Ψάχνω γατάκι!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Να πάρεις και ένα ειδικό που έχουν για τα νύχια τους γιατί θα σου τσακίσει τις κουρτίνες και τα έπιπλα. Τα πιάνει γενικά μια μαλ@κινση.


Υπάρχιε κάτι πιο εύκολο
να μην βάλει κουρτίνες στο σπίτι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Υπάρχιε κάτι πιο εύκολο
να μην βάλει κουρτίνες στο σπίτι:D

και να αφαιρέσει όλα τα έπιπλα και να βάλει παλέτες γιατι ακονίζουν τα νύχια τους και στα έπιπλα.
Οέο!

Πάντος είναι κρίμα να το στειρώσεις εξήγησε του τις ασθένειες που κρύβουν οι εφήμερες σχέσεις παρέτρινε το να χρησιμοποιει αντισύληψη και στην τελική μάθε του την τέχνη της αυτοικανοποίησης. Υπάρχουν φουσκωτές γάτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
..την τέχνη της αυτοικανοποίησης. Υπάρχουν φουσκωτές γάτες?

δεν έχεις προσέξει καλόμ ότι σκύβουν και φτάνει η γλώσσα τους τ'απόκρυφά τους?:) ξέρει τι κάνει το γατί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελικά το είδα σήμερα και το πήρα!! Κουκλιιιιιιιι!!!! Αφου μέχρι και ο Πάνος το λάτρεψε!! Ολόκγριζο με μελί μάτια και γλυκύτατη φατσούλ@!! :inlove: Μια γλύκα και πάρα πολύ ήρεμο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να σου ζησει! 1000 χρονο να ειναι!
Για την ισιχια μην εισαι σιγουρη, μπορει μετα να επαναστατισει. Αλλα και της θειας μου ηρεμο ητανε και το παλιο ηρεμο και αυτο που εχει τωρα. βασικα αυτο που εχει τωρα παιζει διακομιτικο ρολο:P Παει απο το κρεβατι του ξαδερφου μου στην κουζινα να φαει, μετα στο σαλονι να κοιμιθει, μετα στο μπαλκονι να κοιμιθει και μετα παλι στο κρεβατι του ξαδερφου μου να κοιμιθει, ολοι την ωρα αυτο το πραγμα κανει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Να σου ζησει! 1000 χρονο να ειναι!
Για την ισιχια μην εισαι σιγουρη, μπορει μετα να επαναστατισει. Αλλα και της θειας μου ηρεμο ητανε και το παλιο ηρεμο και αυτο που εχει τωρα. βασικα αυτο που εχει τωρα παιζει διακομιτικο ρολο:P Παει απο το κρεβατι του ξαδερφου μου στην κουζινα να φαει, μετα στο σαλονι να κοιμιθει, μετα στο μπαλκονι να κοιμιθει και μετα παλι στο κρεβατι του ξαδερφου μου να κοιμιθει, ολοι την ωρα αυτο το πραγμα κανει:P

Αχ, κι εγώ ένα τέτοιο ήθελα και πέτυχα συγγενή του δαίμονα της Ταζμανίας!!! Έχει διαλύσει το σπίτι. Του πήραμε και νυχοδρόμιο αλλά άλλη χάρη έχουν οι καναπέδες!!!:P

Ούτε η κτηνίατρος το πίστευε τι τέρας είναι.

Υ.Γ. Καλή επιτυχία Michelle!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
να σου ζησει Michelle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλοτάξιδο! Ούπθ!
Να σου ζήσει το γατούνι, πως θα το βγάλεις? Να το πας στον κτηνιατρο τώρα που είναι νωρίς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Να σου ζήσει το καινούργιο μωράκι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Michelle να σου ζήσει.....αλήθεια είναι κοριτσάκι ή αγοράκι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά!
Skoulhkantera αγοράκι είναι το γλυκούλι μου! :inlove:
Θέλω ιδέες για ονόματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και βρήκα γατάκι, το θέμα κλειδώνεται. Η συνέχεια για όποιον θέλει να μου προτείνει όνομα στο [split] Ψάχνω όνομα για γατάκι!
:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top