Τι ΔΕΝ θα κάνατε ποτέ στο σεξ;

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Μιας και βλέπω ότι δεν έχει κίνηση το υπό-φόρουμ του "Έρωτας & Σεξ", είπα να ξεκινήσω ένα νέο θέμα, μήπως και πάρουμε μπρος! :P

Η ερώτηση-εις είναι η εξής:

Τι δεν θα κάνατε ποτέ με τον - εκάστοτε - σύντροφο σας (και όχι απλά να περιμένετε να περάσει κάποιος καιρός) ; Δεδομένου πάντα ότι θα σας το ζητούσε ο ίδιος και ότι δεν είναι αναγκαίο να "θέλετε" να το κάνετε, απλά να το δοκιμάσετε για να τον ικανοποιήσετε. Τι θα σας προσέβαλε να σας ζητούσε;

Παράλληλο ερώτημα: Υπάρχει τίποτα που εσείς δεν θα τολμούσατε να ζητήσετε από τον σύντροφο σας για να μην τον προσβάλλετε ή επειδή ντρέπεστε;\


(Και για τα δυο ερωτήματα) Για ποιο λόγο; Λόγω αηδίας για το συγκεκριμένο πράγμα, επειδή το θεωρείτε ανώμαλο / ταμπού, επειδή θα πονέσει, κτλ;


Υ.Γ: Προφανώς το "ποτέ" είναι σχετικό. Στο Γυμνάσιο-Λύκειο τα κοριτσάκια έλεγαν ότι δεν θα έκαναν "ποτέ" στοματικό, and we all know how that turned out! ;) :whistle:

Υ.Γ 2: Επειδή προβλέπω ότι αν υπάρξει πληθώρα απαντήσεων, αρκετές από αυτές θα είναι "τίποτα, θα έκανα τα πάντα αν...", να επισημάνω ότι τα πάντα είναι πολύ ευρεία έννοια, πόσο μάλλον στα σεξουαλικά! :clapup: ;) :D (Επομένως σκεφτείτε τι μπορεί να περιλαμβάνει το "τα πάντα")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μάλιστα, φίλε μου αυτή η απάντηση δεν είναι τόσο απλή.
Υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να σε εμπνεύσουν να κάνεις πράγματα που με άλλους δεν θα μπορούσες.
Ως γενικό κανόνα σίγουρα δεν θα μπορούσα να κάνω πράγματα που αφορούν "βαριά" φετίχ τύπου κοπρολαγνεία,ουρολαγνεία κλπ.
Θες να μάθεις και γιατί;Είναι αυτονόητο σιχαίνομαι και με τίποτε δεν με ανάβει.

Επίσης σε καμμία περίπτωση δεν θα δεχόμουν ανταλλαγή συντρόφων δλδ να αλλάξουμε παρτενέρ με κάποιο άλλο ζευγάρι.Γιατί δεν είμαι ακόμη τόσο "προχωρημένη" ώστε να πίνω το πρωί καφέ με κάποια που το βράδυ πηγα με τον φίλο της και κείνη με τον δικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Νομίζω η κλέφτρα έχει δίκιο... ότι και να απαντήσουμε σε αυτό το thread δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αν ειναι 100% αυτό που δεν θέλουμε ή αυτό που θέλουμε...
Ο Insomniac έδωσε ενα παράδειγμα με τα κοριτσάκια στο σχολείο. Κάτι παρόμοιο μπορείς να δώσεις για το κάθε τι... Γιατί αν κάτι είναι άγνωστο και σου ζητήσουν να το κάνεις, δεν μπορείς να ξέρεις αν πραγματικά σου αρέσει ή όχι... Βέβαια υπάρχουν και ορισμένες ακραίες περιπτώσεις που φέβγουν πλέων απο τα όρια του βίτσιου ή του ταμπού...

Ποιος όμως γνωρίζει τα πραγματικά του όρια, για να γνωρίζει και των άλλων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Μάλιστα, φίλε μου αυτή η απάντηση δεν είναι τόσο απλή.
Υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να σε εμπνεύσουν να κάνεις πράγματα που με άλλους δεν θα μπορούσες.
Ως γενικό κανόνα σίγουρα δεν θα μπορούσα να κάνω πράγματα που αφορούν "βαριά" φετίχ τύπου κοπρολαγνεία,ουρολαγνεία κλπ.
Θες να μάθεις και γιατί;Είναι αυτονόητο σιχαίνομαι και με τίποτε δεν με ανάβει.

Επίσης σε καμμία περίπτωση δεν θα δεχόμουν ανταλλαγή συντρόφων δλδ να αλλάξουμε παρτενέρ με κάποιο άλλο ζευγάρι.Γιατί δεν είμαι ακόμη τόσο "προχωρημένη" ώστε να πίνω το πρωί καφέ με κάποια που το βράδυ πηγα με τον φίλο της και κείνη με τον δικό μου.

Διευκρινιση #2 (κατι μου λεει οτι θα ακολουθησουν κι αλλες! :stupid: :stupid:)

Αυτο που εννοω, ειναι το κομματι που απαντας "Ως γενικό κανόνα...", δηλαδη, στην ουσια, τί δεν θα εκανες ποτε και με κανεναν.

Οσον αφορα το υπολοιπο κομματι:

1. Οτιδηποτε θα εκανες μεσα σε μια σχεση ή γενικα πανω στο σεξ θα επρεπε να σ' αναβει για να το κανεις; :hmm: :)
2. Η ανταλλαγη συντροφων δεν χρειαζεται να ειναι με γνωστους. Οπως και να χει παντως, με τον τροπο που τ'αναφερεις εσυ, το προβλημα θα ηταν ντροπης εν γενει, ή απλη η επιπροσθετη δυσκολια που θα επεφερε στη σχεση σου με το αλλο ζευγαρι (αμηχανια, κα) ;

EDIT:

Νομίζω η κλέφτρα έχει δίκιο... ότι και να απαντήσουμε σε αυτό το thread δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αν ειναι 100% αυτό που δεν θέλουμε ή αυτό που θέλουμε...
Ο Insomniac έδωσε ενα παράδειγμα με τα κοριτσάκια στο σχολείο. Κάτι παρόμοιο μπορείς να δώσεις για το κάθε τι... Γιατί αν κάτι είναι άγνωστο και σου ζητήσουν να το κάνεις, δεν μπορείς να ξέρεις αν πραγματικά σου αρέσει ή όχι... Βέβαια υπάρχουν και ορισμένες ακραίες περιπτώσεις που φέβγουν πλέων απο τα όρια του βίτσιου ή του ταμπού...

Ποιος όμως γνωρίζει τα πραγματικά του όρια, για να γνωρίζει και των άλλων?

Μα αυτα ακριβως ειναι τα "νοηματα" του thread! :D

(1) Κατα ποσο ειμαστε ανοικτοι σε νεες εμπειριες, οι οποιες δεν ειναι παραιτητα δικες μας φαντασιωσεις. (2) Ποσο ντρεπομαστε για κατι που ισως πραγματικα θελουμε, ακομα και αν ειναι με το συντροφο της ζωης μας. (3) Ακομα, αν αυτο που καποτε λεγαμε (ή λεμε τωρα) οτι δεν θα καναμε ποτε, καποια αλλη στιγμη της ζωης μας, μας φαινεται οχι απλα αδιανοητο, αλλα...trivial (οχι pursuit! :P Εννοω ανευ βαρυτητας, καθημερινης φυσης, διαδικαστικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
1. Οτιδηποτε θα εκανες μεσα σε μια σχεση ή γενικα πανω στο σεξ θα επρεπε να σ' αναβει για να το κανεις; :hmm: :)
2. Η ανταλλαγη συντροφων δεν χρειαζεται να ειναι με γνωστους. Οπως και να χει παντως, με τον τροπο που τ'αναφερεις εσυ, το προβλημα θα ηταν ντροπης εν γενει, ή απλη η επιπροσθετη δυσκολια που θα επεφερε στη σχεση σου με το αλλο ζευγαρι (αμηχανια, κα) ;

