Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατι δε μου λες "και του χρονου" καλυτερα;
Έχεις δίκιο δεν έπρεπε να σου πω κάτι τέτοιο. Απλά από την στιγμή που ένα ζευγάρι είναι ευτυχισμένο,εμένα όλα τα υπόλοιπα μου φαίνονται περιττά. Συγγνώμη, δεν ήθελα να σε αναστατώσω...
:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
It's ok.

(τα λεμε σε δεκα-δεκαπεντε χρονακια :yes:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ναι..αυτό μου λέει και η γιαγιά μου που έχει φτάσει σε σημείο τώρα που μεγαλώνω να μου λέει για τα προικιά μου!!!!!!:cold::'(:angry:
Το μόνο ίσως ενδεχόμενο που θα έκανα κάτι τέτοιο σε εμένα θα ήταν για να διασφαλίσω το παιδάκι μου (το ξέρω, ούτε εγώ μπορώ να με φανταστώ μάνα!:P). Αλλά σε εκκλησία με νυφικό, μπομπονιέρες και τις λοιπές βλακείες, στην ΚΑΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για τον 99 χρονο διεκατομμυριούχο δεν τον θέλουμε με τίποτα.. Δεν θα μπορεί να καλύψει μία πολύ βασική μου ανάγκη...:D:redface:
Δεν έχει και άδικο! :hmm:
Βρε, εδώ άλλοι έχουν δημιουργήσει ολόκληρο κίνημα και δίνουν αγώνα με.....επιχειρήματα για να καταφέρουν να αποκτήσουν το δικαίωμα του γάμου, κι εσύ το αποποιείσαι αχάριστο πλάσμα; :confused:
Kαι τι κακό έχουν οι μπομπονιέρες δηλαδή, αν τα κουφέτα είναι φρέσκα, οκ!!!!! :mad:
Όσο για τον 99ονο αλλά δισεκατομμυριούχο, θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω οριζοντίως, καθέτως και πλαγίως, κι ας είσαι στην ομάδα αντιλογίας, όμως ΑΥΤΌΣ είναι εκείνος που μπορεί να κάλύψει ΚΑΘΕ ανάγκη, βασική ή μη.... ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν έχει και άδικο! :hmm:
Βρε, εδώ άλλοι έχουν δημιουργήσει ολόκληρο κίνημα και δίνουν αγώνα με.....επιχειρήματα για να καταφέρουν να αποκτήσουν το δικαίωμα του γάμου, κι εσύ το αποποιείσαι αχάριστο πλάσμα; :confused:
Kαι τι κακό έχουν οι μπομπονιέρες δηλαδή, αν τα κουφέτα είναι φρέσκα, οκ!!!!! :mad:
Όσο για τον 99ονο αλλά δισεκατομμυριούχο, θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω οριζοντίως, καθέτως και πλαγίως, κι ας είσαι στην ομάδα αντιλογίας, όμως ΑΥΤΌΣ είναι εκείνος που μπορεί να κάλύψει ΚΑΘΕ ανάγκη, βασική ή μη.... ;)


Σοβαρά??
Είμαι όντως πολύ αχάριστη... Θα τον πηγαίνω βόλτα με το καροτσάκι, δεν θα μπορεί ούτε να μου μιλάει από την άνια....
Ποιος θα μπορούσε να φανταστεί καλύτερο γαμπρό από τον 99χρονο δισεκατομμυριούχο???:knife:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Σοβαρά??
Είμαι όντως πολύ αχάριστη... Θα τον πηγαίνω βόλτα με το καροτσάκι, δεν θα μπορεί ούτε να μου μιλάει από την άνια....
Ποιος θα μπορούσε να φανταστεί καλύτερο γαμπρό από τον 99χρονο δισεκατομμυριούχο???:knife:
:P
Ουδέν καλόν αμιγές κακού zOitCa, έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι, και όπως πάντα έχουν δίκιο, διότι με αυτό τον τρόπο και το ζευγάρι "καλό - κακό" πηγαίνουν μαζί, άρα όποιος κάνει καλό σε μια ΖΩΗ, σε μία άλλη ή σε πολλές άλλες ΖΩΕΣ κάνει "κακό" οπωσδήποτε. Παραδείγματα άπειρα, όπου υπάρχει ζωή, zOitCa μου!! :D
Κάνουμε καλό σε έναν πεινασμένο δίνοντας φαγητό - αρνάκι με πατάτες, κάνουμε ταυτόχρονα "κακό" στο αρνάκι και στις πατάτες (η περιέργεια σκότωσε τη γάτα κι ο φούρνος την πατάτα) για να χορτάσουμε τον άνθρωπο.
Στον πεινάλα δώσαμε ΖΩΗ, (σε 99ονο πάντως δεν σε δίνω) ενώ την αφαιρέσαμε από το πρόβατο και τις πατάτες.
Αν ζητούσαμε την γνώμη του αρνιού, και γνώριζε από συνομιλίες στο internet, τι φαντάζεσαι ότι θα μας έλεγε; :hmm:

