Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
δηλαδή τα πάντα στη ζωή έχουν υπόσταση μόνο υπό την έννοια ενός μεγάλου κρεββατιού... Αρνούμαι να το δεχτώ αυτό.

πάντως οι περισσότεροι πρέπει να ξέρεις το αρνούνται επίσης. Αλλωστε για τους περισσότερους τα πάντα στην ζωή έχουν υπόσταση μόνο υπο την έννοια ενός μεγάλου πορτοφολιού :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάντως οι περισσότεροι πρέπει να ξέρεις το αρνούνται επίσης. Αλλωστε για τους περισσότερους τα πάντα στην ζωή έχουν υπόσταση μόνο υπο την έννοια ενός μεγάλου πορτοφολιού :(

και για κάποιους άλλους παίζουν ρόλο και πράγματα όπως αυτά που είχες αναφέρει πιο πάνω όπως λόγου χάρη η ψυχή...

και αυτό δεν έχει σχέση ούτε με τα λεφτά ούτε με το σεχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
και για κάποιους άλλους παίζουν ρόλο και πράγματα όπως αυτά που είχες αναφέρει πιο πάνω όπως λόγου χάρη η ψυχή...

και αυτό δεν έχει σχέση ούτε με τα λεφτά ούτε με το σεχ...

Μεγάλο λαθος ο διαχωρισμός της ψυχής με το σέξ. Τι είμαστε δηλαδη στο σεξ, κομματια κρέας; Εδω εγώ πρέπει να σου πώ πώς εγώ δεν το βλέπω έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπήκε Poll :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που σε λυπεί ακριβώς φίλε μου; Οτι η αγάπη είναι παντού;
Δεν έχει καμιά σχέση η αγάπη με αυτά που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Δεν έχει καμιά σχέση η αγάπη με αυτά που λες.

Δεν έχει σχέση για σένα. Κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια; Γιατί για μένα το σεξ, η ψυχούλα μου και η αγαπη ήταν πάντα αλληλένδετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αλληλένδετα με το να θεωρείς μια υπάλληλο ως υποψήφια ερωμένη;
Πόση αγάπη εμπεριέχει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Αλληλένδετα με το να θεωρείς μια υπάλληλο ως υποψήφια ερωμένη;
Πόση αγάπη εμπεριέχει αυτό;

γιατί οι υποψήφιες σύζυγοι και μητέρες πρώτα είναι υποψήφιες ερωμένες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Επειδή όμως πολλοί εργοδότες βλέπουν τις υπαλλήλους τους ως υποψήφιες ερωμένες, έχουμε οδηγηθεί στην κακοποίηση στο χώρο εργασίας.
Πες μας τώρα οτι η υπάλληλος είναι και υποχρεωμένη να του κάτσει.
Ενα σκηνικό όλο αγάπη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Επειδή όμως πολλοί εργοδότες βλέπουν τις υπαλλήλους τους ως υποψήφιες ερωμένες, έχουμε οδηγηθεί στην κακοποίηση στο χώρο εργασίας.
Πες μας τώρα οτι η υπάλληλος είναι και υποχρεωμένη να του κάτσει.
Ενα σκηνικό όλο αγάπη....

Εγω λεω αυτά που λέω εγώ. Εσύ γράφεις αυτά που γραφεις εσυ. Μήν τα κάνουμε όλα αχταρμά. Το "πες μας τωρα" όταν γράφεις τα δικά σου σενάρια, δεν είναι σωστή έκφραση. Η σωστή θα ήταν "κι άν σου έλεγα ότι ..." και υστερα οσα έγραψες. Μήν με βάζεις να λέω αυτά που γράφεις εσύ.

Απο εκεί κι ύστερα, η εικόνα που παρουσιαζεις υπαρχει. Σ'αυτην την εικονα δεν υπάρχει η αγάπη. Ομως το σέξ είναι φτιαγμένο για αγάπη. Οσοι το διαχωρίζουν ζούνε καταραμένη ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σ'αυτην την εικονα δεν υπάρχει η αγάπη.
Εσύ είπες οτι εκεί υπάρχει αγάπη.
Οχι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εσύ είπες οτι εκεί υπάρχει αγάπη. Οχι εγώ.

Είπα οτι στο σκηνικο που περιγράφεις ΔΕΝ υπάρχει αγαπη. Και για να το καταλάβεις στο σκηνικο που περιγράφεις υπάρχει ΜΟΝΟ σέξ, σεξουαλική και δη εργασιακή εκμετάλλευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι Buggs εσενα αυτο που καθορίζει τη προσωπικοτητα κάποιου ειναι με πόσους/πόσες εχει πάει?

