Μαστορέματα κι επισκευές: Είναι θέμα φύλου;

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
τα ειπες όολααα...
Όλα δεν τα είπα, κρατάω ακόμη asso στο μανίκι ;)

Κοίταξε, κακά τα ψέματα, τα πάντα είναι θέμα εκπαίδευσης, και όχι μόνο σωματικής αλλά κυρίως ψυχολογικής! Όπως και νάχει όμως το αποτέλεσμα μετράει, άρα στην ερώτηση αν είναι θέμα φύλου, καταλήγουμε να απαντήσουμε καταφατικά! Πως να το κάνουμε βρε κορίτσια, αφού η (κακούργα) κενωνία μας "ανέθεσε" το ρόλο του μάστορα, και καλώς ή κακώς (ακόμη) τα ποσοστά δεν είναι καν συγκρίσιμα, ε ναι, τελικά είναι θέμα φύλου (που επιλέχθηκε) :D

Πάντως, όταν αναφερόμαστε σε μαστορέματα κι επισκευές, δεν εννοούμε φυσικά....αλλαγή κάρτας γραφικών, κούμπωμα...RAM, στήσιμο δικτύου κτλ, αυτά ανήκουν στην κατηγορία του...μοντελισμού (στατικού ή μη) :whistle:

Μιλάμε για (βαρβάτα) ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ, να στάζει ο ιδρώτας και να τσούζουν τα μάτια... :crazy:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πάντως, όταν αναφερόμαστε σε μαστορέματα κι επισκευές, δεν εννοούμε φυσικά....αλλαγή κάρτας γραφικών, κούμπωμα...RAM, στήσιμο δικτύου κτλ, αυτά ανήκουν στην κατηγορία του...μοντελισμού (στατικού ή μη) :whistle:

Μιλάμε για (βαρβάτα) ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ, να στάζει ο ιδρώτας και να τσούζουν τα μάτια..
τώρα τα είπες όλα?:hmm::P

συμφωνω...πραγματικα βαρβατη εργασια ειναι η μηχανολογικη δουλεια.....ο χειρισμος σιδερου,τσιμεντου και καυτης λαβας:confused:
(ειμαι μουρλος ε?:D)

και επιτελους..ο Αρχι(οχι τυχαιο συνθετικο:P)μηδης.ο Ντα βιντσι καιο εντισσον,Τεσλα κλππππ..ανδρες ηταν..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Επίσης ο Αρχύτας (συγκρατήσου Άγγελε) κατασκεύασε την πρωτη πτητική μηχανή, την πετομηχανή, όπως ονομαζόταν αλλά εισέπραξε την επίπληξη του Πλάτωνα, επειδή ασχολείτο με χειρωνακτικές εργασίες και ευτελείς κατασκευές!
Kαλά έκανες και το ανέφερες, άλλωστε ο σοβαρός επιστημονικός κόσμος ασχολήθηκε με τις γνώσεις των αρχαίων Ελλήνων σε θέματα μηχανικής - αστρονομίας και όχι μόνο διαβάζοντας την Οδύσσεια !

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης ο Αρχύτας (συγκρατήσου Άγγελε)
πρεπει να εχεις Αρχ..ές :P για να εισαι ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ:shifty::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
εγω προσωπικά προτιμώ χίλιες φορές να φτιάξω ότι εχει σχάση κυρίως με ηλεκτρολογικά παρα να σφουγγαρίσω ή να σιδερώσω, αρα δεν νομίζω ότι έχει σχέση με το φύλλο αλλά με τις τάσεις κ τις δεξιότητες που έχει ο κάθε άνθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Μπορείς πχ να αντικαταστήσεις ένα κεντρικό πίνακα ας πούμε παλιότερης τεχνολογίας με έναν σύγχρονο ή εννοείς να ενώσεις ένα κομένο διπολικό καλώδιο και να το τυλίξεις με μονωτική ταινία;
Για πες....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω προσωπικά προτιμώ χίλιες φορές να φτιάξω ότι εχει σχάση κυρίως με ηλεκτρολογικά παρα να σφουγγαρίσω ή να σιδερώσω,
να τη κιαλλη μαστορισσα..
νομιζω ολες ανακαλυπτετε τα μαστορεματα και τις εμφυτες κλισεις σε αυτα σας οταν πρεπει να κανεται δουλειες του σπιτιου..:P
ας παραδεχτει μια ρε παιδια οτι δεν ξερει απο αυτα..μία...
αλλιως ειμαι αρειανος και μολις ηρθα ..γεια σας..!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
να τη κιαλλη μαστορισσα..
νομιζω ολες ανακαλυπτετε τα μαστορεματα και τις εμφυτες κλισεις σε αυτα σας οταν πρεπει να κανεται δουλειες του σπιτιου..:P
ας παραδεχτει μια ρε παιδια οτι δεν ξερει απο αυτα..μία...
αλλιως ειμαι αρειανος και μολις ηρθα ..γεια σας..!:P

Παραδεχομαι οτι μπερδευα τα λευκα με καποια ροζ στο πλυντηριο και εχω κανει βλακειες σε πολλα ρουχα
(κι αντρικα.. :redface:)
Ηταν τοτε που αρχισα να πλενω και στο χερι η να βαζω μονοοο λευκα(εντελως, αιντε και κανενα με λιγο χρωμα αφου πρωτα εχω πειραματιστει οτι δε ξεβαφει:P)

Παραδεχομαι επισης οτι ενα πραμα τεραστιο σαν κατσαβιδι που λεγεται κλειδι, δυσκολευομαι να το χρησιμοποιησω.

Ικανοποιηθηκες?Μπορω να προσπαθησω για ολα ομως... να η διαφορα με αυτο που θα σου πω παρακατω.

Παραδεξου οτι δε βαζεις χερι στην τρυπα του νιπτηρα του μπανιου σου για να το ξεβουλωσεις η οτι πετας τα σκουπιδια της τουαλετας η βαζεις χερακι μεσα στη λεκανη για να τριψεις με χλωρινη.

Αγγελε, μην το ψαχνεις... για ακομα μια φορα η γυναικα αποδεικνυεται υπερ ικανοτατη.:)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μπορείς πχ να αντικαταστήσεις ένα κεντρικό πίνακα ας πούμε παλιότερης τεχνολογίας με έναν σύγχρονο ή εννοείς να ενώσεις ένα κομένο διπολικό καλώδιο και να το τυλίξεις με μονωτική ταινία;
Για πες....:)
Που Χου πολύ πρόσφατα άλλαξα μπίζες παλαιού τύπου με καινούριες με το κλιπάκι κ το AIR-PUMP του ενυδρείου κ ναι στο τσακιρ κέφι βάζω κ καμια μονωτική:D αυτό που είπα όμως είναι τι προτιμώ να κάνω κ οταν συμβαίνει κάποιο πρόβλημα με ηλεκτρολογικά ή υδραυλικά το παλεύω για να βρω λύση ενω με τις δουλειες του σπιτιού βαριέμαι θανατερα αυτό δε σημαίνει ότι εχω κ γνώσεις ηλεκτρολογου η ψυκτικού ή ότιδηποτε (αν κ θα το ήθελα)
να τη κιαλλη μαστορισσα..
νομιζω ολες ανακαλυπτετε τα μαστορεματα και τις εμφυτες κλισεις σε αυτα σας οταν πρεπει να κανεται δουλειες του σπιτιου..:P
να κι άλλος μάγος:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δε σας καταλαβαίνω βρε Διαολούδια :devil:(...κατά το Αγγελούδια :hehe:)

Για κάθε άνθρωπο, ιδιαίτερα όποιον ζει μόνος του, το να πιάνουν τα χέρια του στα μαστορέματα αλλά και στα οικοκυρικά, κέρδος είναι.
Αν χρειαστεί να συνδεθεί ηλεκτρικός πίνακας, θα φωνάξω τον ειδικό, όπως εάν χρειαστεί κάτι παραπάνω από το ράψιμο ενός κουμπιού, θα πάω στη μοδίστρα. Παραπάνω έλεγα ότι πρέπει να απενοχοποιηθεί η αναζήτηση βοήθειας... :whistle:

Ό,τι ξέρει κανείς, καλό είναι και για ό,τι δεν γνωρίζει, ευτυχώς υπάρχουν και ειδικοί.

Μην αγχώνεστε! Πάντα θα σας έχουμε ανάγκη αγόρια... με τον ένα ή τον άλλο τρόπο :inlove: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Διαολούδια (...κατά το Αγγελούδια )
και ο Διαβολος ,εκπεσων Αγγελος ήταν..:devil::hypno::shifty:

Που Χου πολύ πρόσφατα άλλαξα μπίζες παλαιού τύπου με καινούριες με το κλιπάκι
ναι..πολυ καλες αυτες..τις εβαλα παντου και διακοπτες-αυτοι ,ειδικα οι διπλοι ειναι πιο δυσκολοι να μπουν-( γερμανικες abb συγκεκριμενα,οι καλυτερες)..:P

η πιο ενδιαφερουσα πριζα που εβαλα -μαζι με τον πατερα μου- ηταν σε ενα κουτι πισω πο την τηλεοραση στο σαλονι,που εβγαινε το καλωδιο της κεραιας και του οτε..και βρηκα μια διπλη πριζα ιταλικη ,τηλεφωνου και κεραιας..πετυχε τελικα.:D
.
Παραδεχομαι επισης οτι ενα πραμα τεραστιο σαν κατσαβιδι που λεγεται κλειδι, δυσκολευομαι να το χρησιμοποιησω.

ποιο εννοεις?το κλειστο στρογγυλο κλειδι ή το απλο ανοικτο?(δεν θυμαμαι τα ονοματα τωρα..:P)
τα καρυδακια παντως ειναι πολυ βολικοτερα συχνα..ειδικα αν μπουν με μυτες σε κατσαβιδι.. εχω πολλα σετ με μυτες ,καρυδακια καττσαβιδια..τι να τα κανω δεν ξερω..:D

Μην αγχώνεστε! Πάντα θα σας έχουμε ανάγκη αγόρια... με τον ένα ή τον άλλο τρόπο
και εμεις το ιδιο..αλλωστε εμεις εχουμε το φις..και σεις την υποδοχη:P
δεν γινεται αλλιως η συνδεση..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
ποιο εννοεις?το κλειστο στρογγυλο κλειδι ή το απλο ανοικτο?(δεν θυμαμαι τα ονοματα τωρα..:P)
τα καρυδακια παντως ειναι πολυ βολικοτερα συχνα..ειδικα αν μπουν με μυτες σε κατσαβιδι.. εχω πολλα σετ με μυτες ,καρυδακια καττσαβιδια..τι να τα κανω δεν ξερω..:D
το ανοιχτό λέγεται γαλλικό(καμία σχέση με το νύχι) κ το κλειστό πολυγωνικό (αν καταλαβα καλα τι εννοείς:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτο ναι....νομιζω...:P
τα ονοματα μου διαφευγουν..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μπορείς πχ να αντικαταστήσεις ένα κεντρικό πίνακα ας πούμε παλιότερης τεχνολογίας με έναν σύγχρονο.
Για πες....:)
Eγώ πάλι έχω την απορία πόσοι άνθρωποι στο σπίτι τους το έχουν κάνει αυτό μόνοι τους και δεν έχουν φωνάξει ηλεκτρολόγο.:confused:
Και μην βρεθεί να μου πει κανείς "δεν προλάβαινα, βαριόμουνα αλλά μπορώ" γιατί όσο μπορεί να το πει ένας άντρας αυτό άλλο τόσο μπορεί και μια γυναίκα(!).
Δεν είναι πια και επίλυση εξίσωσης κβαντομηχανικής σε ν-διάστατο χώρο, γνώσεις κυκλωμάτων και ... κοινού νου απαιτεί [κατά βάσην] η διαδικασία, yet ελάχιστοι μπαίνουν στη διαδικασία να την κάνουν μόνοι τους, όμως πολλοί και -ες θα μπορούσαν ...

Δεν καταλαβαίνω τέτοιου είδους επιχειρήματα. :confused:

Συγγνώμη κιόλας αλλά απαντούσα με γνώμονα ότι το θέμα αναρωτιέται για ενδιαφέρον και όχι αν κάποιος είναι ο πολυ-άνθρωπος που ξέρει τα πάντα.

Να αντιστρέψω λοιπόν κι εγώ και να ρωτήσω... Πόσοι από εσάς μπορείτε φτιάξετε ραδιόμετρο 4 ζωνών με χρήση ολοκληρωμένων κυκλωμάτων και μικροταινίας και όλα αυτά σε χώρο 10χ10cm με μόνο σας εφόδιο καλάι και κολλητήρι? Γιατί εγώ το έφτιαξα με βοήθεια από την (ουσιαστική) supervisor μου και αξιοποιώντας τη δική της εμπειρία [η οποία αποκτήθηκε όταν κατασκεύαζε το δικό της ραδιόμετρο].
Τι ακριβώς συζητάμε δλδ τώρα?(!) :confused::confused:

ψ1. ++++ στην Isi γενικώς
ψ2. Άγγελε έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να παίζω παιχνιδια (το restaurant city στο fb δεν μετράει :P) οπότε η κάρτα γραφικών δεν με απασχόλησε και ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άγγελε έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να παίζω παιχνιδια (το restaurant city στο fb δεν μετράει ) οπότε η κάρτα γραφικών δεν με απασχόλησε και ιδιαίτερα...
σ" επιασα!:D
κλασσικο γυναικειο χαρακτηριστικο -ακομα και στις κομπιουτερουδες--(και η Μισελ πχ το ιδιο ακριβως λεει..)


(καλα αλλα τι καρτα γραφικων εχεις?για win 7 aero κλπ χρειαζεται μια συγχρονη dx9-11 καρτα τουλαχιστον..(εγω εχω μια Ατι 4850 512bm μνημη πχ.).
τι?εχεις αλλαξει ολα τα αλλα,μητρικες,μνημες καρτες ηχου,δικτυου,τροφοδοτικο,επεξεργαστη,dvd drives ,δισκους, κουτι ισως,αλλα δεν εχεις πειραξει αναβαθμισει την καρτα γραφικων?)

