Φετίχ κάτω άκρων

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς η κάνεις πλάκα;

Το θέμα είναι πολύ σοβαρό και νομίζω πως αρκετοι έχουν διάφορα τέτοια παράξενα κριτήρια. π.χ. αν η κοπέλα δεν έχει ωραία χέρια δεν υπάρχει περίπτωση να μου αρέσει, και ας είναι η Ζιζελ κατ' τα άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
[...] αν η κοπέλα δεν έχει ωραία χέρια [...]

δε θα σου ρίξει τη μούντζα με το στιλ που σου αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σαφώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς η κάνεις πλάκα;

Το θέμα είναι πολύ σοβαρό και νομίζω πως αρκετοι έχουν διάφορα τέτοια παράξενα κριτήρια. π.χ. αν η κοπέλα δεν έχει ωραία χέρια δεν υπάρχει περίπτωση να μου αρέσει, και ας είναι η Ζιζελ κατ' τα άλλα.
Αυτό το ακριβώς το έχω κι εγώ με τους άντρες. Και είναι και το πρώτο πράγμα που κοιτάζω :hmm:
Δεν έχω κάτσει να το πολύ-αναλύσω, αλλά μπορώ να πω ότι το άτομο εστιάζει σε κάποια σημεία (πχ δάκτυλα χεριών) και βάσει αυτών διαπιστώνει αν το άτομο του ταιριάζει (αν είναι ο "τύπος του"). Αν δεν, τότε όσο ωραίο και να είναι δε το ελκύει σεξουαλικά. Αν από την άλλη δεν είναι και πολύ ωραίο αλλά ικανοποιεί το εν λόγω βασικό κριτήριο, τα υπόλοιπα δέχονται ένα μεγάλο "ελαφρυντικό". :hmm:

Αυτή την αντίληψη την έχω συναντήσει και σε άλλους (ευτυχώς και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι τόσο παράξενος :P).

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
οταν οι γυναικες εστιαζουν σε λεπτομεριες ειναι επιλεκτικες και αλλωστε ετσι ειναι η γυναικια φυση οταν οι αντρες εστιαζουν σε λεπτομεριες ειναι ψευτοπεριφανοι φαλοκρατες που αντικειμενοποιουν τις γυναικες:P

screw you guys

im going home
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgianna

Νεοφερμένος

Η georgianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οι αποψεις σε αυτο το θεμα ειναι παρα παρα πολλες.εγω ενα εχω να πω αν δεν το δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις αν 8α σου αρεσει η οχι.αρχικα ημουν και εγω τις αποψης του οχι αλλα:redface: απο την στιγμη που αρχισαν να με φιλαμε,δαγκωνουν και γλυφουν εκει και ειδα πως ειναι να ανατριχιαζω ολοκληρη απο ηδονη τοτε αλλαξα αρδειν την γνωμη μου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
και ειδα πως ειναι να ανατριχιαζω ολοκληρη απο ηδονη τοτε αλλαξα αρδειν την γνωμη μου!!!:)

Ο georgianna αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος.


Αποφάσισε σε ποιο φύλο θες να ανήκεις, γιατί μπερδεύεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
αστραγαλο και κατω πατουσες κλπ................



..........................ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :sick::sick:

Άσε που εγω μονο να με πλησιασεις εκει γαργαλιέμαι... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Γιατι τελικα σε μερικους ανδρες τους τρελενει η πατουσα της γυναικας? παντα το χα απορια και δεν μπορω να βρω απαντιση.τι τουσ ελκυει??:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webdev

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γιατι τελικα σε μερικους ανδρες τους τρελενει η πατουσα της γυναικας? παντα το χα απορια και δεν μπορω να βρω απαντιση.τι τουσ ελκυει??:whistle:

Πατούσες for the win!

Ε και;

Π.χ. εγώ μπορεί να βρω ελκυστικό κάθε σημείο μια γυναίκας που μου αρέσει στο μάτι, μέσα στο πλαίσιο του φυσιολογικού πάντα.

Υπάρχει κάτι περίεργο με αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
αυτο π λεσ δεν ειναι αλλα η πατουσα πρωσοπικα δεν μου ακουγεται καλη ιδεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το πιο αποκρουστικό μέρος του σώματος. Βλακεία θέμα. Ας μιλήσουμε για το σεξ στην τρίτη ηλικία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Σιγα-σιγα θα αρχισουν να φοριουντε οι σαγιοναρες.Ξεχυθειτε στους δρομουςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Σαν το μακρύ πόδι με την καλοσχηματισμένη γάμπα πουθενά στον κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Σαν το μακρύ πόδι με την καλοσχηματισμένη γάμπα πουθενά στον κόσμο

Tι ακριβώς σε έλκει σ' αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Δεν ξέρω , φετίχ δεν λέμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σαν το μακρύ πόδι με την καλοσχηματισμένη γάμπα πουθενά στον κόσμο

αν εχει κυτταριτιδα,πειράζει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.




για να μη περιαυτολογώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top