Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και εγώ με τους προλαλήσαντες. Η απλυσιά.ιχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πέρα από την έλλειψη καθαριότητας φυσικά, αυτό που με ξενερώνει απίστευτα είναι η αποτρίχωση στους άντρες που επεκτείνεται πέρα από το ξύρισμα στο πρόσωπο και τα γεννητικά όργανα. Αυτό το ξύρισμα ολικής, πόδια χέρια στέρνο πλάτη δεν το μπορώ καθόλου. Ειδικά την τριχούλα στο στέρνο τη βρίσκω απίστευτα κιουτ, γιατί να την ξεριζώσει κάποιος;; :cry_x:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρα από την έλλειψη καθαριότητας φυσικά, αυτό που με ξενερώνει απίστευτα είναι η αποτρίχωση στους άντρες που επεκτείνεται πέρα από το ξύρισμα στο πρόσωπο και τα γεννητικά όργανα. Αυτό το ξύρισμα ολικής, πόδια χέρια στέρνο πλάτη δεν το μπορώ καθόλου. Ειδικά την τριχούλα στο στέρνο τη βρίσκω απίστευτα κιουτ, γιατί να την ξεριζώσει κάποιος;; :cry_x:


Οι αρκούδες παίρνουν εύκολα φωτιά. Μιλάω εκ πείρας.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
εΓΩ ευτυχως εχω τοσο οσο, δεν χρειάζεται να ξυριστω.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Πέρα από την έλλειψη καθαριότητας φυσικά, αυτό που με ξενερώνει απίστευτα είναι η αποτρίχωση στους άντρες που επεκτείνεται πέρα από το ξύρισμα στο πρόσωπο και τα γεννητικά όργανα. Αυτό το ξύρισμα ολικής, πόδια χέρια στέρνο πλάτη δεν το μπορώ καθόλου. Ειδικά την τριχούλα στο στέρνο τη βρίσκω απίστευτα κιουτ, γιατί να την ξεριζώσει κάποιος;; :cry_x:


Για λόγους εμφάνισης και υγιεινής μήπως;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για λόγους εμφάνισης και υγιεινής μήπως;


Αν κάνεις μπάνιο καθημερινά δεν καταλαβαίνω ποιο το πρόβλημα. Αν είναι έτσι να ξυρίσουμε και το κεφάλι μας για να μη λαδωνει το μαλλί :P

Όσο για την εμφάνιση, νομίζω είναι αυτονόητο ότι η ίδια η ερώτηση είναι υποκειμενικής φύσεως, οπότε δεν καταλαβαίνω τι είδους αντεπιχειρημα ήταν αυτό. Εγώ δε θεωρώ ελκυστικό έναν άντρα έτοιμο για διαφημιση silk and peel, πώς να το κάνουμε δηλαδή :rofl:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Αν κάνεις μπάνιο καθημερινά δεν καταλαβαίνω ποιο το πρόβλημα. Αν είναι έτσι να ξυρίσουμε και το κεφάλι μας για να μη λαδωνει το μαλλί :P

Όσο για την εμφάνιση, νομίζω είναι αυτονόητο ότι η ίδια η ερώτηση είναι υποκειμενικής φύσεως, οπότε δεν καταλαβαίνω τι είδους αντεπιχειρημα ήταν αυτό. Εγώ δε θεωρώ ελκυστικό έναν άντρα έτοιμο για διαφημιση silk and peel, πώς να το κάνουμε δηλαδή :rofl:


Και μπάνιο να κανείς η τρίχα μαζεύει βρόμια.Δηλαδη αν κάποιος είναι καλός ανθρωπος αλλά έχει κάνει αποτρίχωση απορρίπτεται από εσένα για να καταλάβω;Θέλω να πιστεύω πως όχι!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Και μπάνιο να κανείς η τρίχα μαζεύει βρόμια.Δηλαδη αν κάποιος είναι καλός ανθρωπος αλλά έχει κάνει αποτρίχωση απορρίπτεται από εσένα για να καταλάβω;


Εγώ απάντησα συγκεκριμένα στην ερώτηση, από εκεί κι έπειτα όλα είναι σχετικά. Προφανώς και δε θα ακυρώσω κάποιον που κατά τ'αλλα μ αρέσει (εσωτερικά και εξωτερικά) λόγω της αποτρίχωσης, θα ήταν εντελώς χαζό. Θα απορρίψω ίσως κάτι πιο περιστασιακό και επιφανειακό.

Ο σκοπός του ποστ, όπως εγώ το εξέλαβα είναι απλώς να αποκαλύψουμε τις παραξενιές μας και κυμαίνεται σε λίγο πιο επιφανειακό επίπεδο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Εγώ απάντησα συγκεκριμένα στην ερώτηση, από εκεί κι έπειτα όλα είναι σχετικά. Προφανώς και δε θα ακυρώσω κάποιον που κατά τ'αλλα μ αρέσει (εσωτερικά και εξωτερικά) λόγω της αποτρίχωσης, θα ήταν εντελώς χαζό. Θα απορρίψω ίσως κάτι πιο περιστασιακό και επιφανειακό.

Ο σκοπός του ποστ, όπως εγώ το εξέλαβα είναι απλώς να αποκαλύψουμε τις παραξενιές μας και κυμαίνεται σε λίγο πιο επιφανειακό επίπεδο.


Τότε οκ!Απλα θα ήταν χαζό να αποριψεις κάποιον για αυτό τον λόγο.
 

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ποναει η αλλη οταν εχεις κανει τα παντα για να μην ποναει.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και μπάνιο να κανείς η τρίχα μαζεύει βρόμια.Δηλαδη αν κάποιος είναι καλός ανθρωπος αλλά έχει κάνει αποτρίχωση απορρίπτεται από εσένα για να καταλάβω;Θέλω να πιστεύω πως όχι!


Δεν κοιλιώμαστε ρε Φώτη στα χώματα. Αρκούδες είμαστε όχι σκυλιά. Άντε ξύρισε καμιά γάμπα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Η τρίχα είναι σέξυ Φώτη.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Και εγώ την δική μου είπα, για ποια ενόχληση μιλάς; Για να μην είμαι οφφ τοπικ, θεωρώ ότι η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι είναι όταν ο άλλος βρίζει πολύ χυδαία.
 
Top