Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Παιδιά νομίζω ότι έχει παρεκτραπεί λίγο η συζήτηση και αν θέλετε προσπαθήστε να μην βρίσκεστε σε ένταση όταν απαντάτε διότι με αποσυντονίζετε κι ακόμα προσπαθώ να βρώ ένα πόστ που λέει με πόσες έχω κάνει σεξ εγώ.:P Ίσως κάποιες από αυτές τις απόψεις θα μπορούσαν να αποτελέσουν και ξεχωριστό θέμα πχ "Κρίνετε κάποιον/α με βάση τον αριθμό των προηγούμενων συντρόφων του/της;".


Απλή γνώμη μου είναι, δεν ξέρω αν συμφωνείτε με τη δημιουργία ειδικού θέματος. Μόνο μη μαλώσετε. Μεγάλα παιδιά δεν είμαστε άλλωστε;:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Μα δεν σε κρίνει κανείς από αυτό.
Δεν γνωρίζουμε άλλωστε και δεν μας ενδιαφέρει.
Από τις κουβέντες σου κρίνεσαι.

μα βέβαια... αλιμονο... κουβέντα ήταν όλα όμως αν έγραφα 7 αντί 70 θα ηταν αλλιώς και ολες οι επόμενες κουβέντες. Παρατήρησα πόσες κουβεντες έγραψες ή απάντησες σε άλλες αρχικές απαντήσεις :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ίσως κάποιες από αυτές τις απόψεις θα μπορούσαν να αποτελέσουν και ξεχωριστό θέμα πχ "Κρίνετε κάποιον/α με βάση τον αριθμό των προηγούμενων συντρόφων του/της;".

ολοσωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πρεπει να φτιαξω ενα νεο post που να λεει ποσες εχουν κανει σεχ μαζι μου.:D:D:D:D
Εγω εχω παει με 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Παιδιά νομίζω ότι έχει παρεκτραπεί λίγο η συζήτηση και αν θέλετε προσπαθήστε να μην βρίσκεστε σε ένταση όταν απαντάτε διότι με αποσυντονίζετε κι ακόμα προσπαθώ να βρώ ένα πόστ που λέει με πόσες έχω κάνει σεξ εγώ.:P Ίσως κάποιες από αυτές τις απόψεις θα μπορούσαν να αποτελέσουν και ξεχωριστό θέμα πχ "Κρίνετε κάποιον/α με βάση τον αριθμό των προηγούμενων συντρόφων του/της;".


Απλή γνώμη μου είναι, δεν ξέρω αν συμφωνείτε με τη δημιουργία ειδικού θέματος. Μόνο μη μαλώσετε. Μεγάλα παιδιά δεν είμαστε άλλωστε;:redface::)
Κάνουμε διάλογο.
Ούτε σε ένταση είμαστε, ούτε μαλώνουμε, έστω κι αν διαφωνούμε...

μα βέβαια... αλιμονο... κουβέντα ήταν όλα όμως αν έγραφα 7 αντί 70 θα ηταν αλλιώς και ολες οι επόμενες κουβέντες. Παρατήρησα πόσες κουβεντες έγραψες ή απάντησες σε άλλες αρχικές απαντήσεις :clapup:
Συγνώμη αλλά αυτό δεν το κατάλαβα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι εγώ το βρίσκω σωστό... ίσως έτσι αποφασίσει να μας πει και ο Buggs αυτό που επιμένει να αγνοεί :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Γιατί αυτό μας οδηγεί σε δύο πιθανά συμπεράσματα:
α) Ολες οι π@ρθ#ν*ς είναι π*#τ&ν@ς
β)Δεν είναι όλες οι π@ρθ@ν@ς π@@τ@ν#ςλ, αλλά όσες θεωρείς εσύ, άρα λοιπόν χρησιμοποιείς άλλα κριτήρια για να κρίνεις.

Είπα ότι πιστεύω απολυτα πώς η χρήστρια πυ έγραψε ότι γνωρίζει πολλές παρθένες στο κορμί και π..τνες στην ψυχή αληθεύει. Αυτό ειπα, δεν έκρινα τη ρήση της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μα βέβαια... αλιμονο... κουβέντα ήταν όλα όμως αν έγραφα 7 αντί 70 θα ηταν αλλιώς και ολες οι επόμενες κουβέντες. Παρατήρησα πόσες κουβεντες έγραψες ή απάντησες σε άλλες αρχικές απαντήσεις :clapup:

παλι κατι δεν εχεις καταλαβει...η ολη κουβεντα δεν εγινε επειδη εσυ εγραψες οτι πηγες με 70..αλλα επειδη εγω δεν ηθελα να γνωστοποιησω στο θεμα με ποσους εχω παει...
οχι τιποτα αλλο, αλλα να ξερουμε και τι λεμε....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
παλι κατι δεν εχεις καταλαβει...η ολη κουβεντα δεν εγινε επειδη εσυ εγραψες οτι πηγες με 70..αλλα επειδη εγω δεν ηθελα να γνωστοποιησω στο θεμα με ποσους εχω παει...
οχι τιποτα αλλο, αλλα να ξερουμε και τι λεμε....:whistle:
Ομολογώ οτι αυτό το ποστ εγώ δεν το είδα καθόλου....
Αρχισα να διαβάζω από πολύ πιο κάτω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά αυτό δεν το κατάλαβα..;)

Μια χαρά το κατάλαβες γι'αυτο κλείνεις και το ματάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ακόμη κι εσύ γράφεις αν θα πρέπει να με εκτιμάτε ή όχι με βάση το ποσες συντρόφους είχα !
Ναι, μπορεί να πέρασαν διάφορα από το μυαλό μου, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα σε εκτιμήσω ή όχι από αυτό. Ότι θα σε κάνω ή όχι παρέα. Ότι θα σε πάρω στη δουλειά μου ή όχι. Επίσης, δες τι ακριβώς είπα και δώσε βάση στα bold
Εμείς δηλαδή αν έπρεπε να βγάλουμε συμπέρασμα για σένα που έπρεπε να καταλήξουμε; Να σε εκτιμούμε ή όχι;:)
Εσύ μας δείχνεις, ότι είσαι απόλυτος στην άποψη ότι το πόσους ερωτικούς συντρόφους έχει ένα άτομο μπορεί να καθορίσει το αν θα το συμπαθείς ή όχι. Επίσης, ότι είναι από τα πράγματα που θέλεις να ξέρεις για τον άλλο, ντε και καλά. Αυτό βρίσκουμε παράλογο και γιαυτό έχουμε "πέσει" πάνω σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
οh jesus... δεν είσαι ο μόνος που δηλώνει ότι έχει πάει με τόσες ξεκόλλα!

και όσον αφορά τον πειρατή, προσωπικά τον πιστεύω ότι δεν το διάβασε αν λέει ότι δεν το διάβασε... :)

[και ξαναμπαίνω σφήνα για να θυμήσω και την ερωτησούλα μου που εκκρεμεί...:whistle:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εχεις μια τάση να αποφασίζεις εσύ για τον καθένα από μας.
Δεν το κατάλαβα γιατί δεν έιχα διαβάσει το ποστ σου για τις 70.
Τώρα, όμως το κατάλαβα.
Η συζήτηση αυτή δεν γίνεται επειδή έχεις πάει με 70, αλλά επειδή πιστεύεις οτι μπορείς να κρίνεις κάποιον από τι κρεβάτι του.
Αρα λοιπόν και 7 να έγραφες, πάλι τις ίδιες απαντήσεις θα έπαιρνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια χαρά το κατάλαβες γι'αυτο κλείνεις και το ματάκι :)

ε τοτε παραδεχεσαι οτι το ποστ σου ηταν ακυρο....ορ γουατ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
παλι κατι δεν εχεις καταλαβει...η ολη κουβεντα δεν εγινε επειδη εσυ εγραψες οτι πηγες με 70..αλλα επειδη εγω δεν ηθελα να γνωστοποιησω στο θεμα με ποσους εχω παει... οχι τιποτα αλλο, αλλα να ξερουμε και τι λεμε....:whistle:

Μια χαρά κατάλαβα κι εγώ και όλοι οσοι διαβάζουν μήν ανησυχείς. Αφού, όπως είπες, το θέμα το έβρισκες γελοίο, τότε πως και δεν μπήκες να το πείς γελοίο απο την αρχή. Διαβολική συμπτωση ήταν που ξεσπάθωσες μετά την δική μου απάντηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εσύ μας δείχνεις, ότι είσαι απόλυτος στην άποψη ότι το πόσους ερωτικούς συντρόφους έχει ένα άτομο μπορεί να καθορίσει το αν θα το συμπαθείς ή όχι.

