Ποιά πεδία προφιλ ΔΕΝ θα θέλατε να προστεθούν;

Ποιά πεδία προφιλ απο τα παρακάτω ΔΕΝ θα θέλατε να προστεθούν;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σκέφτηκα αγαπημένη ταινία/βιβλίο, αλλά δεν ξέρω αν είναι λίγο too much. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οι πρώτοι θα το κάνουν δήθεν για να αποδείξουν οτι δεν έχουν πρόβλημα να αυτοπροσδιοριστούν πολιτικά, σεξουαλικά και θρησκευτικά, σε αντίθεση με τους άλλους.
Ενα φόρουμ είναι για να περνάει η ώρα, μήπως να βάλουμε και το ΑΦΜ μας;
Αν ένα φόρουμ είναι "για να περνάει η ώρα" τότε γιατί κάποιος να μπει στο τριπάκι να αποδείξει κάτι σε αυτό;

Πάντως κατ'εμε ένα φόρουμ είναι ένας εξαίρετος τρόπος ανταλλαγής απόψεων, αδύνατος να γίνει σε αυτή την έκταση IRL. Για κάποιους η ανταλλαγή απόψεων είναι για να περνάει η ώρα. Για κάποιους άλλους όχι. :)
Πάντως δεν κατανοώ τη σύνδεση ΑΦΜ και πολιτικών/θρησκευτικών απόψεων. Για τα δεύτερα υπάρχουν ήδη αρκετά θέματα στο φόρουμ και αρκετοί έχουν εκφράσει τις πεποιθήσεις τους. Για το ΑΦΜ δεν είδα κάποιο θέμα. :worry:
Ομως δεν καταλαβαίνω, σε τι θα ωφελούσε κάτι τέτοιο;
Το ανέφερα παραπάνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είμαι κι εγώ κατά...
ο λόγος έτσι όπως το βλέπω εγώ (λάθος σωστό δεν ξέρω αλλά έτσι μου βγαίνει)
γνωρίζεις κάποια... δεν σου λέει ποτέ
καλημέρα, με λένε Αναστασία, είμαι 36 χρονών, δουλεύω εκεί, είμαι αριστερή, πηγαίνω μόνο με άνδρες και είμαι άθεη

ναι οκ, αυτή τη στιγμή υπάρχουν κάποια πραγματάκια για τον καθένα (και πάλι προαιρετικά) αλλά είναι υπέραρκετά νομίζω

έχει τη γοητεία του να μην ξέρεις τον άλλον με το καλημέρα και να τον μαθαίνεις καθημερινά μέσα απ τα γραπτά του
Ναι μπορεί όλοι να έχετε καταλάβει απ τα γραπτά μου ότι πάω μόνο με άντρες αλλά είναι αλλιώς να το βλέπεις και γραμμένο σαν υπεύθυνη δήλωση κι αλλιώς να το βγάζεις απ τα γραπτα... σιγά σιγά και μέρα τη μέρα

Επιπλέον, θεωρώ ότι τόσο προσωπικές πληροφορίες είναι σαν να έχουμε όλοι μας ταμπελάκια (κι ας είναι προαιρετικό.. για όσους το βάλουν θα είναι ταμπελάκια)

Εγώ έβαλα το όνομα μου στο δημόσιο πριν λίγες μέρες.. μετά από τόσα χρόνια που είμαι εδώ... έχει τη γοητεία του νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
κάποιοι θα απαντούν και κάποιοι άλλοι όχι. Οι πρώτοι θα το κάνουν δήθεν για να αποδείξουν οτι δεν έχουν πρόβλημα να αυτοπροσδιοριστούν πολιτικά, σεξουαλικά και θρησκευτικά, σε αντίθεση με τους άλλους.
Συμφωνω οτι υπαρχουν και τετοια ατομα, αλλά το ενα δεν συνεπαγεται το αλλο. Δε σημαινει οτι οσοι το κανουν θα ειναι απαραιτητα επειδη θελουν να αποδειξουν οτι ΔΗΘΕΝ δεν εχουν προβλημα.