Βρε συ κάνεις καμμιά έρευνα;;:P
Λοιπόν να διευκρινήσω την απάντηση μου όταν λέω γενικό κανόνα εννοώ αυτό που καταλαβαίνεις ποτέ και με κανέναν.
Πάμε στα ερωτήματα σου.
1.Όχι δεν θα ήταν απαραίτητο να με ανάβει, διώξε το ανάβει και κράτα το σιχαίνομαι στην προκειμένη περίπτωση.
2.Δεν είναι καθόλου θέμα ντροπής είναι θέμα νοοτροπίας.
Πιστευω πως δεν έχω απελευθερωθεί τόσο ώστε να νοιώσω άνετα πρώτα με τον εαυτό μου και μετά με τον συντροφό μου έχοντας την γνώση ότι εγώ τώρα θα πάω με αυτόν και συ με αυτήν και μετά θα είμαστε μαζί σαν να μην τρέχει τίποτα.
Και αφήνω απέξω το άλλο ζευγάρι, είτε πρόκειται περί αγνώστων είτε περί γνωστών, το τλτ που με απασχολεί ειναι τι επίπτωση θα είχε αυτό στις σχέσεις μας.
Νομίζω πως ο ανασταλτικός παράγοντας είναι το τι επίπτωση θα είχε σε εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπορω να πονταρω αρκετα με σιγουρια στο οτι δε θα εκανα ποτε τιποτα ουρολαγνικο, κοπρολαγνικο και νεκροφιλικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μπορω να πονταρω αρκετα με σιγουρια στο οτι δε θα εκανα ποτε τιποτα ουρολαγνικο, κοπρολαγνικο και νεκροφιλικο.

άλλο βίτσιο και διεύρυνση οριζόντων και άλλο αρρώστια!!!
Να μου πεις... ολα αυτά ισορροπούν πάνω σε μια κλωστή, όσο εύκολο είναι να πέσεις απο την μία άλλο τόσο εύκολο είναι να βρεθείς και στην άλλη πλευρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
άλλο βίτσιο και διεύρυνση οριζόντων και άλλο αρρώστια!!!
Να μου πεις... ολα αυτά ισορροπούν πάνω σε μια κλωστή, όσο εύκολο είναι να πέσεις απο την μία άλλο τόσο εύκολο είναι να βρεθείς και στην άλλη πλευρά...

Ναι αλλά νομίζω πως ο Isomniac τα περιλαμβάνει και αυτά στην ερώτηση του.Εξάλλου κι εγώ πάνω κάτω τα ίδια είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, δε νομιζω οτι ειναι πολυ ευκολο να "πεσει" κανεις στην νεκροφιλια, θελει μια γερη δοση ψυχοπαθειας.. επειδη θεωρειται διαστροφη το πα κι αυτο, αν και ειναι αυτονοητο :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Καλα, δε νομιζω οτι ειναι πολυ ευκολο να "πεσει" κανεις στην νεκροφιλια, θελει μια γερη δοση ψυχοπαθειας.. επειδη θεωρειται διαστροφη το πα κι αυτο, αν και ειναι αυτονοητο :X

Χμ...όχι μην το λες.Η ευρύτερη έννοια της νεκροφιλίας δεν είναι μόνο το ένα μέλος να είναι νεκρό, αλλά το όλο σκηνικό (νεκροταφεία,τάφη,φέρετρα κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
δλδ στην κοπρολαγνεία και ουρολαγνεία είναι πιο εύκολο να πέσει ή δεν θεωρείς οτι θέλει ψυχοπάθεια?

ps. Φαντάζεστε σκηνικό... "Κατούρα με να γουστάρω βιτσιόζα!!!" ???:blink::wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ε, δεν ειναι θεμα να "πεσει", η την εχεις την ψυχασθενεια η οχι. Δεν νομιζω να του γυρισει κανενος με σχετικα φυσιολογικη σεξουαλικη ζωη και απ'τη μια μερα στην αλλη να τη βρισκει με τα κοπρανα(sic). Και ναι, συγκριτικα βρισκω την νεκροφιλια-η εστω να γουσταρεις το νεκροσκηνικο- κλααασεις ανωτερη (στο αρρωστομετρο) απο την ουρολαγνια.

ps. "Παμε στο νεκροταφειο να βρουμε γκομενακια?" Νικησα? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
δλδ στην κοπρολαγνεία και ουρολαγνεία είναι πιο εύκολο να πέσει ή δεν θεωρείς οτι θέλει ψυχοπάθεια?

ps. Φαντάζεστε σκηνικό... "Κατούρα με να γουστάρω βιτσιόζα!!!" ???:blink::wacko:

Χα,χα,χα ρε τρελοκομείο θα μπει ο Isomniac το πρωί και θα τραβάει τα μαλλιά του.Τσίρκο του το κάναμε το θέμα:P:P
Πάντως αντικειμενικά η κοπρολαγνεία ή ουρολαγνεία δεν είναι ψυχοπάθεια.
Εδώ που τα λέμε ούτε και η νεκροφιλία είναι.
Διαστροφές θεωρούνται.Έχουμε δυο ψυχολόγους εδώ μέσα να μας λύσουν την απορία.

edit:Με το φως της μέρας βλέπω πως ήταν πολύ μακάβριο σχόλιο και το διαγράφω.Της νύχτας τα καμώματα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πάντως αντικειμενικά η κοπρολαγνεία ή ουρολαγνεία δεν είναι ψυχοπάθεια.
Εδώ που τα λέμε ούτε και η νεκροφιλία είναι.
Διαστροφές θεωρούνται.Έχουμε δυο ψυχολόγους εδώ μέσα να μας λύσουν την απορία.

συγκεκριμενα ειναι παραφιλιες, και περι ορεξεος κολοκυθοπιτα ειπε ο πιθικος και εφαγε σαπουνι.

Προσωπικα δεν θα εκανα συνειδητα οτιδηποτε σχετιζεται με κοπρολαγνεια και ζωωφιλια. Και τα δυο επειδη σιχαινομαι. Α και νεκροφιλια αν περιλαμβανει actuall πτωμα που ειναι παρανομο τελειως.

επισις ποτε δεν θα υποχρεωνα καποιο να κανει κατι που δεν θελει, δεν θα εκανα σκληρο BDSM γιατι δεν μου αρεσει να προκαλω και να δεχομαι εντονο πονο και δεν μου αρεσουν τα λατεξ.

και τελος πολυ δυσκολα θα (ξανα) εκανα τριο με αλλο 'σερνικο μαζι μου. Δεν μπορω, σιχαινομαι.

other than that everything goes i guess. Τωρα θα μου πεις τι ειναι το everything, ε everything.

και ουρολαγνεία είναι πιο εύκολο να πέσει ή δεν θεωρείς οτι θέλει ψυχοπάθεια?

καλα ψυχοπαθεια δεν θελει, αλλα dont knock it till you try it man, την επομενη φορα που θα κανεις μπανακι με το θυλικο σου βαλτη να κανει πιπι στο χερι σου, its not half bad;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδή "ποτέ μη λες ποτέ" θα πω μόνο αυτά που θεωρώ 100% απίθανο να έκανα:
-Κοπρολαγνεία
-Πολύ σκληρό BDSM
-Νεκροφιλία (epote, πως γίνεται να μην περιλαμβάνει πτώμα; :confused: Educate me!)
-Κτηνοβασία

Χμμμ αυτά. Τίποτε πρωτότυπο εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επειδή "ποτέ μη λες ποτέ" θα πω μόνο αυτά που θεωρώ 100% απίθανο να έκανα:
1 Κοπρολαγνεία
2 Πολύ σκληρό BDSM
3 Νεκροφιλία
4 Κτηνοβασία