Δηλαδή εσυ πριν κάνεις οποιαδήποτε φιλια (δεν μιλαω καν για ερωτική σχεση) κανεις στον αλλον αυτη την ερώτηση?

Πραγματικα αυτο δεν αφορα κανεναν αλλον παρα μονο το ιδιο το ατομο κ αν θελει να μην το κανει γνωστο ειναι δικαιωμα του (ακομα κ αν δεν το καταλαβαινεις τουλαχιστον πρεπει να το σεβαστεις). Και δεν μπορω να καταλαβω αυτη η γνωση σε τι θα μπορουσε να οφελησει τον εργοδοτη μου πχ, αυτο θα καθοριζε αν θα ημουν καλη στη δουλεια ή οχι? γιατι ψαχνει για υπάλληλο ή για ερωμενη?:confused:

Παραπάνω αναφέρθηκες στο τι συμπερασματα θα καταληξεις για μια γυναικα αναλογα με το ποσους εχει παει κ εχω την εξης απορια για εναν αντρα αν μαθαινες οτι εχει παει με 2, με 20 ή με 200 γυναικες θα κατέληγες στα ιδια συμπερασματα? (ισως ξεφευγω απο το θεμα αλλα πραγματικα αναρωτιεμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ομως το σέξ είναι φτιαγμένο για αγάπη. Οσοι το διαχωρίζουν ζούνε καταραμένη ζωή

Nope. Απλώς αλλιώς είσαι σε μια φάση της ζωής σου και αλλιώς σε άλλη. Είναι αλληλένδετα και διαχωρίζονται ανάλογα τον άνθρωπο και τη κατάσταση που βρίσκεται κάποιος/κάποια τη συγκεκριμένη εποχή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι Buggs εσενα αυτο που καθορίζει τη προσωπικοτητα κάποιου ειναι με πόσους/πόσες εχει πάει?

απαντηθηκε παραπάνω. Δεν καθορίζει όμως δίνει σημαντικές πληροφορίες. δεν είναι δηλαδή μία κοινότοπη-ασήμαντη πληροφορία

Δηλαδή εσυ πριν κάνεις οποιαδήποτε φιλια (δεν μιλαω καν για ερωτική σχεση) κανεις στον αλλον αυτη την ερώτηση?
εγώ θα κάνω δεκαδες παρομοιες ερωτήσεις πρίν κάνω κάποιο φίλο

Πραγματικα αυτο δεν αφορα κανεναν αλλον παρα μονο το ιδιο το ατομο κ αν θελει να μην το κανει γνωστο ειναι δικαιωμα του (ακομα κ αν δεν το καταλαβαινεις τουλαχιστον πρεπει να το σεβαστεις).
το ειπα παραπανω ότι είναι πλήρως σεβαστό. Εγώ δεν θα έκανα φίλο απλα ούτε θα εμπιστευόμουν ποτέ άτομο που επιμένει να μου αποκρύπτει προσωπικές πληροφοριες. Και τα κριτήρια που εγώ εμπιστεύομαι ή κάνω φίλους πρέπει επίσης να τα σεβαστούν οι άλλοι

Και δεν μπορω να καταλαβω αυτη η γνωση σε τι θα μπορουσε να οφελησει τον εργοδοτη μου πχ, αυτο θα καθοριζε αν θα ημουν καλη στη δουλεια ή οχι? γιατι ψαχνει για υπάλληλο ή για ερωμενη?:confused:
θα μπορούσε να οφελήσει άν σε ερωτευόταν κεραυνοβόλα. Σε κάθε άλλη περίπτωση θα ήταν επιζήμιο για σένα αν του έδινες τέτοιες πληροφοριες

Παραπάνω αναφέρθηκες στο τι συμπερασματα θα καταληξεις για μια γυναικα αναλογα με το ποσους εχει παει κ εχω την εξης απορια για εναν αντρα αν μαθαινες οτι εχει παει με 2, με 20 ή με 200 γυναικες θα κατέληγες στα ιδια συμπερασματα? (ισως ξεφευγω απο το θεμα αλλα πραγματικα αναρωτιεμαι)
προφανώς άλλα συμπεραίνω γι άντρες πουη έχουν γνωρίσει 2, 20 ή 200 γυναικες. ομως παιζουν πολλα άλλα ρόλο εδώ. Π.χ. αν οι γυναίκες αυτές ήταν αγορασμένες δεν μετρανε. Κι οταν λέω αγορασμένες εννοώ και τον πλουσιο που επιδεικνυει τα πλούτη του και του την πέφτουνε γυναικες με το βλέμμα στα λεφτά του. Αυτό είναι έμμεση πορνεία. Φυσικά η κανονική πορνεία ούτε λόγος. Πρέπει οι σχεσεις να είναι κατακτήσεις και άν εινα τέτοιες παιζουν ρόλο, βγαινουν συμπεράσματα, όχι απαραιητα θετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Nope. Απλώς αλλιώς είσαι σε μια φάση της ζωής σου και αλλιώς σε άλλη. Είναι αλληλένδετα και διαχωρίζονται ανάλογα τον άνθρωπο και τη κατάσταση που βρίσκεται κάποιος/κάποια τη συγκεκριμένη εποχή. :)

Αλλιως ήμουνα χθές που το κάναμε, σε άλλη φάση ειμαι σήμερα που ξύπνησα...

Η αγαπημένη δικαιολογία-τεκμηρίωση του one night stand... Οποιος θέλει το πιστεύει, οτι δεν υπήρξε προμελετη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αλλιως ήμουνα χθές που το κάναμε, σε άλλη φάση ειμαι σήμερα που ξύπνησα...

Η αγαπημένη δικαιολογία-τεκμηρίωση του one night stand... Οποιος θέλει το πιστεύει, οτι δεν υπήρξε προμελετη...:)

Nope. αλλιώς ήμουν μετά από ένα χωρισμό όπου ήθελα απλώς να περνάω καλά και αλλιώς όταν γνώρισα μια κοπέλα που το είδα σοβαρότερα.

Επίσης, στο σωστό one night stand και οι δύο πρέπει να πάνε με αυτή τη προοπτική. Δεν υπάρχει κοροϊδία :D

Εκτός από το ψυχικό υπάρχει και το σωματικό you know ;) Δεν είναι απαραίτητα κακό και δε πρέπει να το παραλείπουμε. Αρκεί να μη πληγώνεις την άλλη για να περνάς καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,984 μηνύματα.
Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;
Aν πρόκειται για κάποιον για τον οποίο ενδιαφέρομαι ερωτικά και υπήρχε περίπτωση να μάθω αυτήν την πληροφορία χωρίς να τον ρωτήσω (αν πχ ήταν φίλος κάποιου που ήξερε τον αριθμό αυτό) σίγουρα θα με επηρέαζε. Επίσης θα μετρούσε και τί είδους σχέση ήταν αυτές οι ερωτικές σύντροφοι. Ήταν σχέσεις του ενός μήνα; Του ενός χρόνου; Της μιας βραδιάς; Σίγουρα θα έμπαινα στη διαδικασία να το συνυπολογίσω στην απόφαση για το αν θα κάνω σχέση μαζί του. Νομίζω όποιος πει οτι δε θα το λάβαινε καθόλου υπόψιν του λέει ψέματα. Καλώς ή κακώς οι ερωτικές μας επιλογές δίνουν κάποια στοιχεία για το χαρακτήρα μας ως προς τις ερωτικές μας σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το να έχει κάποιος πολλούς προηγούμενους συντρόφους είναι κάτι που επιδρά θετικά στην σχέση του ζευγαριού.
Δυστυχώς, πολλοί άνθρωποι "πέφτουν με τα μούτρα" στον πρώτο που θα γνωρίσουν/ερώτευτουν, παντρεύονται με αυτόν, και στον μέλλον αυτό πολλές φορές φαίνεται ότι είναι η λάθος επιλογή.
Οδηγεί σε έναν δυστυχισμένο γάμο, σε ανθρώπους που είναι γεμάτοι με απωθημένα—σε δυστυχισμένους ανθρώπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,440 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το να έχει κάποιος πολλούς προηγούμενους συντρόφους είναι κάτι που επιδρά θετικά στην σχέση του ζευγαριού.
Δυστυχώς, πολλοί άνθρωποι "πέφτουν με τα μούτρα" στον πρώτο που θα γνωρίσουν/ερώτευτουν, παντρεύονται με αυτόν, και στον μέλλον αυτό πολλές φορές φαίνεται ότι είναι η λάθος επιλογή.
Οδηγεί σε έναν δυστυχισμένο γάμο, σε δυστυχισμένους ανθρώπους.


Ο δυστυχισμένος επισης γάμος προέρχεται σε μεγάλο βαθμο αν η γυναικα ΔΕΝ δουλεύει. Γιατι τη σημερινη εποχή ενα ζευγάρι δεν μπορει να τα βγάλει πέρα αν θέλει να κάνει και ένα παιδάκι αν δουλευει μονο ο ένας και ειναι και πολυ αγχωτικο αυτο για τον έναν ειναι άδικο και πέφτει ολο το βάρος πάνω του. Αλλα έτσι έχουμε συνηθισει ..... απο την εποχη του φλέρτ κιολας .... "αν δεν σου απαντησε ξαναστειλε της ... να δειξεις οτι ενδιαφέρεσαι .... να την πεισεις" μονο εγω ενδιαφέρομαι; ξεκινάει λοιπον απο την αρχή να εκκολάπτεται θα λεγαμε μια σχέση ανισοβαρής με τον άντρα σε ρολο αλόγου να τραβάει το καρο και να προσπαθει να πεισει.

Απο εκει ξεκινάνε και οι φασαριες οι διαμάχες και τελικά μπορει να έρθει και ο χωρισμος. Και ολα αυτα διοτι υπάρχει πολυ μεγάλος εγωϊσμος πιστευω.... επειδη μεγαλωσαμε και σε μια δεκαετια την εποχη της φουσκας που δεν μας χαλουσανε και χατηράκια. Ειχε ο άλλος ή η άλλη το αμαξι απο 18 χρονων να πηγαινει στο πανεπιστημιο κτλπ.


Την έχουνε πατησει αρκετοι έτσι που λές... αλλα οι πιο ευάλωτοι ειναι οσοι δεν έχουνε πχ ο Κουγιας χέστηκε τοσα λεφτά βγάζει. Ο άλλος χωρισε και πηγε και πηρε δάνειο για να δώσει 70.000 ευρώ πληρωνει μια ζωη τωρα. Επειδη λέει το σπιτι το έφτιαξαν οσο ηταν μαζι. Ασχετα αν δεν υπάρχουν αποδειξεις οτι η γυναικα πληρωσε πχ αυτα τα λεφτά. Ετσι ειναι οι νομοι στην Ελλάδα. Αλλα αυτα δεν τα ξέρεις οταν πάς να παντρευτεις στα 20-22 σου και εγω σε αυτη την ηλικια δεν ηξερα τι μου γινοτανε. Τωρα ξέρω μέχρι και το νομοθετικο πλαισιο της αγωγης διαζυγιου. Εχω κάτσει ενα σαββατοκυριακο έχω πάρει 2λιτρο χυμο! Έπινα και διάβαζα με την ησυχια μου!!! Καλυτερος και απο δικηγορος εχω γινει :loltooth:

Δεν καταλαβα αυτες ειναι τοσο καχυποπτες μερικές φορές και τα κοιτάνε ολα ... εμεις γιατι οχι;;; τα κοροϊδα ειμαστε;

Και επισης οσο περισσοτερο μεγαλωνεις τοσο περισσοτερο ξέρεις και τι θέλεις. Οποτε εν υπάρχει προβλημα να παντρευτεις μετα τα 35 ακομα. Μια χαρα ειναι. Και βεβαια μέχρι τοτε δεν θα εισαι με το ..... καφέ στο χέρι θα το εξασκεις το σπορ. Αλλιως θα καταντησεις προβατο του κατηχητικου με περιεργες ιδέες και αντιληψεις. Kαι δεν θα έχεις χαρει στη ζωή σου.


Αφου λοιπον ζουμε σε καχυποπτο κοσμο και ο ενας κοιτάει να τη φέρει στον άλλον ..... ας ειμεθα τουλαχιστον ολοι διαβασμενοι και προετοιμασμενοι για το οτιδηποτε. Βλέπεις ζευγάρια που άλλοτε ηταν ΜΕΣΑ στον έρωτα και ένιωθες ξερω γω λιγος κοντά τους .... επειδη εσυ ησουν ο ανεξάρτητος ... και μετα τους βλέπεις να ξεκατινιάζονται στα αστυνομικά τμήματα και τα δικαστηρια. Οχι εγω δεν θα ηθελα να έχω τέτοια τυχη και αν την έχω να πέσω στα μαλακα με τις λιγοτερες δυνατες απώλειες. Αφου η κυρια έβαλε το καπελάκι της στραβα και θέλει να την κανει ... τα καλα του Γιαννη θέλουμε (διατροφες - αποζημιωσεις κτλπ) αλλα τον Γιάννη θα τον κράζουμε στον επομενο γκομενο;;; οχι και ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top