Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
έτρωγα μερέντα με το κουτάλι κρυφά στην κουζίνα.
τελικά την μερέντα όλοι με το κουτάλι την τρώγαμε και πασαλειβόμασταν.

...κι ακόμα με το κουτάλι την τρώμε :redface::P

ον τόπικ, κάνω ακόμα σκανταλιές αλλά δε σας τις λέω ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
τελικά την μερέντα όλοι με το κουτάλι την τρώγαμε και πασαλειβόμασταν.

...κι ακόμα με το κουτάλι την τρώμε :redface::P

ον τόπικ, κάνω ακόμα σκανταλιές αλλά δε σας τις λέω ρε :P

θελουμε να τις μαθουμε:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τα κλασικα μωρε που κανουν ολα τα παιδια. Εσπαγα τζαμια, ζωγραφιζα στους τοιχους, τρομαζα τους γονεις μου οταν κοιμοντουσαν , κατεβαζα το παντελονι της αδερφης μου, αρπαζα τα γαριδακια και τα ανοιγα οταν αρνουνταν να μου τα αγορασουν ,εκανα οτι μαγειρευα και τα εκανα ολα λιμπα, επαιζα με σπιρτα , εκβιαζα τους γονεις μου οτι θα μαρτυρησω κατι που ακουγα για καποιον που συζητουσαν αν δεν μου εκαναν καποιο χατιρι αλλα ημουν καλη μαθητρια.


Use a condom...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
έτρωγα μερέντα με το κουτάλι κρυφά στην κουζίνα.

p.s. μετά που ρώταγε η μάνα μου ποιος την έφαγε, έκανα την πάπια.

αυτό :P
δηλώνω ένοχη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irene*

Νεοφερμένος

Η Irene* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Φώναζα την αδερφή μου(ακόμα αναρωτιέμαι για ποιο λόγο) και τραβούσα τα πετσετάκια που έστρωνε η μητέρα μου στα τραπέζια με αποτέλεσμα να πέφτει ό,τι βρισκόταν πάνω από αυτά.Μ'αυτό τον τρόπο είχα σπάσει ένα πανάκριβο βάζο και όχι μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
προσπαθούσα συνεχώς να "καταστρέψω" τη μικρή μου αδερφή, εξαιτίας της οποίας δεν ήμουν πια το επίκεντρο όλων :P μια φορά έσπασα ένα παλιό κολιέ με μαργαριτάρια της μάνας μου και έπεισα την αδερφή μου να χώσει ένα μαργαριτάρι όσο πιο βαθιά μπορεί στο ρουθούνι της :P γενικά....ΠΟΛΛΕΣ σκανταλιές... πάρα πολλές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
αυτό :P
δηλώνω ένοχη :redface:

έτρωγα μερέντα με το κουτάλι κρυφά στην κουζίνα.

p.s. μετά που ρώταγε η μάνα μου ποιος την έφαγε, έκανα την πάπια.

Μα ποσο ταιριαζουμε!
Και μελι και Νεσκουικ εγω ετρωγα κρυφα...ημουνα λυχουδα τι να κανουμε!

Αααα επισης στην ηλικια των 4ρων<<μαγειρευα>>.Να μερικες συνταγες μου:
α)καροτακια κομμενα ροδελες πασπαλισμενα με ζαχαρη και κανελα(οσο αηδιαστικο και αν φαινεται ειναι νοστιμο...ετσι νομιζω δηλαδη)
β)σπανακοπιτα της γιαγιας με σαλτσα κετσαπ και ξεφλουδισμενα αμυγδαλα
γ) γιαουρτι (τυπου στραγκιστο)με πολυχρωμες καραμελιτσες
καθως και πολλες πολλες αλλες που αυτη τη στιγμη μου διαφευγουν :D
Αχ καημενη μανουλα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteflower

Νεοφερμένος

Η whiteflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Στο δημοτικό,7-8 θα'μουν, εβλεπα εκπομπες στην ΤV που ειχαν σχεση με χειροτεχνειες.:)
Μια ''χειροτεχνεία'' που μου εκανε εντυπωση ηταν το να φτιαχνεις προσωπα πανω σε αβγα ...!!
Και ανοιγω το ψυγειο , παιρνω όλο το κουτι με τα αβγα ( απο τις κοτες της γιαγιας οχι οτι κι οτι:D) και αρχιζω να απλευθερωνω τις καλλιτεχνικες μου ανυσηχιες με μολυβι!!
Επειδη το μολυβι δε φαινοταν, το πατουσα με αποτελεσμα ΠΛΑΑΤΣ, να σπαω τα αβγα:clapup::clapup::clapup:
Και καθως τα εσπαγα ανεβαινα στο μπαλκονι του πανω σπιτιου και τα εξφεντωνιζα στο μπαλκονι της γειτονισσας ωστε οταν ερθει η μαμα μου να μην καταλαβει τι ειχα γινει τα αβγα:whistle:(πανεξυπνο:P)...χαχαχαχ

Η γειτονισσα δεν ειπε τιποτα, αλλα φανηκαν τα σημαδια των αβγων στων τοιχο του μπαλκονιου της και η μαμα το καταλαβε αφου της ελειπαν και ετσι λυθηκε το μυστηριο των χαμενων αβγων!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σαν παιδί δεν έκανα σκανταλιές. Ήμουν αρκετά καλό παιδί και όχι άτακτο, άντε να έσπαγα κανένα γυάλινο του σπιτιού ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ.

  • Θυμάμαι μόνο μια φορά που ήμουν σπίτι με τον αδερφό μου, κάπου στα 6-7, και είχα πάρει αυτές τις στρογγυλές βούρτσες για τα μαλλιά της μαμάς, και είχα προσπαθήσει να φτιάξω τα μαλλιά μου.
    Δεν ήξερα να το χρησιμοποιώ, με αποτελέσμα να μπλεχτεί στα μαλλιά μου και να μη μπορώ να το βγάλω.
    Φώναξα τον αδερφό μου να με βοηθήσει, αλλά δε ξεκόλλαγε.
    Πήρα τη μαμά τηλέφωνο κλαίγοντας και της είπα τι έγινε. Όταν γύρισε από τη δουλειά, πέρα από το ότι μου' βαλε τις φωνές που μπλέκω με αυτά, προσπάθησε να μου βγάλει τη βούρτσα και δε μπορούσε ούτε αυτή.
    ΤΕΛΙΚΑ μου έκοψε τα μαλλιά, γιατί δεν έφευγε αλλιώς και κατέληξα με ένα καρεδάκι μέχρι το λαιμό. :hehe:
    Περιττό να πω ότι μετά πήρανε μια κοπέλα για να με προσέχει καθημερινά, για να μη μένω μόνη μου.:hehe:
  • Και μια άλλη φορά, λίγο μεγαλύτερη, πάλι μόνη με τον αδερφό μου σπίτι, είχα καθαρίσει πατάτες για να τηγανίσω για να φάμε.
    Είχα βάλει το λάδι που λες, να καίει και είχα πάει στο δωμάτιό μου να διαβάσω, να κάνω κάτι τέςπα.
    Εεεεεεεεε ξεχάστηκα.
    Το λάδι είχε κάψει ΤΟΣΟ πολύ που καιγόταν και έβγαζε από παντού ατμούς. Ο αδερφός μου - μικρός κι αυτός τότε, πού να ξέρει - παίρνει το τηγάνι και το βάζει κάτω από τη βρύση και βάζει νερό για να τη σβήσει. ΔΕ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΝΑΒΕΙ, με αποτέλεσμα να φουντώνει μια φωτιά μέχρι εκεί πάνω. Κάηκαν κουρτίνες, πετσέτες, ντουλάπια, μαύρισε το ταβάνι, κάηκαν τα φυτά της μαμάς που ήταν στο παράθυρο, γενικά υπήρχε μια ΜΙΚΡΗ ζημιά.
    Όταν γύρισαν οι δικοί μου, δεν είπαν κάτι, μόνο καλά που δεν έγινε τίποτα πιο σοβαρό και δε πάθαμε κάτι.
    Τραγικό.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σαν παιδί δεν έκανα σκανταλιές. Ήμουν αρκετά καλό παιδί και όχι άτακτο, άντε να έσπαγα κανένα γυάλινο του σπιτιού ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ.