(Μichelle καταλαβες τι εννοουσα τελικα ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνω οτι υπαρχουν και τετοια ατομα, αλλά το ενα δεν συνεπαγεται το αλλο. Δε σημαινει οτι οσοι το κανουν θα ειναι απαραιτητα επειδη θελουν να αποδειξουν οτι ΔΗΘΕΝ δεν εχουν προβλημα.
+1
(Μichelle καταλαβες τι εννοουσα τελικα ; )
Ναι, έκανα edit παραπάνω, είχα κάνει quote το ποστ σου και του Αρκτούρου και ξέχασα να σου απαντήσω, απάντησα μόνο στον Αρκτούρο αρχικά :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν ένα φόρουμ είναι "για να περνάει η ώρα" τότε γιατί κάποιος να μπει στο τριπάκι να αποδείξει κάτι σε αυτό;
Προφανώς επειδή γι αυτόν δεν είναι μόνο ένας τρόπος για να περνάει την ώρα του, όπως θα έπρεπε, αλλά κάτι περισσότερο.

Πάντως κατ'εμε ένα φόρουμ είναι ένας εξαίρετος τρόπος ανταλλαγής απόψεων, αδύνατος να γίνει σε αυτή την έκταση IRL. Για κάποιους η ανταλλαγή απόψεων είναι για να περνάει η ώρα. Για κάποιους άλλους όχι. :)
Πάντως δεν κατανοώ τη σύνδεση ΑΦΜ και πολιτικών/θρησκευτικών απόψεων. Για τα δεύτερα υπάρχουν ήδη αρκετά θέματα στο φόρουμ και αρκετοί έχουν εκφράσει τις πεποιθήσεις τους. Για το ΑΦΜ δεν είδα κάποιο θέμα. :worry:

Το ανέφερα παραπάνω. :)

Συμφωνω οτι υπαρχουν και τετοια ατομα, αλλά το ενα δεν συνεπαγεται το αλλο. Δε σημαινει οτι οσοι το κανουν θα ειναι απαραιτητα επειδη θελουν να αποδειξουν οτι ΔΗΘΕΝ δεν εχουν προβλημα.

(Μichelle καταλαβες τι εννοουσα τελικα ; )
Ακόμα δεν μπορώ να βρω κάποιο χρηστικό λόγο για τον οποίον κάποιος θα πρέπει να δηλώνει προτίμηση σε μια ή περισσότερες από τις παραπάνω ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προφανώς επειδή γι αυτόν δεν είναι μόνο ένας τρόπος για να περνάει την ώρα του, όπως θα έπρεπε, αλλά κάτι περισσότερο.
Το "όπως θα έπρεπε" απο που προκύπτει;
Μπορούσες να πεις απλά "όπως πιστεύω οτι θα έπρεπε", δεν είναι σοφό να προσπαθούμε να περάσουμε τις απόψεις μας ως universal truth. :)

Ακόμα δεν μπορώ να βρω κάποιο χρηστικό λόγο για τον οποίον κάποιος θα πρέπει να δηλώνει προτίμηση σε μια ή περισσότερες από τις παραπάνω ερωτήσεις.
Μπορείς να τον βρεις πολύ εύκολα διαβάζοντας το θέμα απο την αρχή.
Εγώ πάντως τέταρτη φορά δεν το αναφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν θα φαίνεται στο postbit (δίπλα απο τα posts). Μόνο στο προφιλ του μέλους.
Α, βασικό αυτό! :)


Που το λέει αυτό; Fresh ideas λέει στο λογότυπο, και δεν βρίσκω που αντιβαίνει αυτό με τα εν λόγω πεδία προφιλ.

Έλα, κατάλαβες τι εννοούσα. Δεν πρόσεξα ότι δεν το έχετε πια στη σελίδα, παλιά έτσι ήταν.

Σε όποιον επισκεφθεί το προφιλ τους. Που για να το κάνει, κάποιο λόγο θα έχει και κάτι παραπάνω θα θέλει να μάθει για το συγκεκριμένο μέλος.
Με την ίδια λογική σε θρησκευτικά/πολιτικά θέματα, όποιος δηλώνει την άποψη του διαγείρει (αρνητικά) την προσοχή. Ε τότε γιατί να εκφράζουμε απόψεις;

Έτερον εκάτερον βρε. Άλλωστε αν κάποιος είναι άθεος, δεν τον ενδιαφέρει να το δηλώνει. Αν κάποιος είναι πολύ θρήσκος, ας το δηλώσει. Άλλη περίπτωση δεν μπορώ να φανταστώ, ώστε κάποιος να βάλει το οτιδήποτε δίπλα στο πεδίο θρησκεία...

