• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

[Γυναίκες] Ταμπόν, σερβιέτες και ΣΤΣ

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Εγω παντως μεσα στις επομενες μερες θα παω να παρω αυτο https://www.megapharma.gr/portal/products?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2182&category_id=138 . Εχω βαρεθει πλεον με τις σερβιετες, λερωνομαι συνεχεια, για τον υπνο δεν θα μιλησω καν και τοσες φορες που πρεπει να αλλαξω δεν συμφερει και οικονομικα. Ταμπον φοραω αρκετα συχνα αλλα ειδικα τις πρωτες μερες μου ειναι λιγο καπως.. ελπιζω να με βολεψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω παντως μεσα στις επομενες μερες θα παω να παρω αυτο https://www.megapharma.gr/portal/products?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2182&category_id=138 . Εχω βαρεθει πλεον με τις σερβιετες, λερωνομαι συνεχεια, για τον υπνο δεν θα μιλησω καν και τοσες φορες που πρεπει να αλλαξω δεν συμφερει και οικονομικα. Ταμπον φοραω αρκετα συχνα αλλα ειδικα τις πρωτες μερες μου ειναι λιγο καπως.. ελπιζω να με βολεψει!
Μια φίλη μου στην Αμερική έχει τέτοιο (όχι την ίδια μάρκα, αλλά δε θυμάμαι ποιά έχει, νομίζω το diva cup) και πίνει νερό στ'όνομα του. Ψάξε λίγο μάρκες, δε χρειάζεται να πάρεις από ελληνικό e-shop αν κάνουν ship Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγω παντως μεσα στις επομενες μερες θα παω να παρω αυτο https://www.megapharma.gr/portal/products?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2182&category_id=138 . Εχω βαρεθει πλεον με τις σερβιετες, λερωνομαι συνεχεια, για τον υπνο δεν θα μιλησω καν και τοσες φορες που πρεπει να αλλαξω δεν συμφερει και οικονομικα. Ταμπον φοραω αρκετα συχνα αλλα ειδικα τις πρωτες μερες μου ειναι λιγο καπως.. ελπιζω να με βολεψει!

Φαίνεται τόσο τρομαχτικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μια φίλη μου στην Αμερική έχει τέτοιο (όχι την ίδια μάρκα, αλλά δε θυμάμαι ποιά έχει, νομίζω το diva cup) και πίνει νερό στ'όνομα του. Ψάξε λίγο μάρκες, δε χρειάζεται να πάρεις από ελληνικό e-shop αν κάνουν ship Ελλάδα.

Κι εγω πιστευω θα με βολεψει αρκετα οταν το συνηθισω!! δεν παλευεται αλλο το θεμα σερβιετα!
Μωρε ειναι που δεν τα παω καθολου καλα με τις ιντερνετικες αγορες(ειδικα απο εξωτερικο) και το συγκεκριμενο φαρμακειο ειναι διπλα στο σπιτι μου :redface: Παιζει τιποτα περιεργο και μου συστηνεις να παρω απο το εξωτερικο?

Φαίνεται τόσο τρομαχτικό. :P

Aν λες για το θεαμα που προσφερει, δεν εχω τετοια κολληματα! Στο εξωτερικο παντως κυκλοφορουν σε διαφορα χρωματακια και ειναι πιο ευχαριστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Aν λες για το θεαμα που προσφερει, δεν εχω τετοια κολληματα! Στο εξωτερικο παντως κυκλοφορουν σε διαφορα χρωματακια και ειναι πιο ευχαριστα :P

Μπα όχι δε λέω για το θέαμα. Λέω για τη χρήση. Έχω δει διάφορα στο παρελθόν, δε νομίζω να το δοκίμαζα, θα φοβόμουν ξέρωγω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μπα όχι δε λέω για το θέαμα. Λέω για τη χρήση. Έχω δει διάφορα στο παρελθόν, δε νομίζω να το δοκίμαζα, θα φοβόμουν ξέρωγω. :redface:

Τι εννοεις διαφορα? :hmm:
Στο εξωτερικο παντως που μενει φιλη μου ελαχιστες αγοραζουν σερβιετες, οι περισσοτερες φορανε ειτε ταμπον, ειτε αυτα. Μαλιστα σε μερικες χωρες τα πουλανε και σε μεγαλα σουπερ μαρκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι εννοεις διαφορα? :hmm:
Στο εξωτερικο παντως που μενει φιλη μου ελαχιστες αγοραζουν σερβιετες, οι περισσοτερες φορανε ειτε ταμπον, ειτε αυτα. Μαλιστα σε μερικες χωρες τα πουλανε και σε μεγαλα σουπερ μαρκετ.

Διάφορα κυπελλάκια εννοώ, μη τρομάζεις. :P
Το ξέρω η σερβιέτα θεωρείται παλιομοδίτικη και σιχαμερή και δε τη προτιμάνε στο εξωτερικό, αλλά χίλιες φορές ταμπόν παρά όλο αυτό. Δεν έχω δει από κοντά, δε ξέρω πώς είναι, αλλά μπρρρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Διάφορα κυπελλάκια εννοώ, μη τρομάζεις. :P
Το ξέρω η σερβιέτα θεωρείται παλιομοδίτικη και σιχαμερή και δε τη προτιμάνε στο εξωτερικό, αλλά χίλιες φορές ταμπόν παρά όλο αυτό. Δεν έχω δει από κοντά, δε ξέρω πώς είναι, αλλά μπρρρ.

Οχι δεν τρομαζω, ειδικα με κατι τετοια, αν και παλι δεν καταλαβα τι θες να πεις :(
Η σερβιετα περα απο ολα τα αλλα μεταφερει και μικροβια/βακτηρια απο τον πρωκτο μπροστα, το θεμα μου ομως δεν ειναι τοσο αυτο οσο το οτι πλεον δεν τις αντεχω/ανεχομαι. Το ταμπον μου ειναι λιγο καπως τις πρωτες μερες, οποτε αν δεν δοκιμασω κι αυτο που το ζαχαρωνω εδω και 2-3 χρονια δεν θα ηρεμησω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top