[12/06/2019] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Ο. Π. Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Αδιάφορο είναι ,είτε έβαλες μια αρχή είτε ένα τέλος είτε και τα δυο ,το άλλο που έκανα εγώ είναι να κάνω δυο διαγράμματα ροής ,για την ίδια ένα για εντολές εκχώρησης που είναι πλάγιο παραλληλόγραμμο και ένα πλάγιο για εξόδου εισόδου

Εγώ σε αυτό που λες, αντί να κάνω κι εγώ 2 διαγράμματα, το έγραψα με κείμενο σαν σχόλιο, ότι τα ορθογώνια μπορούσαν να είναι και πλάγια παραλληλόγραμμα ανάλογα με το είδος των εντολών. :)
 

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ σε αυτό που λες, αντί να κάνω κι εγώ 2 διαγράμματα, το έγραψα με κείμενο σαν σχόλιο, ότι τα ορθογώνια μπορούσαν να είναι και πλάγια παραλληλόγραμμα ανάλογα με το είδος των εντολών. :)

Και πολύ καλά έκανες ,αυτό με την θεωρία των δομών πιστεύω θα κόψουν μια μονάδα γιατί τουλάχιστον αναφέρεις την 4η δομή ..! Έγραψες καλά για εσένα ;ικανοποιήθηκες;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Και πολύ καλά έκανες ,αυτό με την θεωρία των δομών πιστεύω θα κόψουν μια μονάδα γιατί τουλάχιστον αναφέρεις την 4η δομή ..! Έγραψες καλά για εσένα ;ικανοποιήθηκες;
Ναι Έγραψα πολύ καλά υπολογίζω πάνω από 90. Ουσιαστικά η μόνη μου ανησυχία είναι αυτό με τη δομή δεδομένων που έβαλα εισαγωγή και αυτό με το αρχή τέλος στα διαγράμματα ροής.:)
 

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ναι Έγραψα πολύ καλά υπολογίζω πάνω από 90. Ουσιαστικά η μόνη μου ανησυχία είναι αυτό με τη δομή δεδομένων που έβαλα εισαγωγή και αυτό με το αρχή τέλος στα διαγράμματα ροής.:)


Χαίρομαι ,οι κόποι ανταμείβονται λένε , ελπίζω και στην περίπτωση μου να γίνει ανάλογα καθώς και εγώ για 90+ βλέπω..Εγώ θέλω να περασω οικονομικό ΟΔΕ η πληροφορική Εσυ ;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Χαίρομαι ,οι κόποι ανταμείβονται λένε , ελπίζω και στην περίπτωση μου να γίνει ανάλογα καθώς και εγώ για 90+ βλέπω..Εγώ θέλω να περασω οικονομικό ΟΔΕ η πληροφορική Εσυ ;
Κι εγώ Πληροφορική θέλω :)

Πάντως η κατεύθυνσή μας έχει πολύ λίγα παιδιά, όπως συμπέρανα και από το φροντιστήριο που πάω. Οι πιο πολλοί είναι Θετικοί.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Κι εγώ Πληροφορική θέλω :)

Πάντως η κατεύθυνσή μας έχει πολύ λίγα παιδιά, όπως συμπέρανα και από το φροντιστήριο που πάω. Οι πιο πολλοί είναι Θετικοί.


εύχομαι να είσαι συνάδελφος από Οκτώβρη χαχα ! καλή επιτυχία :clapup:
 

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Κι εγώ Πληροφορική θέλω :)

Πάντως η κατεύθυνσή μας έχει πολύ λίγα παιδιά, όπως συμπέρανα και από το φροντιστήριο που πάω. Οι πιο πολλοί είναι Θετικοί.

Και γενικά στην κατεύθυνση μας έρχονται παιδιά με διαφορετικά ενδιαφέροντα που δεν απασχολούνται με τις πανελλήνιες ..!Τελεια ..!Απο ότι βλέπω ήσουν ΟΔΕ ήταν καλά ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top