Αν ένα φόρουμ είναι "για να περνάει η ώρα" τότε γιατί κάποιος να μπει στο τριπάκι να αποδείξει κάτι σε αυτό;

Μαύρο-άσπρο. Δεν μπαίνουμε μόνο για να λέμε τι φάγαμε σήμερα, προφανώς. Αλλά τι προσφέρει, το να "φοράει" ο άλλος ένα καρτελάκι με τόσους προσδιορισμούς των πιστεύω του;


Πάντως δεν κατανοώ τη σύνδεση ΑΦΜ και πολιτικών/θρησκευτικών απόψεων. Για τα δεύτερα υπάρχουν ήδη αρκετά θέματα στο φόρουμ και αρκετοί έχουν εκφράσει τις πεποιθήσεις τους. Για το ΑΦΜ δεν είδα κάποιο θέμα. :worry:
Εχμ, άλλο να προκύψει και να επιλέξεις να εκφράσεις κάποια πιστεύω, μέσα στην εξέλιξη μίας κουβέντας, κι άλλο να είναι η ιδεολογία σου στοιχείο της ταυτότητάς σου. Άλλωστε και το φύλο μας προσδιορίζει, εσύ η ίδια το συνέκρινες πιο πριν με τα πολιτικά και θρησκευτικά πιστεύω... Νομίζω είναι σαφές, γιατί πιστεύω-φύλο-αφμ είναι τελείως διαφορετικά φρούτα... :P

είμαι κι εγώ κατά...
ο λόγος έτσι όπως το βλέπω εγώ (λάθος σωστό δεν ξέρω αλλά έτσι μου βγαίνει)
γνωρίζεις κάποια... δεν σου λέει ποτέ
καλημέρα, με λένε Αναστασία, είμαι 36 χρονών, δουλεύω εκεί, είμαι αριστερή, πηγαίνω μόνο με άνδρες και είμαι άθεη
...

Πολύ σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, αν μπουν, δεν θα είναι ελεύθερο κείμενο, θα είναι επιλογή απο έτοιμη λίστα (ώστε να διευκολύνεται η αναζήτηση και να μην έχουμε φαινόμενα όπως τα τωρινά που μερικοί γράφουν διάφορα άσχετα στα πεδία προφιλ που δεν θέλουν να συμπληρώσουν νομίζοντας οτι είναι cool και IN κάτι τέτοιο :rolleyes: )

Εξακολουθώ να διαφωνώ με την ιδέα να μπουν τα στοιχεία αυτά και τώρα που βλέπω ότι σκοπεύεις να βάλεις και έτοιμη λίστα διαφωνώ ακόμα πιο έντονα. Η πολιτική στάση και πολύ περισσότερο η θρησκευτικές πεποιθήσεις του καθενός είναι κάτι το οποίο μόνο ο ίδιος έχει δικαίωμα να περιγράψει, και δεν πιστεύω ότι εσύ (ή οποιοσδήποτε άλλος) μπορείς να κάνεις αρκετά ευρεία γκάμα επιλογών για να τα καλύψεις όλα. Ούτε και έχεις το δικαίωμα να βάζεις σε καλούπια αυτά τα πράγματα. Πλέον χάνεται ακόμα και η έννοια του αυτοπροσδιορισμού, γίνεται απλά ομαδοποίηση και πραγματικά ελπίζω αν δεν πειστείς και θέλεις σώνει και καλά να τα βάλεις, να αφήνεις τον καθένα να περιγράφει τουλάχιστον την πίστη του (δε λέω ότι οι πολιτικές απόψεις είναι λιγότερο σημαντικές αλλά ίσως περιγράφονται πιο εύκολα) όπως αυτός τη νιώθει. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ψήφισα τα πρώτα 3 διότι δεν πιστεύω ότι ταιριάζουν σε τέτοιου είδους φόρουμ. Η αγαπημένη ατάκα θα ήθελα να μπει σοπωδήποτε! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω που θα χρησιμεύσει αυτό. Είπαμε να μην τους ενθαρρύνουμε να το συμπληρώσουν, αλλά το να τους αποθαρρύνουμε κιόλας είναι άλλη ιστορία.
Oχι αποθαρρυνση. Απλά δε θα ειναι in your face και θα εμφανιζονται μονο οταν εχει νοημα (οταν το επιλεξουν).Σα μεση λυση.

Παντως αν και συμφωνω και με Idril + KE κλπ, δε βλεπω πως ειναι τοσο τραγικο να υπαρχει η επιλογη. Δλδ και τωρα αμα θελει καποιος τα γραφει στην υπογραφη του ή στο προφιλ. Η διαφορα θα ειναι οτι θα υποστηριζονται απο το φορουμ με ειδικα πεδια, και θα μπορουν να μετρωνται.

Not quite a "big deal" , imo. Το πιθανοτερο ειναι οτι οι περισσοτεροι δε θα τα συμπληρωνουν ολα ή μερικα, οποτε το μυστηριο ειναι στο χερι μας αν θα υπαρχει ή οχι, no?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γι'αυτό Κρόνε θα λέγεται "πολιτικός/θρησκευτικός αύτοπροσδιορισμός".
Αντί να κινδυνολογούμε ότι θα αποτελέσει ταμπέλα, γιατί δεν λέμε καλύτερα πόσοι απο εμάς θα έκριναν κάποιον απο αυτό;

count me in σε αυτό... Αλλά με πολύ διαφορετικό τρόπο από ότι το λες στο ποστ σου, αλλά με τον τρόπο που το έγραψα στο δικό μου ποστ. Όταν μιλάμε για πολιτικό [ειδικά!] προσανατολισμό με ενοχλεί και με προδιαθέτει αρνητικά [όπως και Irl] το να ξεκινάει με την ταμπέλα του "εγώ είμαι (πχ.!) δεξιός. Κυρίως βέβαια τέτοια συμβαίνουν με τους "αριστερούς" (με την Πόρσε:P) και προσωπικά όποιος αυτοπροσδιοριζόταν έτσι θα με ενοχλούσε [δεν θα τον απέρριπτα αλλά θα ξεκινούσε ΓΙΑ ΜΕΝΑ από το "μείον"]

Με τον ίδιο τρόπο που αν πχ η mania (τη χρησιμοποιώ γιατί το ανέφερε) σε ΑΣΧΕΤΟ θέμα έλεγε "και μην ξεχνιόμαστε είμαι και χ.ο" ή εσύ "α ναι... είμαι και άθεη". Για εμένα προσωπικά μιλώντας πάντα.

Ομοίως για τις σεξουαλικές προτιμήσεις... Υπάρχει άτομο εδω μέσα το οποίο διάβασα τυχαία ότι είναι ομοφυλόφιλο. Δεν θα μου άρεσε να το βάλει ως ταμπέλα, με το ίδιο τρόπο που μου φαίνεται χαζό να το βάλω κι εγώ ως ταμπέλα ότι "α, ξέρετε, μάρεσουν τα αγοράκια"..So what? Επηρεάζει την -καλή ή κακή- κρίση μου σε πχ. θέματα πολιτικής? :hmm:

Το τελευταίο [για τις προτιμήσεις] δεν θα με επηρέαζε απλά μολυ φαίνεται περιττότατο.

Για τα 2 πρώτα σου απάντησα. Θα με προδιέθετε αρνητικά γιατί το "είσαι ό,τι δηλώσεις" δεν μου αρέσει at all και με ενοχλεί και στην πραγματική μου ζωή... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
+1000 XRZ.

Εγώ γενικά προκαταλαμβάνομαι απέναντι σε άτομα, που βιάζονται να βάλουν οποιαδήποτε ταμπέλα του εγώ τους.


Ειδικά με το καλημέρα σας, και ειδικά πολιτική η θρησκευτική ταμπέλα, κι ακόμα παραπάνω σε περιβάλλον, που δεν έχει να κάνει μονο με πολιτική η θρησκεία, στραβώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Συμφωνώ με Γίδι, XRZ.
Δεν πολυκαταλαβαίνω πάντως την ουσία της δημιουργίας του συγκεκριμένου topic και της προσθήκης poll...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συμφωνώ με Γίδι, XRZ.
Δεν πολυκαταλαβαίνω πάντως την ουσία της δημιουργίας του συγκεκριμένου topic και της προσθήκης poll...


