Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,338 μέλη και 2,488,175 μηνύματα σε 79,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί οι άντρες...ενώ οι γυναίκες...;

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,940 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 13:21, 20-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Ναι αλλά αν σκέφτεστε συνέχεια βυζγιά, με την ίδια λογική, δεν είναι τα δικά τους.
Αφού σας αγαπάμε μωρέ αβυζες τι το σκαλιζετε περεταιτερω;
1
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,780 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:01, 20-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r

Γι αυτό Χιλεμα αυτές που δεν έχουν βυζια είναι τυχερές, γιατί όταν είμαστε μαζί τους ξέρουν ότι δεν τις αγαπάμε για τα βυζια τους
Τις αγαπάτε ίσως για τον πωπό τους;
1
1
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,924 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 19:28, 26-10-19:

Μια άποψη ενός ψυχολόγου, στο facebook
1
1
1
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,051 μηνύματα.

O Valder Always returning the favor... έγραψε: στις 22:25, 26-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Τις αγαπάτε ίσως για τον πωπό τους;
Η πολύ απλά οι συγκεκριμένες που έχουν βάλει στο μάτι για τώρα δεν έχουν βυζιά και αγαπάνε τις άβυζες. Αν αύριο βάλουν στο μάτι μια βυζαρού θα αγαπάνε τις βυζαρούδες.

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Μια άποψη ενός ψυχολόγου, στο facebook
Τότε είμαι γυναίκα. Well, πάντα το υποψιαζόμουν ότι στα αισθηματα ήμουν κάτι ενδιάμεσο, αλλά για να το λέει ο κυρ Θανάσης, σόρρυ ο κυρ Γιώργος, ο Θανάσης...εν πάση περιπτώσει το καταλάβατε!
3
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,012 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 22:49, 26-10-19:

Ιnaccurate το σχήμα.Κανείς δεν ξυπνά το πρωί με τόσο μεγάλο χαμόγελο...
1
4
1
1
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,924 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:51, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Τότε είμαι γυναίκα. Well, πάντα το υποψιαζόμουν ότι στα αισθηματα ήμουν κάτι ενδιάμεσο, αλλά για να το λέει ο κυρ Θανάσης, σόρρυ ο κυρ Γιώργος, ο Θανάσης...εν πάση περιπτώσει το καταλάβατε!
Ναι συμφωνώ! Η εικόνα εστιάζει στο στερεότυπο του χαλαρουά άντρα που τα έχει όλα γραμμένα και περνάει έτσι τη μέρα του. Τελείως εφηβικό.
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,940 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 16:55, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Ναι συμφωνώ! Η εικόνα εστιάζει στο στερεότυπο του χαλαρουά άντρα που τα έχει όλα γραμμένα και περνάει έτσι τη μέρα του. Τελείως εφηβικό.

Εγώ πάντως έτσι είμαι, λες να περνάω ακόμα εφηβεία?
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 17:09, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Εγώ πάντως έτσι είμαι, λες να περνάω ακόμα εφηβεία?
Για σένα δεν ξέρω, για τον έφηβο ανιψιό μου ξέρω σίγουρα
Παράθεση

Dreamweaver (A fellow degenerate)

Διάσημο Μέλος

Ο A fellow degenerate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 820 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 22:54, 27-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Η πολύ απλά οι συγκεκριμένες που έχουν βάλει στο μάτι για τώρα δεν έχουν βυζιά και αγαπάνε τις άβυζες. Αν αύριο βάλουν στο μάτι μια βυζαρού θα αγαπάνε τις βυζαρούδες.
Μια ειναι η απαντηση στο αιωνιο διλλημα
https://www.youtube.com/watch?v=HagcHqOiaVY&t=0m44s
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια