Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,285 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 128 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εκτός Eurobasket ο Αντετοκούνμπο!

Εκτός Eurobasket ο Αντετοκούνμπο!

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
Θετική
6
37,50%
Αρνητική
9
56,25%
ΔΞ/ΔΑ
1
6,25%

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,300 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 12:37, 08-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
https://amp.newsbomb.gr/ellada/news/...-sto-dromo-pic

Lol απλώς lol. Είναι κανείς εδώ μέσα που πιστεύει ότι το περιστατικό δεν είναι fake;

09:30
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jack25

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O Jack25 έγραψε: στις 13:49, 08-07-18:

εγώ πιστεύω ότι θα αποφασίσει να μη παίξει με την εθνική ούτε στο μουντομπασκετ του 2019 , μακάρι να πέσω έξω. Επίσης, θα ήθελα να τονίσω ότι και με το Γιάννη στην εθνική καμία επιτυχία(μετάλλιο/να πάει ημιτελικούς) δε πρέπει να θεωρείται σίγουρη , να θυμίσω το προολυμπιακό τουρνουά του 2016 στο Τορίνο όπου με παρών τον ΝΒΑer Γ.Αντετοκούνμπο η εθνική αποκλείστηκε από τη Κροατία .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jack25 : 08-07-18 στις 13:55.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 22:15, 08-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
https://amp.newsbomb.gr/ellada/news/...-sto-dromo-pic

Lol απλώς lol. Είναι κανείς εδώ μέσα που πιστεύει ότι το περιστατικό δεν είναι fake;
Ναι, όλοι.
Σταμάτα το κακό τρολινγκ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,517 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 22:18, 08-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Joaquín
Ναι, όλοι.
Σταμάτα το κακό τρολινγκ...
Την επόμενη μέρα από το περιστατικό ήταν ο αγώνας δρομου των αντενοκουμπο.
Παράθεση

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 12:05, 09-07-18:

καλο παιδι δειχνει
τωρα για την εθνικη,αν ερθει ηρθε

παντως ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες