκετοί έχουν ένα "θέμα" να καταλάβουν τον ορισμό του "ομοφυλόφιλου".

Για να βάλουμε τα πράγματα στην σωστή σειρά:
Ομοφυλόφιλος είναι αυτός που του αρέσει ερωτικά άτομο του ίδιου φύλου.
Bisexual είναι αυτός που του αρέσουν ερωτικά άτομα και των 2 φύλων.
Straight είναι αυτός που του αρέσει ερωτικά άτομο του αντίθετου φύλου.
Asexual είναι αυτός που δεν μπορεί να δει ερωτικά καμία και κανέναν.

Η σεξουαλικές προτιμήσεις δεν έχουν σε καμία περίπτωση να κάνουν με το αν ένας άντρας γουστάρει να χρησιμοποιεί την πίσω τρύπα ή όχι. To να χαρακτηρίζεις έναν άντρα Gay, επειδή η κοπέλα του του βάζει δάχτυλο. Δεν ξέρω, αλλά στο δικό μου μυαλό μοιάζει το λιγότερο Contadictive, μην πω εντελώς παράλογο.
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Εαν αντι για δαχτυλο την επομενη φορα βαλει ενα Strap on?
:bye2:

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top