ίσα ίσα!
εγώ το θεωρώ άκρως δημοκρατικό και ελπιδοφόρο! όχι μόνο για εδώ μέσα αλλά για παντού!
Η Λία είχε μια ιδέα να προσθέσει κάποια πεδία στον σχεδιασμό ΤΗΣ για το φόρουμ και αντί να το κάνει τσαμπουκά όπως θα μπορούσε κάλλιστα, ρωτάει όλους τους χρήστες πως τους φαίνεται η ιδέα. Το συζητάει, ανταλλάσει απόψεις, προσπαθεί να κατανοήσει, έχει ήδη αλλάξει άποψη για το θέμα του να μπει η σεξουαλική προτίμηση.
Εγώ πολύ το χάρηκα αυτό το θέμα γιατί πέραν της ουσίας της δημοσκόπισης, έχει προκείψει και ένας γόνιμος διάλογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συμφωνω. Ετσι ειναι το καλυτερο για ολα τα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ναι βρε Κουε, καταλαβαίνω τη λογική και εννοείται πως χαίρομαι που καλείται ο απλός χρήστης σαν κι εμένα να πει τη γνώμη του.
Οι admins που βάζουν τόσο χρόνο, κόπο και χρήμα δεν ήταν υποχρεωμένοι να ρωτήσουν και είναι προς τιμήν τους που το έκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μια μικρή διευκρίνηση: Αν μπει κάποιο πεδίο σχετικό με την πολιτική σε καμία περίπτωση δεν θα μπουν δεξιός, αριστερός κτλ επειδή παραπέμπουν άμεσα σε κόμματα. Θα προσπαθήσουμε να φτιάξουμε μια λίστα με αρκετούς πολιτικούς προσανατολισμού. Γενικά θα κάνουμε τα πάντα έτσι ώστε να μην σχετίζονται εύκολα με τα κόμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απο τη στιγμη που κανενα απο τα πεδια δεν ειναι υποχρεωτικο, δεν καταλαβαινω γιατι γινεται τοσος ντορος, εαν καποιος χρηστης θελησει να συμπληρωσει το ο,τιδηποτε, ακομα και σε ο,τι αφορα τη σεξουαλικη του ταυτοτητα...
Ο καθενας κανει τις επιλογες του...θελει καποιος να βαλει την οποια "ταμπελα" για τον εαυτο του? Ας είναι φρι να το κανει..σιγα τα ωα..!
Λιγο με νοιαζει για ποιο λογο θελει να το κανει.

Εγω τλχ δεν επηρεαζομαι (ουσιαστικα) αρνητικα ή θετικα απο στοιχεια ενος χρηστη στο προφιλ του. Αν και τα χιουμοριστικα και ασχετα, που συμπληρωνουν καποιοι για δικους τους λογους, μου αρεσουν και θεωρω οτι ακομα και αυτο, ειναι στοιχειο της προσωπικοτητας τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Απο τη στιγμη που κανενα απο τα πεδια δεν ειναι υποχρεωτικο, δεν καταλαβαινω γιατι γινεται τοσος ντορος, εαν καποιος χρηστης θελησει να συμπληρωσει το ο,τιδηποτε, ακομα και σε ο,τι αφορα τη σεξουαλικη του ταυτοτητα...
Ο καθενας κανει τις επιλογες του...θελει καποιος να βαλει την οποια "ταμπελα" για τον εαυτο του? Ας είναι φρι να το κανει..σιγα τα ωα..!
Λιγο με νοιαζει για ποιο λογο θελει να το κανει.

Εγω τλχ δεν επηρεαζομαι (ουσιαστικα) αρνητικα ή θετικα απο στοιχεια ενος χρηστη στο προφιλ του. Αν και τα χιουμοριστικα και ασχετα, που συμπληρωνουν καποιοι για δικους τους λογους, μου αρεσουν και θεωρω οτι ακομα και αυτο, ειναι στοιχειο της προσωπικοτητας τους..

Και εγώ λίγο καταλαβαίνω τον λόγο που το κάνουμε τόσο θέμα! Εγώ πιστεύω οτι είτε μπουν είτε όχι, εφόσον θα είναι προαιρετικά, δεν θα εχει καμία διαφορά ;)! Πάντως σε κάθε περίπτωση είναι υπέρ των παιδιών που αφήνουν εμάς τους απλόυς χρήστες να εκφέρουμε την αποψή μας ακόμα και σε θέματα που δεν μας αφορούν :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top