    • Θυμάμαι μόνο μια φορά που ήμουν σπίτι με τον αδερφό μου, κάπου στα 6-7, και είχα πάρει αυτές τις στρογγυλές βούρτσες για τα μαλλιά της μαμάς, και είχα προσπαθήσει να φτιάξω τα μαλλιά μου.
      Δεν ήξερα να το χρησιμοποιώ, με αποτελέσμα να μπλεχτεί στα μαλλιά μου και να μη μπορώ να το βγάλω.
      Φώναξα τον αδερφό μου να με βοηθήσει, αλλά δε ξεκόλλαγε.
      Πήρα τη μαμά τηλέφωνο κλαίγοντας και της είπα τι έγινε. Όταν γύρισε από τη δουλειά, πέρα από το ότι μου' βαλε τις φωνές που μπλέκω με αυτά, προσπάθησε να μου βγάλει τη βούρτσα και δε μπορούσε ούτε αυτή.
      ΤΕΛΙΚΑ μου έκοψε τα μαλλιά, γιατί δεν έφευγε αλλιώς και κατέληξα με ένα καρεδάκι μέχρι το λαιμό. :hehe:
      Περιττό να πω ότι μετά πήρανε μια κοπέλα για να με προσέχει καθημερινά, για να μη μένω μόνη μου.:hehe:
    • Και μια άλλη φορά, λίγο μεγαλύτερη, πάλι μόνη με τον αδερφό μου σπίτι, είχα καθαρίσει πατάτες για να τηγανίσω για να φάμε.
      Είχα βάλει το λάδι που λες, να καίει και είχα πάει στο δωμάτιό μου να διαβάσω, να κάνω κάτι τέςπα.
      Εεεεεεεεε ξεχάστηκα.
      Το λάδι είχε κάψει ΤΟΣΟ πολύ που καιγόταν και έβγαζε από παντού ατμούς. Ο αδερφός μου - μικρός κι αυτός τότε, πού να ξέρει - παίρνει το τηγάνι και το βάζει κάτω από τη βρύση και βάζει νερό για να τη σβήσει. ΔΕ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΝΑΒΕΙ, με αποτέλεσμα να φουντώνει μια φωτιά μέχρι εκεί πάνω. Κάηκαν κουρτίνες, πετσέτες, ντουλάπια, μαύρισε το ταβάνι, κάηκαν τα φυτά της μαμάς που ήταν στο παράθυρο, γενικά υπήρχε μια ΜΙΚΡΗ ζημιά.
      Όταν γύρισαν οι δικοί μου, δεν είπαν κάτι, μόνο καλά που δεν έγινε τίποτα πιο σοβαρό και δε πάθαμε κάτι.
      Τραγικό.:(
Τα έκανες όλα σε ένα πουλάκι μου!! Πως δεν αρπάξατε??

Εγω πάλι ήμουν με τις ώρες μου, σε γενικές γραμμές ήσυχη αλλά αν με πείραζε κανένας του άλλαζα τα φώτα.

Ετσι λοιπόν ξεκινά η ιστορία μου...
Γενικότερα σαν οικογένεια κάναμε συχνά καμπινγκ, εξάλλου για χρόνια δεν είχα αδέρφια, ήμουν μόνη σαν το λεμόνι. Ενα καλοκαίρι λοιπόν, ήμουν με τους δικούς μου και τους νονούς μου κάμπινγκ στην Ευβοια( αν θυμάμαι καλά), 5 χρονών σκατό ήμουν. Η νονά μου εχει ενα γιο στην ηλικία μου πολύ σκανταλιάρη όμως. Είχαμε γνωρίσει λοιπόν εκεί ένα άλλο αγοράκι με το οποίο κάναμε παρέα.
Μια ωραία πρωινή μέρα όμως μας την έπεσε ο τύπος. Ημασταν σε μια αλάνα καθισμένοι αντικριστά σε απόσταση περίπου 5 μέτρων και καθώς τσακωνόμασταν κάνει την λάθος κίνηση να αρπάξει μια πέτρα να μας πετάξει. Δεν ήξερε όμως που χε μπλέξει...:P
Αρπάζω μια κοτρόνα πρώτη και του ανοίγω την κεφάλα. Μόλις είδαμε τα αίματα χεστήκαμε πάνω μας. Εκβίαζα τον φίλο μου μην πεί τίποτα στους δικούς μας, μέχρι που εμφανίστηκε η μάνα του στους γονείς μου.
Που να φανταζόταν αυτός ο πατέρας μου πως αντί για κορίτσι είχε κάνει εναν δολοφόνο :loltooth: :loltooth: :loltooth:

Μόλις είπαμε την ιστορία μόνο που δεν την έβρισε τη μάνα του, αφού και εκείνη παραδεχτηκε οτι ο γιος της είναι κωλόπαιδο και όλο σε καβγάδες μπλέκει. Εμένα δεν με μάλωσε κανένας, ό φίλος μου όμως έφαγε το ξύλο της αρκούδας απο τη νονά μου.:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν με έχουν πάρει και τα χρόνια αλλα όταν ήμουνα μικρή και πήγαινα νήπια...μαζι με την αδερφή μου,:beating: όταν η μαμά ήταν στην κουζίνα, παίρναμε τηλέφωνο σε διάφορους και τους μιλούσαμε:yes:. Τους λέγαμε τι κάνουν και μόλις βλέπαμε την μαμά να έρχεται τους το κλείναμε στα μούτρα!! :redface::angelnot:
Επιπλέον όταν ήμουνα μικρή (νήπια πάλι :P) πήγαινα στον κήπο της γιαγιάς μου και ξερίζωνα όλα τα κρεμμύδια:upside:!! Μετά τα έπαιρνα πήγαινα κάτω απο ένα τραπέζι και τα έτρωγα κρυφά:shifty: !
:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Μια σκανταλιά που θυμήθηα πρωί πρωί!!!:D
Ήμουν γύρω στα 7, :baby::baby:και όπως κάθε σαββατοκύριακο είχα πάει στην γιαγιά μου. Εκεί ήταν και ο ξαδερφος μου(ίδια ηλικία).
Πάνω στο παιχνίδι βρήκαμε κάτι αυτοκολλητα από αυτά που γράφουν τις τιμές πάνω σε διάφορα προιόντα(του θείου μου). Έτσι αποφασίσαμε(δική μου ιδέα :whistle:) όταν η γιαγιά πάει στο σούπερ μάρκετ να κολλήσουμε αυτά τα αυτοκόλλητα σε ΌΛΟ το σπίτι. Με το που φεύγει η γιαγιά λοιπόν αρχίζουμε... Πόρτες, τοίχους, τηλεόραση, πάτωμα ΠΑΝΤΟΥ. Μέχρι και στο κλουβί του παπαγάλου βάλαμε. :lol::lol:
Το καταδιασκεδάσαμε!!!:clapup:
Μόλις γυρίσε η γιαγιά δεν κατάλαβε κατευθείαν τίποτα(ήταν μικρά και άσπρα), αλλά όταν πήγε να βάλει τα πράγματα στο ψυγείο τα είδε (μέσα έξω είχαμε βάλει, ήταν και πολλά).
Εμείς να έχουμε πεθάνει στα γέλια:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Όταν κατάλαβε τι είχε γίνει άρχισε να ξεκολλάει, και όσο ανακάλυπτε πόσα είναι τόσο της ανέβαινε η πίεση.:P
Πώς κρατήθηκε και δεν μας έδειρε ένας Θεός ξέρει! :hmm:
Όταν γύρισε ο θείος μου αργότερα έβαλε κι αυτός τα γέλια κι εμείς ηρεμίσαμε γιατί στο εντωμεταξύ είχαμε καταλάβει την βλακεία που κάναμε...:worry:
Κάναμε πολύ καιρό να ξαναπάμε στη γιαγιά...Και όταν ξαναπήγαμε θυμάμαι πως υπήρχαν μερικά ξεχασμένα αυτοκολλητάκια εδώ κι εκεί... :redface:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Eκτος απο σκανταλιαρικο παιδακι ημουν και σκανταλιαρικο μωρακι!Οι 2 παρακατω ιστοριουλες συνεβηκαν στην ηλικια 1ος και 1,5 χρονων αντιστοιχα!

Ιστοριουλα Νο1: Αχ αυτο το παστιτσιο
Η μαμα ξυπνησε πρωι πρωι για να ετοιμασει το παστιτσιο.Οταν ξυπνησα , εφαγα κλπ πηγα να παιξω(; ) στο δωματιο μου ενω η μαμα σιδερωνε στο διπλανο δωματιο...Ελα ομως που δε μπορουσα να κατσω σε ενα μερος!Αποφασισα λοιπον να παω αθωριβα στην κουζινα , ανοιξα το φουρνο,ειδα το ετοιμο παστιτσιο, εβγαλα ενα μεγααααλο μακαρονι και το εβαλα στο στωμα.Ελα ομως που δε μπορουσα να το μασισω...και ετσι το μακαρονι σταθηκε στο λαιμο , παλι καλα ειχε τρρυπα και μπορουσα κουτσα στραβα να παρω λιιιιιγο αερα...Η μαμα μετα απο 1 λεπτο ακουσε παραξενους θορυβους απο εμενα...ηρθε, κατατρομαξε και μου τραβιξε το μακαρονι...Εεεεε μετα αναρωτιεται η μαμα γιατι ειμαι λιχουδα!Μα καλα δε καταλαβαινει;

Ιστοριουλα Νο2:Κοτες;Κανενα προβλημα!
Θα πηγαιναμε πρωτη φορα στο σπιτι της γιαγιας στο χωριο και η καλη μου η μανουλα ανησυχουσε μηπως φοβιθω τις κοτες και κλαιω ,πραγμα καθολου ασυνηθιστο!Εγω παλι μολις φτασαμε στο χωριο , κατεβηκα απο το αμαξι , πηρα ενα ξυλο , μπηκα στο κοτετσι και αρχισα να κυνηγαω τις κοτες!Αυτο βεβαια αποτελεσε ενα μικρο μικρο σοκ για τη μανουλιτσα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χεχεχε μια φορά,πρέπει να ήμουν 4-5 χρονών, εκεί που έπινε ο αδερφός μου νερό στην κουζίνα πήγα και έσπασα ένα πιάτο δίπλα του.Ακούω την μάνα μου να σηκώνετε (κοιμόταν.και είναι από τα άτομα που δεν ξυπνάνε με κέφια xD )πάω και χώνομαι κάτω από ένα τραπεζάκι (στο μεταξύ ο αδερφός μου ήταν ακόμα εκεί)και ακούω την μάνα μου να λέει "Ποιος έσπασε το πιάτο?" και μετά έπεσε μια σφαλιάρα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εγω μικρη επερνα απο τα ντουλαπια της κουζινας τα μαχαιρια,τα πυρουνια και τα κουταλια τα εβγαζα στο μπαλκονι και τα πεταγα στους περαστικους!:hehe::hehe::hehe:
ακομη, κλειδωνομουν στο μπανιο και αδειαζα σαμπουνια χλωρινες, οτι εβρισκα, σε μια λεκανη και τα ανακατευα και οι γονεις μου σπαγαν τ πορτα για να μου ανοιξουν γιατι απο παρακαλια δεν καταλαβαινα :whistle: ομολογω να πω οτι ημουν πολυ ''παλιοπαιδο''....:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Η υπέρτατη σκανταλιά που είχαμε κάνει με μια φίλη μου μικρή ήταν: πήραμε από το περίπτερο εκεί που παραθερίζαμε ένα παγωτό κυπελάκι, το φάγαμε και μετά βάλαμε μέσα χώμα και πετρούλες, το πλύναμε και το ξαναβάλαμε στο ψυγείο των παγωτών. Δεν είδαμε βέβαια τι απέγινε εκείνο το κυπελλάκι, αλλά γελούσαμε με τη σκέψη κάποιου να ανοίγει το παγωτό και να βρίσκει μέσα χώμα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirvass

Νεοφερμένος

Ο akirvass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μια σκανταλιά-βλακεία που εχω κάνει ήταν όταν είχα δει στο καφέ της χαράς τον φατσεα να καίει χαρτονομίσματα και έκανα το ίδιο.:*)


ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ????:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirvass

Νεοφερμένος

Ο akirvass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Eγω τις περισσότερες σκανταλιές τις έκανα πέρυσι!:loltooth:alljumpy::verymad::sorry::oops: (σας έπρηξα με τις φατσούλες) είχε η τάξη μας που λέτε υπολόγιστη!Οπότε εγώ και ο καλύτερος μου φίλος (εξπερτ σε αυτά) εγκαταστήσαμε ένα πρόγραμμα,και έτσι από τους υπολογιστές στο σπίτι μας,ελέγχαμε τον υπολογιστή της τάξης :devil::whistle::jumpy::pc: Hταν και τέλος του σχολείου οπότε ήμασταν σχεδόν συνέχεια στους υπολογιστές μας! Ειχε πολύ πλάκα γιατι τους ελέγχαμε και γράφαμε " είμαι το φάντασμα του σχολείου! η κατάρα μου θα πέσει σε εσάς.θα χυθεί αίμα στις οικογένειές σας και κυρίως στην δικία σου Αθηνά (<--- η δασκάλα :P:P) Μια άλλη φορά,ειχαμε κάνει κάτι και όταν άνοιγε ο υπολογιστής εμφανιζόντουσαν σε όλη την οθόνη εκατομμύρια παραθυράκια που έλεγαν virous found και τέτοια:P:P:devil: Κάναμε αρκετά τέτοια πχ οθόνες που φαινόντουσαν σαν να χάλασαν,αντιστροφή δεξιού με αριστερού κλικ στο ποντίκι και άλλα πολλά:P:P:PΕίχε πολύ πλάκα, γιατί μέχρι και την κυρία της πληροφορικής είχαν φωνάξει και δεν ήξερε τι γινόταν :teasing::teasing::teasing::devil::whistle::hehe::jumpy::rofl::pc::pc::alljumpy::verymad::smartass::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Eμένα μου είχε πέσει ολόκληρο ταψί με κοτόπουλο και ρύζι. Βρέθηκε ρύζι μέσα στο φούρνο, στο συρταράκι από κάτω, στο χαλί, ανάμεσα στο φούρνο και τον πάγκο, παντού! Το πως δεν κάηκα από θαύμα έγινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinaki_lactaki

Νεοφερμένος

Η ntinaki_lactaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Νομιζω ηρθε η ωρα να πω και εγω τις φανταστικες μου και φρικτες ιστοριες!
ιστορια 1: οταν ημουν 4 ετων ειχα κολλυση απο την αδερφη μου ανεμοβλογια και για να την εκδικηθω επερνα τις κουκλες μου και καθως τις πετουσα επανω της με δυναμη την εβριζα:D,εννοειται οτι εφαγα ξυλο απο τη μητερα μου αλλα πηρα την εκδιγκηση μου για το ξυλο που εφαγα κολλησα τη μητερα μου ανεμοβλογια!:P

ιστορια 2:παντα οταν χτυπουσε το τηλεφωνο και ηταν για την αδερφη μου σηκωνα το αλλο ακουστικο και ακουγα τη ελεγε με τη φιλη της 'η με το αγορι της!οταν εκανε παρτι και μαζευοντουσαν στο σπιτι μας ολο το σχολειο επερνα το λαστιχο απο το μπαλκονι ανοιγα τη βριση και τους μπουγελωνα,η μητερα μου ετρεχε για να με χτυπησει και εγω πηγαινα πισω απο τη γιαγια μου (που ηταν γριουλα) για να μην μπορεσει να με χτυπησει!
ιστορια 3 : καθε καλοκαιρι πηγαιναμε λιγες μερες στο χωριο της μητερας μου!εκει η γιαγια μου (θεια της μητερας μου) ειχε ενα δωματιακι για να φτιαχνει πιτες για τους καλεσμενους και συγγενης που ερχονται απο μακρυα!ετσι μια μερα θελαμε εγω και η ξαδερφη μου να κανουμε μια σκανταλια πηγαμε σε εκεινο το δωματιο ριξαμε το λαδι παντου,πεταξαμε η μια στην αλλη αλευρι,πεταξαμε ολα τα αυγα στον τοιχο και αλλα πολλα που δεν τα θυμαμαι!η γιαγια με το που μας ειδε σαστισε πηγε στο δωματιο το καθαρισε και μετα μας ειπε "δεν θα πω τιποτα στους γονεις σας γιατι θελω τα εγγκονια μου να περνανε καλα" (εννοειται το εκμεταλευτηκα)!
ιστορια 4:οταν ημουν 4 ετων μεναμε σε ενα σπιτι με μεγαλη κουζινα!μια μερα ειχε ερθει ο παππους μου και η γιαγια μου για φαγητο στο σπιτι μας...απο οτι θυμαμαι ειμασταν ολοι μεσα στην κουζινα και μαγειρευαμε και ο παππους με ειχε βαλει πανω στο παγκο της κουζινας και καποια στιγμη εκανα μια λαθος κινηση και βρεθηκα μεσα στο σκουπιδοντενεκε :D μετα δεν θυμαμαι τι εγινε!

αυτη τη στιγμη δεν θυμαμαι κατι αλλο αλλα οταν θυμηθω θα σας γραψω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top