Eγώ πάλι έχω την απορία πόσοι άνθρωποι στο σπίτι τους το έχουν κάνει αυτό μόνοι τους και δεν έχουν φωνάξει ηλεκτρολόγο.
ειναι κατι που γινεται σπανια σχετικα..και δεν ρισκαρεις να το κανεις μονο σου..δεν βαζουμε τον μαστορικο εγωσιμο μας πανω απο τις συσκευες μας..;)
αυτο δεν σημαινει οι με δοκιμες και προσπαθειες μπορει να το καταφερεις..αλλα με ρισκο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ βρε αγοράκια...αχ....

Νομίζω ότι πρέπει να αρχίσουμε να βάζουμε φωτογραφίες κι από κάτω...Βίκυ αλλάζει λάμπα...Βίκυ βιδώνει πρίζα κλπ...:P
Χαλαρώστε λίγο :)

Δεν χρειάζεται την υπερδύναμη ή την υπεργνώση για να κάνεις απλά καθημερινά μαστορέματα στο σπίτι...
Και δεν νομίζω ότι είμαστε εξωγήινες ή εξελιγμένες γυναίκες επειδή γνωρίζουμε κάποια πράγματα και τα κάνουμε...
Είτε επειδή έτυχε (δίπλα στον μπαμπά μας) ή ζώντας μόνες (το ζόρι βγάζει άλλο ζόρι)....
Πραγματικά πλέον δεν ξέρω και πολλές γυναίκες που δεν μπορούν/γνωρίζουν τα βασικά από άλλαγμα λάμπας ή φτιάχνουμε το σύνθετο από το ΙΚΕΑ (btw το θεωρώ διασκεδαστικότατο! :redface:)

Οπότε...χαλαρώστε και απολαύστε το :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ποιο εννοεις?το κλειστο στρογγυλο κλειδι ή το απλο ανοικτο?(δεν θυμαμαι τα ονοματα τωρα..:P)
τα καρυδακια παντως ειναι πολυ βολικοτερα συχνα..ειδικα αν μπουν με μυτες σε κατσαβιδι.. εχω πολλα σετ με μυτες ,καρυδακια καττσαβιδια..τι να τα κανω δεν ξερω..:D

αυτο ναι....νομιζω...:P
τα ονοματα μου διαφευγουν..;)

ρε

ρεζιλεύεις το είδος μας

:mad:

(όχι επειδή δεν τα ξέρεις - αλλά γιατί φτιάχνεις μια θεωρία σύμφωνα με την οποία θα έπρεπε να τα ξέρεις)

με σύγχισες τώρα

πάω να βάλω μπουγάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(όχι επειδή δεν τα ξέρεις - αλλά γιατί φτιάχνεις μια θεωρία σύμφωνα με την οποία θα έπρεπε να τα ξέρεις)
δεν με ενδιαφερει το ονομα..το μεγεθος με ενδιαφερει..:D

φτιάχνουμε το σύνθετο από το ΙΚΕΑ (btw το θεωρώ διασκεδαστικότατο! )
και εγω..αλλα οταν ειναι μεγαλη ντουλαπα,γραφειο,καρεκλες που θελουν σφιξιμο και ξανασφιξιμο τα αλλεν καθε μερικους μηνες...
δεν λεω οτι ειναι κατι σπουδαιο ,αλλα οταν ειναι κατι μεγαλυτερο απο ενα συνθετο για τον τοιχο ή την τηλεοραση..δεν ειναι παντα τοσο ευκολο και δν φτανει ενα ατομο παντα....

ειναι ομως διασκεδαστικο..αλλα μην κανετε εσεις ι γυναικες μαστορικους φουσκωμενους καμια φορα κομπασμους οπως κανουν μερικοι ανδρες φουσκες..και στην πραξη ειναι μαπα...

ενταξει ειστε ικανες οι γυναικες και τα απλα πραγματα (και τα περιπλοκα καποιες επισης..)τα καταφερνετε..αλλα εμεις οι ανδρες τα καταφερνουμε καλυτερα:P

δεν θα το παρετε το κάααστροο ποτέεεεεεεεεεεεε!:yahoo::tongue::tongue::teasing::ropalo::console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αλλα εμεις οι ανδρες τα καταφερνουμε καλυτερα:P

μην το λες , μην το λες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το Ενσωματωμενο σημαντικοτερο εργαλειο μας παντως δεν μπορειτε να το εχετε:P
μονο να το χρησιμοποιητε..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top