και απλά συμπληρώνω σε αυτή τη λίστα μερικά ακόμα :P
5 παιδεραστία
6 ουρολαγνεία
7 game που να υπάρχει υποψία βιασμού (δικού μου, του, της, των, whatever)
8 ομαδικό που να περιλαμβάνει περισσοτερων των 2 ζευγαριών (όσο για τα δυο ζευγαρια... απλά επειδή υπάρχει ένα "μάλλον δεν θα το έκανα" καλυτερα να αφήσω ενα μικρό ενδεχόμενο ανοιχτό για το μέλλον

Για την ώρα δεν μπορώ να σκεφτώ τπτ άλλο.... αν πει κάποιος κάτι που δεν το είχα αρχικά σκεφτεί, θα το αναφέρω

Στο δεύτερο σκέλος τώρα... το γιατί
Για τα νούμερα
1 και 6 = σιχαίνομαι αφάνταστα πολύ
2 δε με ανάβει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ η παραμικρή υποψία πόνου.... ξενερώνω
3 εεεεεε απλα δεν με αναβει η ιδεα
4 πιστεύω ότι είναι "αφύσικο".... δεν είναι στο target group μου ένα κατσικάκι... ένα σκυλάκι... ένα γατάκι... :P
5 no comment
7 διαταράσει την ψυχολογία μου
8 απλα δεν μπορώ την πολυκοσμία... είμαι κάπως κτητικός τύπος


αυτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ως γενικό κανόνα σίγουρα δεν θα μπορούσα να κάνω πράγματα που αφορούν "βαριά" φετίχ τύπου κοπρολαγνεία,ουρολαγνεία κλπ.
Θες να μάθεις και γιατί;Είναι αυτονόητο σιχαίνομαι και με τίποτε δεν με ανάβει.

+1 :|
Επισης, δεν θα δεχομουν με τιποτα να κανω κατι (οτιδηποτε) με γυναικα.
Για τον ιδιο ακριβως λογο.. επειδη σιχαινομαι! :|

Εντιτ: Οτιδηποτε σχετικο ζωα.. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εκτός από όλα όσα αναφέρθηκαν (με εξαίρεση την ουρολαγνεία την οποία δεν έχω κάνει μεν, αλλά δεν σιχαίνομαι να κάνω δε και μου βάλατε ιδέες βρωμόπαιδα ;) ) δεν θα έκανα με τίποτα πληρωμένο έρωτα, και εννοώ ούτε να πληρώσω, ούτε να με πληρώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν θα έκανα ποτέ

κοπρο/νεκρό/ουρολαγνεία (τα 2 πρώτα τα θεωρώ αρρωστημένα, το τρίτο αηδιαστικό).
ξύλο σε βαθμό άνω του λίγο (δεν μου αρέσει ο πόνος).
πληρωμένο σεξ (σιγά μην πλήρωνα κιόλας!)
παρτούζα (το σεξ για μένα είναι κάτι ρομαντικό και για 2. Ξενέρωτη; Πιθανώς).
πρωκτικό μάλλον (μην με φάτε, αλλά φοβάμαι και έχω μια αντιπάθεια για την περιοχή).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
1 Κοπρολαγνεία-ουρολαγνεία-νεκροφιλία-κτηνοβασία
:sick: απλά αηδιαστικά(και κάπως άρρωστα μου κάνουν)
2 Πολύ σκληρό BDSM (καμία ψιλή χρειάζεται που και που να ανάβουν τα αίματα αλλά όχι και μεσαιονικά βασανιστήρια για να την βρούμε)
3 Παιδεραστία(αυτονόητο!):mad:
4 Ανταλλαγή συντρόφων ή τρίο! (σε μια free σχέση θα το κανα αλλά σε σοβαρή πόσο μάλλον ως παντρεμένη με τίποτα! Είμαι πολύ κτητική μαζί του και δεν θέλω να με αγγίζει καν άλλος άντρας!!:redface: Τώρα για ομαδικό , τύπου 2 ζευγάρια στον ίδιο χώρο (χωρίς αλλαξοκ@λιές;)) το συζητούσα.. :P
Πιστεύω πως σε οτιδήποτε άλλο θα ήμουν ανοιχτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top