Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,346 μέλη και 2,430,921 μηνύματα σε 75,884 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 393 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ωορηξία δύο φορές το μήνα;

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:36, 08-01-07:

"μόνιμης χρήσης"? Επειδή δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μπορείς να διαβάσεις ακριβώς και να μας πεις? Τι πάει να πει μόνιμη χρήση?

Εύχομαι να είσαι καλά!
(Εμένα μου έχει τύχει να έχω μέσα στον ίδιο μήνα δύο φορές περίοδο χωρίς το χάπι και χωρίς ο γιατρός να βρει τίποτα... Βέβαια είμαι και πολύ μεγαλύτερη....)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 14:44, 08-01-07:

δε θυμαμαι ακριβως πως το ελεγε.Αλλα νομιζω πως εννοουσε να μη το παιρνουμε σαν μεσο αντισυλληψης.
Καλα ειμαι (φανταζομαι...)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:54, 08-01-07:

σχετικά με τα φαρμακεία....
είναι ελεύθερο χωρίς συνταγή γιατρου πάλι...
το ειχαν κάνει ενα διαστημα με συνταγη, είδαν οτι δεν τσουλησε και οτι υπήρχε προβλημα και το αφησαν παλι ελευθερο....
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:20, 09-01-07:

Δείτε κι αυτό το thread: Tο χάπι της επόμενης μέρας!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:46, 10-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
το μονο που εχω να πω ειναι οτι, πριν απο καποια χρονια δινονταν ελευθερα στα φαρμακια χωρις συνταγη γιατρου..
τωρα πλεον θελει κ συνταγη γιατρου... αυτο κατε με κατι λεει εγω παντος τα εχω χρεισιμοποιηση 2 φορες κ της 2 ο κυκλος μου τα ειχε "παιξει"
κ την γυναικολογο που ρωτησα ειπε καλυτερα να τα αποφευγω...
κ εγω δεν τα ξανα πηρα
Αυτό ίσχυσε για λίγο, αλλά προφανώς οι φαρμακευτικές πάτησαν πόδι (χάνουν πολλά χρήματα έτσι από όσες τα χρησιμοποιούν βλακωδώς ως μέσο αντισύλληψης ) κι έτσι πλέον δίνονται και χωρίς συνταγή ιατρού (ΣΙΓΟΥΡΟ αυτό).
Παράθεση

Ntinaky

Νεοφερμένος

H Ntinaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ntinaky έγραψε: στις 17:29, 12-07-10:

• Αν και δεν έχω σταθερό κύκλο... και μερικές φορές κάνει να μου έρθει περίοδος και ένα μήνα... Αλλά μετά φυσικά στα τέλη μου έρχεται ή μπορεί και τον άλλο μήνα... Χωρίς να έχω πάρει αντισυλληπτικά ή το χάπι της επόμενης μέρας... Σήμερα παρατήρησα μια εμφανή ποσότητα αίματος.. Ίσα-ίσα που φαίνεται... Να αρχίσω να ανησυχώ;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 12-07-10 στις 17:41. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,349 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 09:17, 13-07-10:

Πωπω αυτό το χάπι είναι καταστροφή. Είχε χρειαστεί να το πάρω καποια στιγμή κι είχα αίμα για ένα μήνα, μέχρι που ο γιατρός μου έδωσε άλλο χάπι για να σταματήσει. Αχρείαστο νά 'ναι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια