Κώστας Μυλωνάς

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ενας ανθρωπος που στις αρχες του 90 περιπου εκανε την εμφανιση του στο ελληνικο νυχτερινο ραδιοφωνο με την τις εκπομπες "mea culpa" και "ελευθερα την γνωμη σου". Μουσικες βραδιες και συζητησεις με πολυ χαβαλε και χιουμορ απο εναν ανθρωπο που ηξερε τοτε πως να απευθυνθει στο κοινο του και να το κανει να αισθανθει οικια ακομα και απ τον ηχο του τριζονιου που επαιζε σαν μουσικο χαλι μεταφεροντας μας και ξυπνωντας μας καλοκαιρινες νυχτερινες αναμνησεις ντυμενες με απιστευτα μουσικα χρωματα.Η μεταβαση του απ το ραδιοφωνο στην τηλεοραση δεν ηταν οτι καλυτερο μιας και ο ιδιος δεν μπορεσε να αποφυγει τις τηλεοπτικες υπερβολλες και τετριμμενα που καμια σχεση δεν ειχαν με τον Μυλωνα του ραδιοφωνου.Παρ ολα αυτα οι ραδιοφωνικες εκπομπες του αποτελουν σταθμο για πολλους απο εμας και μεσα απ αυτο το το θεμα του ευχομαστε ολοι οι τοτε ακροατες του να ειναι παντα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tι προβλημα είχε η μετάβαση στη τβ? Ήταν η καλύτερη αποθεραπεία μου το ορίτζιναλ "παιδιά της νύχτας". Αυτό και η ολονυχτία με τρία κολλητά θρίλερ που έβαζε κάποτε ο Μαστοράκης στον αντ1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γουστα ειναι αυτα, κατα την γνωμη μου την εχασε λιγο την μπαλα στην τηλεοραση,αλλα εγω αναφερομαι καθαρα στην ραδιοφωνικη του "καριερα"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top