Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 199)
  • Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα

    Ψήφοι: 7 3.5%
  • Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία

    Ψήφοι: 102 51.3%
  • Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!

    Ψήφοι: 64 32.2%

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν ξέρω που ακριβώς να βάλω αυτό το θέμα αλλά τέλος πάντων κάπου θα το κολλήσω...:) Λοιπόν αρχίζω... Καθώς το καλοκαίρι πλησιάζει και η παραλίες θα γεμίσουν ξανά κόσμο, τι είναι αυτό που σας ενοχλεί περισσότερο όταν πάτε;;;; Αυτοι που παίζουν ρακέτες, αυτοί που κάνουν φασαρία, τα ψώνια τι ακριβως::::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ειναι αναλογα με την περισταση βασικα..
θαλασσα να ναι και οτι να ναι θα λεγα.. αλλα..
οτα εισαι με παρεα και θελεις χαβαλε, χορο και τζερτζελο θα πας σε μια κοσμοπολιτικη παραλια
τυπου "μπαναναραμα σκιαθος" να χορεψεις να χτυπηθεις..
οταν εισαι με το αισθημα θα πας καπου ησυχα με λιγο κοσμο ή και καθολου, με κανενα μαγαζακι συμπαθητικουλι χωρις πολυ δυνατη μουσικη,
ροματζαδα, χωρις γκρινιες παιδιων, χωρις μπαλακια να εκτοξευονται πανω σου.. ησυχια και χαλαρωση..
αν πας με οικογενεια, θα επιλεξεις μια μεση κατασταση που δε θα πληξεις αλλα δε θα φυγεις και με κεφαλοπονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
εγω προτιμω την παραλια που θα εχει τις ομπρελες τις τεραστιες (που πολλες φορες ειναι του δημου),ωστε να μην τρεχω να την πιασω αν φυσαει :p
καλυτερα βοτσαλακι απο κοτρωνες ή τουλαχιστον αμμο που να μην κολλαει...θελω και το χωρο μου για παιχνιδι με ρακετες και τη δικη μ μουσικουλα
και φυσικα καθαρη παραλια και θαλασσα(με καδους για να παραμεινει καθαρη )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερημική παραλία, κατά προτίμηση σε δύσβατη περιοχή, να στήσω τη σκινή και τις ψαροπαγίδες και να τη βγάλω σα το ναυαγό μια βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γενικα προτιμω παραλιες με αρκετο κοσμο, μουσικη, να πεφτουν τα μπαλακια απο τις ρακετες εδω και εκει. Και ειδικα αμα εισαι με παρεα, ειναι οτι καλυτερο ολος αυτος ο χαβαλες!

Απ'την αλλη ομως δεν λεω οχι σε ενα μερος σαν αυτο με λιγη απ'την δικη σου μουσικη και κανα ωραιο βιβλιο ισως:whistle::book:...
DSCN0282.JPG


ΥΓ: Η φωτογραφια εχει τραβηχτει σε μια απομονωμενη παραλια στην Ευβοια κοντα στην Κυμη στην οποια εχεις προσβαση μονο με σκαφος. Τα νερα ειναι κυριολεκτικα crystal clear. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Δεν αντέχω καθόλου τις παραλίες με τον πολύ κόσμο και τις δυνατές μουσικές (που δεν είναι και του γούστου μου).
Προτιμώ τις ήρεμες, αν όχι ερημικές τελείως, παραλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
στη παρεα ειμαστε πολυ της φασαριας και γουσταρουμε απειρο κοσμο και τερμα μουσικη!!βεβαια υπαρχουν και στιγμες οπου κατανταει βαρετο αλλα ως επι το πλειστον θελω κοσμοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
υπαρχει στην περιοχη ενα ξενοδοχειο ακριβως διπλα στη θαλασσα. Ενοικοι και μη του ξενοδοχειο μπορουν να επισκεπτονται την παραλια και την καφετερια του ξενοδοχειου και μπορω να πω πως ειναι πλα τελεια!! μακαρι να μπορουσα να δημοσιευσω φωτογραφια λλα δεν εχω βγαλει προς το παρον καμια και δεν υπαρχουν και στο ιντερνετ! οσο για τη μουσικη, καλυτερα να μην ειναι στο τερμα γιατι δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Παραλία με... τη leouv και freddo espresso μέτριο με baileys on the rocks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παραλία με την παρέα μου, ομπρέλα, πετσέτα, ρακέτες και κανα σαντουιτσάκι για να κόβει την πείνα!! Αυτά και τίποτα άλλο!! :D
maxresdefault.jpg Terra-Nation-Rua-Kiri.jpg OneMoe-small.jpg raketes.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
με ανθρωπους που νοιωθεις ανετα, να μην σφυγγεσαι στο τι θα πεις και στο τι θα κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
με μια κρυα μπιρα στο ενα χερι και εναν καφε στο αλλο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Τα ακουστικά μου , μια ωραία ξαπλώστρα και την ησυχία μου!!!
Ούτε ρακέτες πάνω από το κεφάλι μου, ούτε παιδάκια να τσιριζουν, ούτε φοιτητοπαρεες να κάνουν καγκουριες (αντικοινωνική φουλ)
 

alexd99

Νεοφερμένος

Ο alexd99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Χαβανέζικο πουκάμισο,βερμούδα και παντόφλες το τρίπτυχο του καλοκαιριού😜

Υ.Σ:Εννοείται και καλή παρέα και μουσική
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Παραλία με..


Μουσική /πετσετούλα :music::cool:
Εννοειται χωρίς φασαρία

και κάπου πιο μακρυά απο μένα
να να εκεί που αχνοφαίνεται..

Η Καντίνα του .. (Σαγόνια) :tongue: :cool:

.. παγωμένη μπυρίτσα και
σαγανάκι με μπόλικο λεμονάκι ..

Εεεεφθασεεε!!!

:whistle::drunk::rolleyes:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,967 μηνύματα.
παραλία με αντιηλιακό εννοείται και καλή παρέα!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από ερημική παραλία, χωρίς κανένα μαγαζί και χωρίς κόσμο (πρωτίστως) :bleh:

Έχω ανακαλύψει μία στο Πήλιο που μαζεύει μόνο δύο τρεις Γάλλους😂
 
Top