Πρώτη φορά: απορίες

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για χαρα παιδιά είμαι νέο μέλος , θα ήθελα να μαθω αν οταν γήνεται η πράξη για πρώτη φορά η κοπέλα βγάζη αίμα ; Αν ναι ποσο; Ρωτάω επειδη σηχενομε αρκετά τετιου ηδους καταστάσης με αίματα . ( sry για τιν ορθογραφια , εχω συνηθήση τα Greeklish )
-Αίματα! Αίματα!
-Όκι ντεν έματες, τώρα τα μάτεις.

ενδιαφερομενη υπαρχει? διοτι αμα υπαρξει δε νομιζω να σε απασχολησει κ πολυ αυτο...
:P

πς: Σοβαρά τώρα, πότε ναι, πότε όχι.
πς2: Μη γίνεις γιατρός.
ps3: 210 ευρώ μαζί με Ενμπιέη Τζαμμ όποιος θέλει pm.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είχα ελάχιστο έως καθόλου....Εξαρτάται βέβαια και απ' την ανατομία της κάθε γυναίκας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
δεν εχεις δει κατι ταινιες που βγαζουν το ματωμενο σεντονι σε δημοσια θεα? τενεκεδες σου λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και αιμα και πονος αλλα who cares?


η ευχαριστηση ειναι μεγαλυτερη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγω δεν ειχα σχεδον καθολου αιμα και πονο ...ειχα μια πολυ ωραια επαφη με εναν εμπειρο παρτεναιρ που με βοηθησε να ειμαι χαλαρη...με πολυ τρυφεροτητα και προκαταρκτηκα και ηταν μια πολυ ευχαριστη εμπειρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές και πιο πάνω:
Ο πόνος και το αίμα κατά την πρώτη σεξουαλική επαφή εξαρτώνται από τη γυναίκα. Μπορεί να μην πονέσεις και καθόλου.

Στην πρώτη μου φορά δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου. Βέβαια, τον παρθενικό υμένα τον είχα σπάσει κατά λάθος μόνη μου πριν από καιρό, οπότε δεν είχα αίμα. Όταν τον είχα σπάσει, είχα βγάλει μόνο 1-2 σταγόνες, τίποτα το φοβερό. Βέβαια έχω ακούσει και φίλες μου να λένε ότι έβγαλαν αρκετά περισσότερο.

Μην αγχώνεστε όμως γι' αυτό το θέμα, ούτως ή άλλως δεν μπορείτε να κάνετε και πολλά γι' αυτό, πέρα από το να ακολουθήσετε τις συμβουλές της Χιμέλας, εδώ και εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγω δεν ειχα σχεδον καθολου αιμα και πονο ...ειχα μια πολυ ωραια επαφη με εναν εμπειρο παρτεναιρ που με βοηθησε να ειμαι χαλαρη...με πολυ τρυφεροτητα και προκαταρκτηκα και ηταν μια πολυ ευχαριστη εμπειρια...
Rosa σε τι ηλικίες είσαστε αν επιτρέπεται?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσωπικα πονεσα αρκετα εως πολυ και ποναγα και στις επαφες που ακολουθησαν για καποιο διαστημα. αιμα ειδα ελαχιστο, τοσο λιγο που αν δε το περιμενα δε θα το καταλαβαινα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εσύ και ο παρτενέρ:redface:
Εγω πρεπει να ημουν γυρω στα 16 -17 και εκεινος πλεον των 25....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγω πρεπει να ημουν γυρω στα 16 -17 και εκεινος πλεον των 25....:redface:
Ακριβώς αυτό.. :redface: Προσωπικά πιστεύω πως ένα κορίτσι για πρώτη φορά θα ήταν καλύτερο να πάει με κάποιον μεγαλύτερο. Τα αγόρια της ηλικίας 16-18 αν όχι όλα ένα μεγάλο ποσοστο είναι τελείως ανώριμα. Θα μπορούν να καταλάβουν πόσο σημαντικό είναι αυτό για μία κοπέλα ή θα την πιέσουν να γίνει κάτι μονο και μόνο για να λένε με τους φίλους τους με πόσες έχει πάει ο καθένας? :mad:Ενώ κάποιος μεγαλύτερος θα δείξει περισσότερη υπομονή δεν νομίζετε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως πήγα με μικρότερο μου τρία χρόνια και ήταν μια χαρά υπέροχα. Τον ήξερα βέβαια πολύ καλά, είχαμε ερωτικές επαφές χωρίς διείσδυση για ενάμισι χρόνο τουλάχιστον. Ούτε πόνεσα, ούτε αίμα είχα, μόνο που ξενέρωσα και ήθελα να σταματήσει γιατί ένιωθα μια δυσφορία :lol: Η δυσφορία συνεχίστηκε και τις επόμενες φορές - ένιωθα υπέροχα και μόλις έμπαινε μέσα μου, ξενέρωνα χωρίς όμως να πονάω ή να νιώθω κάτι άσχημο. Απλώς δεν μου άρεσε. Μέχρι που κάποια στιγμή του είπα πως δεν μου αρέσει η ..διείσδυση και θέλω να κάνουμε όλα τα υπόλοιπα εκτός από αυτό (:hehe:) - εκείνος έκανε ό,τι συμφωνεί και την κρίσιμη ώρα με βούτηξε, ενώ εγώ ωρυώμουν πως δεν θέλω και εκεί που πάλευα να αντισταθώ, ξαφνικά ένιωσα το ..γνωστό μούδιασμα και την ατελείωτη ηδονή κι έλιωσα σαν βούτυρο και δεν ξαναρνήθηκα τίποτα.. :redface:

