Με τι παιχνίδι ασχολείστε αυτήν την εποχή;

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
στο pc το DMC 4(Devil May Cry) , με τα παιχνίδια μιας συγκεκριμένης ιστοσελίδας( δεν ξέρω αν κάνει να πω όνομα...:/:) και απο επιτραπέζια έχω κωλήσει με έναν φίλο μου στο Ρίκοκετ του playhouse( Αθήνα έχει σίγουρα.. ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξανακύλησα στο lotr the battle for middle earth 2.
Αν και φταίνε οι ταινίες που είχε παίξει στην τιβί και το ξαναθυμήθηκα.

Έχουν να πέσουν επικές μάχες πάλι σε lanάκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εδώ και κάτι εβδομάδες έχω κόλλησει με το Takken 3 στο PC,
απλά πορώθηκα!
Θέλω πολύ να το δω το καινούριο σε PS3.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εδώ και κάτι εβδομάδες έχω κόλλησει με το Takken 3 στο PC,
απλά πορώθηκα!
Θέλω πολύ να το δω το καινούριο σε PS3.

Οποτε θες μια κοντρα!!! :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Ξανακύλησα στο lotr the battle for middle earth 2.
Αν και φταίνε οι ταινίες που είχε παίξει στην τιβί και το ξαναθυμήθηκα.

Έχουν να πέσουν επικές μάχες πάλι σε lanάκια.:P

:worship::pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εντωμεταξύ τόσο καιρό που έπαιζα το παιχνίδι δεν ήξερα ότι στο skirmish και το multiplayer μπορούσες να κάνεις summon δύο ειδικούς ήρωες (ένα για τους καλούς και ένα για τους κακούς) αν σκότωνες το γκόλουμ και του έπαιρνες το δαχτυλίδι.
Κάτι χρόνια μετά ανακαλύπτεις τα ωραία του παιχνιδιού μου φαίνεται.
Αυτό σε περίπτωση που δεν το ξέρεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αμέ αμέ, όποτε θέλεις. . . :boxing: :stunned:
Ooooooooποοοοτεεε θεεεεελεις λεεμεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!


:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Εντωμεταξύ τόσο καιρό που έπαιζα το παιχνίδι δεν ήξερα ότι στο skirmish και το multiplayer μπορούσες να κάνεις summon δύο ειδικούς ήρωες (ένα για τους καλούς και ένα για τους κακούς) αν σκότωνες το γκόλουμ και του έπαιρνες το δαχτυλίδι.
Κάτι χρόνια μετά ανακαλύπτεις τα ωραία του παιχνιδιού μου φαίνεται.
Αυτό σε περίπτωση που δεν το ξέρεις.:P

χαχα, ευχαριστώ αλλά το ήξερα.. το κατάλαβα από όταν έβλεπα το δαχτυλίδι ότι κάτι πάιζει.. αλλά αργώ και εγώ διότι σπάνια διαβάζω οδηγίες ή tutorials :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ είχα δει φάτσα φόρα την Galandriel σε multiplayer με άλλους που ξέραν μάλλον κάτι παραπάνω από ότι εγώ :P.
Στα skirmish και που το έπαιρνε ο εχθρός δεν έβγαζε τίποτα, οπότε δε μου είχε κινήσει ποτέ την περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top