Έχει πάει με 5000 άνδρες!

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πηγή για την έρευνα pls.
Δεν θυμάμαι όνομα ακριβώς,γιατί την κάναμε στο αμφιθέατρο.(Το 90% των φοιτητών χημείας σνομπάρουν τη Βιολογία,κι ενώ προσπαθούσα να παρακολουθήσω γινόταν γύρω μου η ώρα του παιδιού.)Με την πρώτη ευκαιρία θα το ψάξω,αυτή τη στιγμή το σπίτι μου είναι κέντρο διερχομένων!:D

---

λοιπόν ψάχτηκα λιγουλάκι μιας και το θυμήθηκα.Την έρευνα την κάναν Δανοί τη δεκαετία του '70,και πλέον-αναρωτιέμαι τελικά γιατί το διδαχθηκα-θεωρείται ασαφής.Το πιο δεκτό συμπέρασμα σήμερα είναι πως αυτοί οι άντρες είναι ψηλότεροι,με περισσότεροι τεστοστερόνη κι ενδεχομένως μειωμένη ικανότητα παραγωγής απογόνων.Το μειονέκτημα της έρευνας που παρέθεσα,είναι το δείγμα της.Τα άτομα προέρχονταν ήδη από περιβάλλον που ευνούσε την επιθετικότητα,κι έτσι οι πιο μυώδες και με περισσοτερη τεστοστερόνη ήταν πιο επιθετικοί.Σήμερα δεν είναι σίγουρο πως όντως το ΧΥΥ ενισχύει την επιθετικότητα (ω ναι ολα αυτά τα εμαθα μόλις)Αυτά...πάω μέσα πάλι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σπάνιο πάντως, οι γυναίκες είναι πολύ λιγότερο πεινασμένες για σεξ από τους άντρες λένε οι ειδικοί. Ακούμε συχνά για βιαστές γυναίκες ; Ελέγχουν σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό τα πάθη τους.
Δεν πρόκειται τόσο για "έλεγχο" όσο για το ότι κατά μέσο όρο είναι πιο "χορτασμένες". Εάν μία γυναίκα έχει τρελές ορέξεις για σεξ, μπορεί να βρει εντός ολίγων ωρών παρτενέρ, εάν το θελήσει. Δεν συμβαίνει το αντίθετο όμως. Ένας άντρας θα πρέπει να περάσει από το γνωστό "πρωτόκολλο" της γνωριμίας, του 1ου ραντεβού, του 2ου ραντεβού, του 3ου ραντεβού, [...], του 42ου ραντεβού και ΑΝ δεν έχει πέσει σε χαζογκόμενα και η άλλη κοπέλα στο μεταξύ δεν τον έχει βαρεθεί και κυνηγάει κάποιον που την φτύνει ... τότε μετά από 4-5 μήνες ίσως και να γίνει κάτι. :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν πρόκειται τόσο για "έλεγχο" όσο για το ότι κατά μέσο όρο είναι πιο "χορτασμένες".

Ναι το βρήκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Για να δούμε αν έχει σπάσει κι ένα άλλο στερεότυπο...
Πολλοί είπατε πως άνετα θα πηγαίνατε μαζί της κι όλα μια χαρά.
Ας πούμε λοιπόν, ότι περνάνε τα χρόνια, θεραπεύεται (ή κουράζεται), το κορίτσι και είστε ο άνδρας στον οποίο θέλει να κατασταλάξει. Θα την παντρευόσασταν;

αν την ήθελα και γω βεβαίως. (πριν περάσουνε τα χρόνια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καλά κάνει η κοπέλα, αμα της αρέσει μπράβο της. Βέβαια έχω μια απορία σχετικά με το πως πρόλαβε...θα έπρεπε να πηγαίνει με 1-2 άντρες τη μέρα, κάθε μέρα, για να βγάλει αυτό το νούμερο. Μου μοιάζει λίγο υπερβολή, αλλά τέλος πάντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
αυτο θα πει σεμνο κοριτσι.εχει παει με 5,000 ανδρες.τι να πω?να τους εκατοστησει?το εχει κανει. να τους χιλιασει?το εχει κανει. αντε βρε,παμε και για το εκατομυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ας πούμε ότι το νούμερο είναι υπερβολικό, ειδικά αν μιλάμε για άνδρες και όχι φορές.
Ωστόσο, κάθε μέρα σεξ είναι υπερβολή; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ωστόσο, κάθε μέρα σεξ είναι υπερβολή; :)
Όχι βέβαια! Απλά δύσκολο, αν πρόκεται για σεξ κάθε μέρα με διαφορετικό άνδρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όχι βέβαια! Απλά δύσκολο, αν πρόκεται για σεξ κάθε μέρα με διαφορετικό άνδρα.


νομιζα το αντίθετο είναι το δύσκολο
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χοχο έχεις ένα point :P Αλλά εξαρτάται ;)
Πράγματι, μπορούν να υπάρξουν και τεχνικά προβλήματα αν, για παράδειγμα, ζεις στην Κρήτη, η οποία υποφέρει από λειψανδρία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Καλά κάνει η κοπέλα, αμα της αρέσει μπράβο της. Βέβαια έχω μια απορία σχετικά με το πως πρόλαβε...θα έπρεπε να πηγαίνει με 1-2 άντρες τη μέρα, κάθε μέρα, για να βγάλει αυτό το νούμερο. Μου μοιάζει λίγο υπερβολή, αλλά τέλος πάντων.
ελα μωρε
μπορει να επαιρνε πιο πολλους σε μια μερα ταυτοχρονα;):P
ετσι ισως να βγαινει το νουμερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Όχι βέβαια! Απλά δύσκολο, αν πρόκεται για σεξ κάθε μέρα με διαφορετικό άνδρα.

Καθόλου δύσκολο.
Αν υποθέσουμε πως η εν λόγω κυρία μοιάζει με αυτήν στην φωτογραφία...και 5.000 λίγο φαίνεται.:confused:
Αφού λέει πως δεν πάει με δεσμευμένους,και το κάνει μόνο μία φορά με τον καθένα,άρα μπορούμε έυκολα να συμπεράνουμε πως δεν αναλώνει τον χρόνο τις σε "ψηστήρια" και "φλέρτ".Βρίσκει έναν εμφανίσιμο(ή μή) άντρα και του λέει ξεκάθαρα:"Είσαι να την βρούμε,χωρίς δεσμεύσεις και αναστολές;" Ε δεν νομίζω να υπάρχει άντρας που να αρνηθεί τέτοια πρόταση.:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε δεν νομίζω να υπάρχει άντρας που να αρνηθεί τέτοια πρόταση.:redface::redface:
Speak for yourself. Η κοπέλα πρέπει να είναι η χαρά των STDs ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Speak for yourself. Η κοπέλα πρέπει να είναι η χαρά των STDs ...

Αχ ....δεν διαβάζεις:teasing::redface:
Έχω δύο κανόνες: ποτέ δεν πάω με άνδρες που είναι δεσμευμένοι και πάντα παίρνω προφυλάξεις»,

Αν δεν έπερνε προφυλάξεις δεν θα είχε φτάσει σε τέτοιο αριθμό.Και λογικά θα κάνει εξετάσεις τακτικά:hmm:
Το ξέρω δεν είναι 100% προστασία,αλλά δεν κάνει και unsafe sex.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Έχει πάει με 5000 άνδρες!



Έχει πάει με 5000 άνδρες!

Πρώτη καταχώρηση: Σάββατο, 6 Αυγούστου 2011, 15:01

Μηχανή του σεξ ισχυρίζεται ότι είναι μια 25χρονη από το Έσσεξ, η οποία έκανε σεξ με 5.000 άνδρες, κρατώντας ημερολόγιο για τα… επιτεύγματά της.

Οι κανόνες και η προτροπή των φίλων της να δει κάποιον ειδικό, καθώς τη θεωρούν άρρωστη.

Η 25χρονη υποστηρίζει ότι έχασε ό,τι πολυτιμότερο είχε σε ηλικία 16 ετών και από τότε έχει κάνει σεξ όπου μπορείτε να φανταστείτε. Σε κλαμπ, πάρκα, κινηματογραφικές αίθουσες, μπαλκόνια, αυλές, παραλίες κτλ.Μάλιστα, κρατά και ημερολόγιο στο οποίο έχει σημειώσει κάθε λεπτομέρεια από τις σεξουαλικές της περιπέτειες με τους 5.000 άνδρες.

Όπως δήλωσε η ίδια «Βάζω έναν αστερίσκο σε αυτούς που ήταν οι καλύτεροι μέχρι τώρα», προσθέτοντας ότι στα 18 της είχε ήδη μετακομίσει από το σπίτι της και είχε ήδη κοιμηθεί με 800 άνδρες, ενώ όταν πάτησε τα 21 ο αριθμός εκτοξεύθηκε στους 2.289 εραστές. Η αχόρταγη Λι ανέφερε πως ποτέ δεν κάνει σεξ δύο φορές με ένα άνδρα αλλά πάντα one night stands και για να τους αποφύγει τους δίνει ψεύτικο αριθμό τηλεφώνου.

Παράλληλα, όπως διηγείται μια φορά που πήγε διακοπές στη Ίμπιζα συνευρέθηκε με 4 άνδρες μέσα σε ένα βράδυ. «Έχω δύο κανόνες: ποτέ δεν πάω με άνδρες που είναι δεσμευμένοι και πάντα παίρνω προφυλάξεις», είπε συμπληρώνοντας με νόημα ότι όλα τα άλλα επιτρέπονται. «Τώρα έχω πάει με 5.000 άνδρες και οι φίλες μου με συμβουλεύουν να πάω να δω κάποιον ειδικό καθώς λένε πως είμαι εθισμένη στο σεξ. Ε λοιπόν εάν είμαι εθισμένη στο σεξ δε με νοιάζει, περνάω καλά και δεν θέλω να θεραπευτώ!», λέει χαρακτηριστικά.

Εμείς δεν ξέρουμε τι να της ευχηθούμε ως προς τον αριθμό, γιατί τους έχει χιλιάσει από καιρό…
ποσο πιστευτο ειναι?:confused:

τι λετε οι γυναικες του φορουμ?
ένα πράγμα θα πω........γιατι δεν την συνάντησα??????:P...αλλά ποτέ δεν είναι αργά:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
ένα πράγμα θα πω........γιατι δεν την συνάντησα??????:P...αλλά ποτέ δεν είναι αργά:whistle:

Ε ναι..να ριξεις και εσυ το κερμα σου στο πηγαδι των ευχων :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Καλύτερα κάτι τέτοιες πουτάνες παρά απ αυτές που σε βασανίζουν για μήνες ή χρόνια.Έλα τώρα,μη μου πείτε πως δεν υπάρχουν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Το πουλησε αραγε το «ημερολογιο»; Τα αλλα ειναι ιστοριες για αγριους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Για ποιο λόγο η ποσότητα να είναι μαγκιά?!
Για εμένα μετράει η διάρκεια, όχι η ποσότητα.

Δεν είναι μάγκας ή μάγκισα μια που έχει έναν γκόμενο/α για δύο μέρες. Κάποιο κουσούρι έχουν όλοι αυτοί και δεν μπορεί να κάτσει ο άλλος παραπάνω από εβδομάδα! Για αυτό και η μεγάλη ποσότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top