Γενικά δεν θέλει να το σκέφτεσαι, ό,τι είναι να έρθει, θα έρθει. Μόνο να φροντίσεις να μη πιεστείς για τίποτα και κανέναν πρέπει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τα αγόρια της ηλικίας 16-18 αν όχι όλα ένα μεγάλο ποσοστο είναι τελείως ανώριμα. Θα μπορούν να καταλάβουν πόσο σημαντικό είναι αυτό για μία κοπέλα ή θα την πιέσουν να γίνει κάτι μονο και μόνο για να λένε με τους φίλους τους με πόσες έχει πάει ο καθένας? :mad:Ενώ κάποιος μεγαλύτερος θα δείξει περισσότερη υπομονή δεν νομίζετε?:hmm:

Όχι απαραίτητα, βλάκες άντρες υπάρχουν σε κάθε ηλικία :P
Μάλλον όμως είναι πιο πιθανό να βρεις κάποιον 25άρη που δείχνει κατανόηση και έχει υπομονή παρά έναν 15άρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Eγώ που δεν είχα καθόλου (μα καθόλου αίμα) και ελάχιστο πόνο είμαι παράξενη/αλλόκοτη/ανώμαλη κτλ; Είναι κάτι το φυσιολογικό;
Όσες κοπέλες ξέρω, είχαν και αίμα και σχεδόν αφόρητους πόνους...

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
έλεος όχι κ ανώμαλη ηρέμησε.. :Ρ
πάντως τυχερή^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Προσωπικά είχα ελάχιστο αίμα σε σημείο που αναρρωτιόμασταν αν όντως έσπασε. Τώρα που το σκέφτομαι ακόμα δεν είμαι σίγουρη! :P Πόνεσα αρκετά, αλλά πλάκα είχε το μετά, που ενώ είχε τελείωσει το όλο σκήνικό κλπ, εγώ εξακολουθούσα να έχω ενοχλήσεις εκεί κάτω και ένιωθα ένα κενό και κάτι να ανοίγει. Too much informations for today, i know... αλλά θέλω να μάθω αν το έχουν πάθει και άλλες αυτο. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Eγώ που δεν είχα καθόλου (μα καθόλου αίμα) και ελάχιστο πόνο είμαι παράξενη/αλλόκοτη/ανώμαλη κτλ; Είναι κάτι το φυσιολογικό;
Όσες κοπέλες ξέρω, είχαν και αίμα και σχεδόν αφόρητους πόνους...

:/:

Θάλεια αθλήσε; Πολλές φορές σε κοπέλες που αθλούντε μπορεί να έχει επέρθει ρίξη λογο του αθλητισμού.

Τώρα για την ηλικία γτ μου φένεται πιο πιθανόν να είναι μλκς κάποιος 25χρονος που τα έχει φτιάξει με μια 16χρονη απ' ότι ένας συνομίληκος της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Συμφωνώ με την κοπέλα από πάνω σ'αυτό εν μέρει. Δεν πιστεύω ότι είναι απαραίτητο να είναι μεγαλύτερος. Θα μπορούσε να 'ναι και στην ηλικία σου. Άλλωστε όπως είπε και μια κοπέλα πιο πάνω ηλίθιοι άντρες μπορείς να βρεις σε όλες τις ηλικίες. Ο 25αρης μάλιστα, ως μεγαλύτερος, θα θέλει να προχωρήσετε γρηγορότερα απ'ότι ένας συνομίληκος και μπορεί να σε πιέσει κιόλας. Βέβαια αυτό εξαρτάται και από το άτομο. Πάντως μην είστε απόλυτοι. Δεν χρειάζεται να 'ναι μεγαλύτερος. Μπορείς να μοιραστείς την πρώτη σου φορά μ'έναν επίσης πρωτάρη..Δεν είναι κακό..:)

Όσο για τον πόνο και τα σχετικά..Εγώ πόνεσα πολύ. Πάαααρα πολύ! Αλλά έχω φίλη που δεν αισθάνθηκε τίποτα απολύτως..Είναι ανάλογα την κοπέλα αυτό..Όσο για το αίμα, δεν έχω ιδέα γιατί την επόμενη μέρα στα καπάκια αδιαθέτησα και ποτέ δεν έμαθα :P
Αλλά μη σκέφτεσαι ούτε πόνο ούτε τίποτα..Το άγχος λογικό είναι..Αλλά η φύση έχει προνοήσει για όλα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια αθλήσε; Πολλές φορές σε κοπέλες που αθλούντε μπορεί να έχει επέρθει ρίξη λογο του αθλητισμού.

Όχι δεν αθλούμαι. Δεν ξέρω για ποιο λόγο μου ήρθε τόσο "φυσικά" η όλη φάση. Καθόλου αίμα και όχι κάποιος ιδιαίτερος πόνος. Δεν ξέρω, ίσως φταίει και το άτομο(άπειρος ήταν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top