Προτείνετε websites για shopping

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Anarki, δεν ξερω αν προκειται περι υποκαταστηματος στην Ελλαδα ή απλα ειναι η ελληνικη εκδοση του γερμανικου site. Πολυ πιθανον να ερχονται απ'εξω, γιαυτο να αργουν να ερθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εγώ κι έναν φορτιστή που πήρα από κίνα στις 6 νοέμβρη από ebay με ems, ακόμα να έρθει και φυσικά πήρα τα λεφτά μου πίσω και πήρα κι άλλον από ebay
-----------------------------------------


Αντιγραφές..

Είσαι σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι υπάρχει Quelle στην Ελλάδα, καλή φάση. Αργούν να έρθουν επειδή έρχονται από έξω;

Η quelle το πάει για λουκέτο βασικά .. Το είπαν και στις γερμανικές ειδήσεις και μάλλον είναι αναπόφευκτο.

Πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Η quelle το πάει για λουκέτο βασικά .. Το είπαν και στις γερμανικές ειδήσεις και μάλλον είναι αναπόφευκτο.

Πηγή

Αν δεν κάνω λάθος έκλεισε ήδη...Είχα ακούσει για ξεπούλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για το Pixmania?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για το Pixmania?

Νομίζω έχει πολλά μεταφορικά...Αλλιώς μια χαρά μου φάινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ ως τώρα μόνο από το e-shop παίρνω αλλά τεσπα
Μπήκα στο skroutz.gr και βρήκα αυτό που θέλω και μου το έβγαλε σε αυτό το κατάστημα
https://www.e-smartbuy.gr
είναι το μόνο ελληνικό (νομίζω) που έχει αυτό που θέλω... αλλά η ερώτηση μου ειναι
επειδή μένω Θεσσαλονίκη και δεν έχω πιστωτική βλέπω ότι μπορώ να το παραλάβω από το κατάστημα τους στην Αθήνα… αλλά τώρα να κατέβω κάτω για 30 ευρώ δεν λέει…
Αν το κάνω
"[FONT=&quot]Πληρωμή με την παραλαβή της παραγγελίας στο χώρο σας (αντικαταβολή)[/FONT][FONT=&quot]Πληρώστε τον οδηγό , με την παράδοση της παραγγελίας σας στο χώρο σας"[/FONT]
Πρόκειται να έρθει ο οδηγός Θεσσαλονίκη? Και κάτι ακόμα είναι καλό κατάστημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας για το Pixmania?

Πήρα από εκεί το λάπτοπ μου, στην καλύτερη τιμή που βρήκα, οπότε τους αγαπάω πολύ.

Δεν έχω ουσιαστικό παράπονο - μόνο όταν έφτασε το πακέτο από τη Γαλλία στην Αθήνα, με πήραν τηλέφωνο γιατί δεν ήξεραν τη διεύθυνση παραλαβής λέει (!). Πάλι καλά που μπόρεσαν να επικοινωνήσουν.
Ε, με αυτό το λάθος (που το χειρίστηκαν άψογα), απλά έχασα την παράδοση της Παρασκευής και ήρθε τη Δευτέρα.

Συνολικά πολύ ευχαριστημένη, κυρίως με το tracking του site και της FedEx - είναι λίγο εθιστικό, το κοίταζα ανά μια ώρα απ' την ανυπομονησία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Τα μεταφορικά τσούζουν λίγο, αλλά τουλάχιστον είναι πιο γρήγορο από τον ανταγωνισμό και έχει και point system.
www.cdjapan.co.jp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Νομίζω έχει πολλά μεταφορικά...Αλλιώς μια χαρά μου φάινεται
Ναι...αυτό είναι βλακεία:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα μεταφορικά τσούζουν λίγο, αλλά τουλάχιστον είναι πιο γρήγορο από τον ανταγωνισμό και έχει και point system.
www.cdjapan.co.jp

Τι τσουζουν μονο ρε;Τσουρουφλιζουν :P

www.yesasia.com

και δεν ειμαι καλα θεε μου :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Τι τσουζουν μονο ρε;Τσουρουφλιζουν :P

www.yesasia.com

και δεν ειμαι καλα θεε μου :jumpy:

Σιγά μην περιμένω ΕΝΑΝ ολόκληρο ημερολογιακό μήνα για να πάρω την δισκογραφία των WaT από το Yesasia. Time is money. Either way θα ξεπαραδιαστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Αρνητική εμπειρία και από εμένα. Αφού ακύρωσα μια παραγγελία λόγω έλλειψης στοκ (δεν μπήκαν καν στον κόπο να με ενημερώσουν) αρνήθηκαν να μου επιστρέψουν τα χρήματα (αυτό πρέπει να είναι παράνομο) και έπρεπε να αλλάξω την παραγγελία μου σε κάτι άλλο. Δεν βλέπω να μου επέστρεψαν τη διαφορά ακόμα... Ούτε και την παραγγελία να προχωράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Εχω αγορασει αρκετες φορες παιχνιδια ιδιαιτερα για το xbox 360 σε καλες τιμες :
www.dvd.co.uk
www.game.co.uk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Αρνητική εμπειρία και από εμένα. Αφού ακύρωσα μια παραγγελία λόγω έλλειψης στοκ (δεν μπήκαν καν στον κόπο να με ενημερώσουν) αρνήθηκαν να μου επιστρέψουν τα χρήματα (αυτό πρέπει να είναι παράνομο) και έπρεπε να αλλάξω την παραγγελία μου σε κάτι άλλο. Δεν βλέπω να μου επέστρεψαν τη διαφορά ακόμα... Ούτε και την παραγγελία να προχωράει.

Η συνέχεια.
Αφού με ανάγκασαν να επιλέξω το άλλο προϊόν (με αξία το ένα τρίτο του προηγούμενου) η εγγραφή του από το σάιτ εξαφανίστηκε και δεν μου επιστρέφουν τη διαφορά. Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί τους για να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας. ΜΑΥΡΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Εγώ και σφουγγαράκια (Mr Magic Eraser) από το ebay ψωνίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top