Εν κατακλειδι, για την ΖΩΗ πού κερδίζει και την ΖΩΗ που χάνει, οι έννοιες καλό - κακό είναι αντίστροφες, το καλό είναι "κακό" και το κακό είναι "καλό"!
Συμπερασματικά λοιπόν, οι δυο αυτές έννοιες, έχουν μία ζωή, την ίδια που τα δέχεται, και που τα υφίσταται!

Πότε παντρεύεσαι είπαμε ; :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ουδέν καλόν αμιγές κακού zOitCa, έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι, και όπως πάντα έχουν δίκιο, διότι με αυτό τον τρόπο και το ζευγάρι "καλό - κακό" πηγαίνουν μαζί, άρα όποιος κάνει καλό σε μια ΖΩΗ, σε μία άλλη ή σε πολλές άλλες ΖΩΕΣ κάνει "κακό" οπωσδήποτε. Παραδείγματα άπειρα, όπου υπάρχει ζωή, zOitCa μου!! :D
Κάνουμε καλό σε έναν πεινασμένο δίνοντας φαγητό - αρνάκι με πατάτες, κάνουμε ταυτόχρονα "κακό" στο αρνάκι και στις πατάτες (η περιέργεια σκότωσε τη γάτα κι ο φούρνος την πατάτα) για να χορτάσουμε τον άνθρωπο.
Στον πεινάλα δώσαμε ΖΩΗ, (σε 99ονο πάντως δεν σε δίνω) ενώ την αφαιρέσαμε από το πρόβατο και τις πατάτες.
Αν ζητούσαμε την γνώμη του αρνιού, και γνώριζε από συνομιλίες στο internet, τι φαντάζεσαι ότι θα μας έλεγε; :hmm:

Εν κατακλειδι, για την ΖΩΗ πού κερδίζει και την ΖΩΗ που χάνει, οι έννοιες καλό - κακό είναι αντίστροφες, το καλό είναι "κακό" και το κακό είναι "καλό"!
Συμπερασματικά λοιπόν, οι δυο αυτές έννοιες, έχουν μία ζωή, την ίδια που τα δέχεται, και που τα υφίσταται!

Πότε παντρεύεσαι είπαμε ; :P

.


WOW!!! Αυτό θα πει έμπνευση!!!:blink::P
Πολύ σύντομα, μου άλλαξες τελείως γνώμη.. Τρέχω για νυφικό!! Καμία ιδέα??:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
WOW!!! Αυτό θα πει έμπνευση!!!:blink::P
Πολύ σύντομα, μου άλλαξες τελείως γνώμη.. Τρέχω για νυφικό!! Καμία ιδέα??:clapup:
Θα πάμε μαζί, περίμενε... έχω φίλο με κατάστημα ειδών γάμου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ανύπαρκτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Κάτι μου θυμίζει αυτό...:hmm::P

το χει πει και άλλος δηλαδή; δεν είμαι η πρώτη; :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγω αν και εφοσον παντρευτω θελω να γινει σε παραλια! απλο καλοκαιρινο νυφικο (γιατι θα γινει καλοκαιρι:P) πολλοι φιλοι, πολυ γλεντι!:D κατι ουσιαστικα σαν παρτυ!!ειχα παει προσφατα σε εναν τετοιο και ενθουσιαστικα!:clapup::clapup: καλα για κλαρινα ουτε συζητηση!:eek::eek: γενικα δηλαδη ζωντανη μουσικη!! ενας πολυ καλος dj αρκει!:D

Ολα εγινα σε μια φανταστικη παραλια οπου διπλα ειχε beach bar!:D o μεσος ορος ηλικιας τα 30, οχι μπαρμπαδια δηλαδη:P, δεν ειχε κατσικια,αρνια και σουβλες για φαγητο αλλα εναν ωραιοτατο μπουφε με snacks και φυσικα λογω bar πολλα σφηνακια και ποτα!:clapup::clapup: πολυ καλη μουσικη ο κοσμος δεν εβαλε κ@λο κατω!:D Σκοπως του ζευγαριου ηταν να κανουν ενα party και οχι να ''ξοφλησουν'' υποχρεωσεις!;):)
Δυστηχως ολα αυτα δεν εγιναν στην Ελλαδα:( αλλα δεν εχει σημασια!:P θα ειμαι η πρωτη που θα το κανει!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αν ζητούσαμε την γνώμη του αρνιού, και γνώριζε από συνομιλίες στο internet, τι φαντάζεσαι ότι θα μας έλεγε; :hmm:


Το θυσιαστήριο ζώο δεν συμμερίζεται τις ιδέες του θεατή για τη θυσία και το σφάξιμο:
κανένας δεν σκέφτηκε ποτέ να του δώσει το λόγο. :(

ον τοπικ: τον φαντάζομαι εβένινο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Το θυσιαστήριο ζώο δεν συμμερίζεται τις ιδέες του θεατή για τη θυσία και το σφάξιμο:
κανένας δεν σκέφτηκε ποτέ να του δώσει το λόγο. :(
Ώστε να απαιτήσει καλύτερες συνθήκες σφαγής ; ;)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ον τοπικ: τον φαντάζομαι εβένινο:worry:
Άρωμα ανατολής ... ε;
Μόνο μια Σεχραζάτ θα μπορούσε να σε "δέσει" με μισοτελειωμένα παραμύθια για να μάθεις το τέλος το επόμενο βράδυ… το μεθεπόμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Άρωμα ανατολής ... ε;
Μόνο μια Σεχραζάτ θα μπορούσε να σε "δέσει" με μισοτελειωμένα παραμύθια για να μάθεις το τέλος το επόμενο βράδυ… το μεθεπόμενο...





Η γυναίκα αυτή έχει κάτι απωθητικό στο πρόσωπο.
(ή το παρακάνει στο μποτέ φρυδιώνε)


Προτιμώ αυτήν:



(που και έχει τρόπους - τη βλέπεις? με χαιρετά, λιώνει για μένα
είναι και ξανθιά :))


Άσε που δε με λένε Εβλιάογλου ούτε Ι-κ(ο)ιμίζ'.

Ρε συ αυτός ο Ονούρ είναι πολύ μαμάκιας.
Φαντάσου να τα'χε με την Κατίνα (τη σμυρνιά), αυτή με την τράπουλα:

Θα είχε μεταμορφώσει τη μάνα του σε σαμιαμίδι για πλάκα. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και για την ''πρώτη'' νύχτα γάμου








:P

Αντε για να μη σας τη χαλαω, διαθέτει και λευκό το κατάστημα παροτι ειμαι λατρης και των λευκων:P

παντα για την ''πρωτη νυχτα'':P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γενικα η άποψη μου:

χαμηλό τακούνι, no
peep toe, no
πεδιλα, no
φρου φρου στο παπουτσi, no
κλειστή γόβα μυτερή, yes
Πολυ ψηλό τακούνι, στιλέτο yes

χρωματιστά νυφικά,no
φρου φρου στο νυφικο, no
σχεδιακια λουλουδακια και σαχλαμαριτσες γενικα. no

παντου λευκά λουλούδια, yes
ψηλές μπομπονιέρες (τούλι) ολόλευκες, yes

Μαλλιά λίγδα κότσο, no no
Μαλλιά αλογοουρές, nonono
Μαλλια μακρία, ''ρομαντικά'', ελαφρώς κυματιστά, yes

Νυφικό στη δεξίωση, no
Τουαλέτα δεξίωσης, yes
Τουαλέτα λευκή σε ίσια γραμμή σατέν με έμφαση στην πλάτη:P, yes

Το πιο σέξυ εσώρουχο για μετά που θα βγαίνει αργά και βασανιστικά με καλτσοδέτες yes yes yes! :P


((Δε βρίσκω φωτός της αρεσκείας μου και με τόσα τραλαλά που βγαίνουν, τα πιο απλά και δεν τα βρίσκεις εύκολα πλέον))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Και οι δυο στα μαύρα, μουσική: https://www.youtube.com/watch?v=ZKcTzdQBQoo και στο τέλος μαρμελάδα βατόμουρο στους καλεσμένους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Δεν τον φανταζομαι γιατι θα προσπαθησω με νυχια και με δοντια να μην γινει!!! :P Ενα συμφωνο γαμου και ειμαστε ΟΚ...ενταξει κι αν θελει ο " γαμπρος" ντε και καλα γαμο, θα κανω μια υποχωρηση για εναν πολιτικο... και θα παμε με ενα τζινακι γιατι μετα εχουμε και δουλειες!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top