Διάβασε (αν θέλεις) προσεκτικά ενα προς ένα όλα μου τα ποστ στο θέμα. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ειπα ότι μπορει να καθορίσει. Παίζει ρολο, διαφορετικο για τον καθένα, ομως παίζει σίγουρα ρόλο στην εκτίμηση. Αυτό ειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Διάβασε (αν θέλεις) προσεκτικά ενα προς ένα όλα μου τα ποστ στο θέμα. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ειπα ότι μπορει να καθορίσει. Παίζει ρολο, διαφορετικο για τον καθένα, ομως παίζει σίγουρα ρόλο στην εκτίμηση. Αυτό ειπα

κι εγώ σε έχω ρωτήσει εδώ και 3 σελίδες απο ακαδημαϊκό ενδιαφέρον δλδ αν μη τι άλλο ΕΣΕΝΑ πως σε επηρεάζει αυτό [γιατί εμένα δεν...] και το μόνο που άκουσα είναι ότι... λέω ψέμματα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια χαρά κατάλαβα κι εγώ και όλοι οσοι διαβάζουν μήν ανησυχείς. Αφού, όπως είπες, το θέμα το έβρισκες γελοίο, τότε πως και δεν μπήκες να το πείς γελοίο απο την αρχή. Διαβολική συμπτωση ήταν που ξεσπάθωσες μετά την δική μου απάντηση;

Καταρχην, δε χαρακτηρισα κατι γελοιο..ασχετα με το εαν ειναι ή οχι...να μιλας για τον εαυτο σου και οχι για τους αλλους...
Και ναι ηταν διαβολικη συμπτωση, το οτι απαντησα ακριβως μετα το ποστ σου, γιατι ετυχε εκεινη τη μερα να συζηταω με ενα μελος για αυτο το θεμα και εσυ ολως τυχαιως το ξεθαψες!
Και σου ειπα απο την αρχη αγαπητε μπαγκ, οτι το δικο μου σχολιο δεν ειχε να κανει με το δικο σου ποστ, παρα μονο με μενα και οτι σε τετοιου ειδους θεματα προτιμω να κανω χιουμορ...
Δικαιωμα μου να απαντω οπως εγω θελω απο τη στιγμη που δε θιγω κανεναν...
κατανοητο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
κι εγώ σε έχω ρωτήσει εδώ και 3 σελίδες απο ακαδημαϊκό ενδιαφέρον δλδ αν μη τι άλλο ΕΣΕΝΑ πως σε επηρεάζει αυτό [γιατί εμένα δεν...] και το μόνο που άκουσα είναι ότι... λέω ψέμματα... :whistle:

συγγνώμη πώς να μπόρέσω να απαντήσω σε ολα ταυτόχρονα; Πώς με επηρεάζουν λοιπόν οι σεξουαλικές επιδόσεις κάποιας εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
συγγνώμη πώς να μπόρέσω να απαντήσω σε ολα ταυτόχρονα; Πώς με επηρεάζουν λοιπόν οι σεξουαλικές επιδόσεις κάποιας εννοείς;

(να μου πεις ότι λέω ψέμματα πρόλαβες όμως :P)

Η ερώτηση είναι απλοϊκή... 4 κοπέλες στα 25 που της γνωρίζεις ταυτόχρονα (είναι πχ μια παρέα σε ένα πάρτυ). Και somehow μαθαίνει ότι η μία έχει πάει με 0, η άλλη με 3, η επόμενη με 10 και η τελευταία με 20.
τι σημαίνει αυτό για σένα? Είναι κριτήριο? Με ποιον τρόπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top