Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,541 μέλη και 2,431,848 μηνύματα σε 76,190 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 374 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το νυφικό των ονείρων σας....

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:53, 19-07-12:

Καλησπέρα, αυτό το θέμα είναι περισσότερο κοριτσίστικο. Αγόρια.. ξουτ!
γιατι????
ποιος πληρωνει το νυφικο και ποιος το βγαζει συνηθως?8)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:59, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
γιατι????
ποιος πληρωνει το νυφικο και ποιος το βγαζει συνηθως?8)
Άγγελε ξουτ!!! Πίσω στη φωλιά σου!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:04, 19-07-12:

200 ευρώ (!)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:08, 19-07-12:

Καλά βρε Κριστινέλ, που το βρήκες αυτό του κουκλί?
Σιγά μην κάνει 200 Ευρώ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε: στις 15:13, 19-07-12:

Κάντε ένα θρεντ και για τα υπό το νυφικό ρε κορίτσια..!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:27, 19-07-12:

$228 USD για την ακρίβεια, άντε με τα μεταφορικά να πάει λίγο παραπάνω. Στέλνουν Ελλάδα και με κούριερ απο ότι κατάλαβα. Εχει και σε άλλα χρώματα. Γενικά, νομίζω από Αμερική είναι καλύτερα γιατί δεν βαράνε τις τιμές τόσο όσο οι δικοί μας.
Βέβαια δεν ξέρεις τι ποιότητα θα είναι γιατί δεν το βλέπεις από κοντά και έχει το ρίσκο του. Πάντως η...*γυναίκα του αδερφού του boyfriend* online πήρε νυφικό και έμεινε ευχαριστημένη.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:33, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
$228 USD για την ακρίβεια, άντε με τα μεταφορικά να πάει λίγο παραπάνω. Στέλνουν Ελλάδα και με κούριερ απο ότι κατάλαβα. Εχει και σε άλλα χρώματα. Γενικά, νομίζω από Αμερική είναι καλύτερα γιατί δεν βαράνε τις τιμές τόσο όσο οι δικοί μας.
Βέβαια δεν ξέρεις τι ποιότητα θα είναι γιατί δεν το βλέπεις από κοντά και έχει το ρίσκο του. Πάντως η...*γυναίκα του αδερφού του boyfriend* online πήρε νυφικό και έμεινε ευχαριστημένη.
Και άμα δεν σου κάνει?
Κι εγώ είχα πάρει ένα άλλο ρούχο από το ίντερνετ, και ενώ έγραψα τις διαστάσεις μου, μου έστειλαν ένα τοσοδούλι!
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:40, 19-07-12:

Για αυτό θέλει με προσοχή, να παίρνεις μόνο από αυτούς που έχουν εγγύηση και δέχονται επιστροφές/αλλαγές.
Πάντως αυτό το τοσοδούλι σου σου έστειλαν, αν το έχεις ακόμα και δεν ασχολήθηκες, πούλα το σε κανένα eBay να βγάλεις τα σπασμένα.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:42, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Για αυτό θέλει με προσοχή, να παίρνεις μόνο από αυτούς που έχουν εγγύηση και δέχονται επιστροφές/αλλαγές.
Πάντως αυτό το τοσοδούλι σου σου έστειλαν, αν το έχεις ακόμα και δεν ασχολήθηκες, πούλα το σε κανένα eBay να βγάλεις τα σπασμένα.
Ρε γαμώτο πολλά έχω που θα μπορούσα να τα πουλήσω να βγάλω τα σπασμένα.
Και δυστυχώς είμαι θύμα της μόδας (δηλαδή της ανασφάλειάς μου) και τα ρούχα που παίρνω τα χουν τα λεφτάκια τους.
Αλλά μετά από λίγο τα βαριέμαι.
Αντί όμως να τα πουλήσω η χαζη, τα χαρίζω στις φίλες μου.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:50, 19-07-12:

Σημασία έχει να πιάνουν τόπο.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:56, 19-07-12:

Το βρήκα από site καταστήματος στο Ν.Ηράκλειο. Δεν λέει τιμή, αλλά ολόιδιο στο εξωτερικό έχει $260.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:07, 19-07-12:

Λοιπόν το πρώτο που έβαλα είναι αυτής της εταιρίας που έχει απίστευτα πολλά σχέδια/χρώματα/υφάσματα αλλά και εξουσιοδοτημένους πωλητές στην Ελλάδα (σε διάφορες περιοχές) http://www.maggiesottero.com/
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:23, 19-07-12:

http://www.maggiesottero.com/dress.a...lection=201202
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:56, 19-07-12:

Κριστινέλ είσαι φοβερή. Είναι πανέμορφο!
Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε: στις 17:23, 19-07-12:

εμενα μου αρεσε παρα πολυ αυτο! νομιζω ειναι τελειοhttp://s.tidebuy.com/images/product/.../1734476_1.jpg
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:55, 19-07-12:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  SPR2012_BRIDAL_854_Back.jpg
Εμφανίσεις:  535
Μέγεθος:  1,13 MB

Όνομα:  62057_B_back.jpg
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  233,8 KB

Όνομα:  SPR2012_BRIDAL_2240_Front.jpg
Εμφανίσεις:  94
Μέγεθος:  1,04 MB

Όνομα:  p-216994-400-both.jpg
Εμφανίσεις:  586
Μέγεθος:  15,7 KB

Όνομα:  IMAGES%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%BF%CF%82luxury482_4.jpg
Εμφανίσεις:  133
Μέγεθος:  24,9 KB
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε: στις 18:05, 19-07-12:

γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 18:11, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από klara!!
γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο
Χωρις να διαφωνω με το σκεπτικο αλλα ποιος ο λογος να εχεις ενα νυφικο για παντα στην ντουλαπα σου?

Πιανει και χωρο, ειδικα αν ειναι σαν και αυτα που μοιαζουν με τουρτες.
Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε: στις 18:33, 19-07-12:

οκ ξεχνα αυτον το λογο στη τελικη το πετας ή το πουλας. το οτι εχεις ενα καινουργιο νηφικο που δεν εχει χαλασει και φορεθει ποτε απο καμια αλλη και οτι το νηφικο φτιαχτηκε για σενα και μονο με τα μισα λεφτα που θα εδινες για ενα ενοικιαζομενο, εμενα μου ειναι αρκετο
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 19:04, 19-07-12:

Ποιά σοβαρή κοπέλα μέτριου εισοδήματος θα έδινε 1000 ευρώ να νοικιάσει νυφικό?
Ε ρε κάτι κορόιδα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sofoula2430