Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,068 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Google Chrome

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate . έγραψε: στις 19:28, 16-11-10:

το chrome ειναι πολυ γρηγορα αλλα ειναι απλο και δεν εχει πολλες δυνατοτητες μαλλον για να διατηρησει αυτην την ταχυτητα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 19:29, 16-11-10:

Μου αρέσει αρκετά και τον χρησιμοποιώ συχνά. Είναι ευχάριστος και γρήγορος.
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:34, 16-11-10:

Να ρωτήσω κάτι που δεν έχω βρει...Στον explorer υπήρχε ένα κουμπάκι που πατώντας το εμφανίζονταν όλες οι σελίδες που έχουμε κάνει favorites. Στο google chrome πως λειτουργεί αυτό;;
1
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:02, 16-11-10:

Bookmarks;
3
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:12, 16-11-10:

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου hi-tech Θοδωρούλα!

Τελικά έβαλα αυτό https://chrome.google.com/extensions...dpempkdi?hl=en
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:20, 17-11-10:

Έχει όμως ταχύτητα !
και σταθερη ταχυτητα..
ο firefox αλλοτε ειναι αστραπη και αλλοτε κολλαει και δεν ανοιγει σελιδες..
ενω ο chrome ανοιγει παντα με μια καλη ταχυτητα..και δεν κρασσαρει..

κανω dowload μεγαλων αρχειων με chrome γιατι το firefox εχει κρασαρει συχνα και εχω χασει το αρχειο..
ο chrome εχει τη σιγουρια που δεν εχει το firefox..
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 11:41, 19-11-10:

Για κάποιο λόγο πάντως ο firefox σε linux δεν εμφανίζει αυτά τα κολλήματα που αναφέρετε. Σε windows όντως έχω παρατηρήσει διαφορά.
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:21, 19-11-10:

Για κάποιο λόγο πάντως ο firefox σε linux δεν εμφανίζει αυτά τα κολλήματα που αναφέρετε.
οχι,,σερνεται συνεχεια σε linux..

ασε,,ουτε συγκριση ..

σε firefox win ολα τρεχουν σα νερακι..
σε ubuntu firefox ακομα και η κύλιση κολλαει.
η μερα με τη νυχτα..
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 16:39, 19-11-10:

Ο google chrome ειναι παρα πολυ γρηγορας και ευχαριστος, αλλα δεν εχει ολες τις δυνατοτητες του ε-στεκι.
Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 18:33, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
οχι,,σερνεται συνεχεια σε linux..

ασε,,ουτε συγκριση ..

σε firefox win ολα τρεχουν σα νερακι..
σε ubuntu firefox ακομα και η κύλιση κολλαει.
η μερα με τη νυχτα..
Παίζει να είσαι ο μοναδικός που ακούω να λέει κάτι τέτοιο. Ποια έκδοση ubuntu έχεις εγκατεστημένη;

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Ο google chrome ειναι παρα πολυ γρηγορας και ευχαριστος, αλλα δεν εχει ολες τις δυνατοτητες του ε-στεκι.
Αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη όσον αφορά τις δυνατότητες του ε-στεκι που μένουν αναξιοποίητες από τον chrome...
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 19:07, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από koum
Παίζει να είσαι ο μοναδικός που ακούω να λέει κάτι τέτοιο. Ποια έκδοση ubuntu έχεις εγκατεστημένη;

Αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη όσον αφορά τις δυνατότητες του ε-στεκι που μένουν αναξιοποίητες από τον chrome...
Δεν εχει το γρηγορο επεξεργαστη...
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 19:16, 19-11-10:

το google chrome είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει.δεν έχω κανένα παράπονο ,είναι καταπληκτικό,παρόλο που μερικοί λένε ότι το mozilla είναι το καλύτερο,εμένα δεν μου αρέσει.
1
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 19:24, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από christos0987
το google chrome είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει.δεν έχω κανένα παράπονο ,είναι καταπληκτικό,παρόλο που μερικοί λένε ότι το mozilla είναι το καλύτερο,εμένα δεν μου αρέσει.
Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα ειμαι αναγκασμενη να το χρησιμοποιω (Δειχνει καλυτερα το ε-στεκι [γρηγορος επεξεργαστης]) Τοσο καιρο χρησιμοποιουσα το google chrome και τωρα τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω το mozilla.Το google chrome ειναι καλυτερο απο ολα
Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 19:47, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα ειμαι αναγκασμενη να το χρησιμοποιω (Δειχνει καλυτερα το ε-στεκι [γρηγορος επεξεργαστης]) Τοσο καιρο χρησιμοποιουσα το google chrome και τωρα τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω το mozilla.Το google chrome ειναι καλυτερο απο ολα
εντάξει και το mozilla καλό είναι,το χειρότερο από όλα είναι το internet explorer,είναι πραγματικά για ...... δεν συνεχίζω γιατί έφαγα είδη μπαν και παραβιάσεις του όρου 3 ,μην φάω πάλι..χαχαχααχα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:12, 19-11-10:

Δε νομίζω ότι υπάρχει καλύτερο, το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα του. Πχ ο Chrome είναι γρηγορότερος αλλά ο Firefox έχει καλύτερη rendering engine (=δείχνει τα sites καλύτερα). H Opera είναι κάπου στο ενδιάμεσο και για τα 2, όπως δείχνει η προσωπική εμπειρία, γιατί πολλά benchmarks τη βρίσκουν γρηγορότερη από όλα.
Το βέβαιο είναι ότι ο Internet Explorer είναι ο χειρότερος, αν και με την έκδοση 9 κάαπως πάει να τους φτάσει (αλλά έχει δρόμο ακόμα).
Παράθεση

worshipperjesus

Δραστήριο Μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O worshipperjesus έγραψε: στις 20:20, 19-11-10:

Ο Internet Explorer 6 είναι ο καλύτερος διότι προωθεί την παιδεία των Web Developer, αφού δυσκολεύει σημαντικά το έργο τους.

Ο IE6 είναι χριστιανικός browser, διότι οι πονοκέφαλοι που προκαλεί στους developer, απομακρύνουν από το κυνήγι της ηδονής.
8
2
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:29, 19-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από worshipperjesus
Ο Internet Explorer 6 είναι ο καλύτερος διότι προωθεί την παιδεία των Web Developer, αφού δυσκολεύει σημαντικά το έργο τους.

Ο IE6 είναι χριστιανικός browser, διότι οι πονοκέφαλοι που προκαλεί στους developer, απομακρύνουν από το κυνήγι της ηδονής.

Μεταξυ μας...μπορει developer να μην ειμαι, ομως και τα νευρα μου κροσια κανει και πονοκεφαλους μου δημιουργει...αλλα το κυνηγι της ηδονης δεν εχει στοπ (ξερεις ειναι σαν τα πατατακια που μετα το ποπ no stop)!

Ευτυχως δλδ που δεν ειμαι developer!
1
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 22:03, 22-12-10:

Γεια σας και Χρονια πολλα!! Εχω προβλημα με τον internet explorer γιατι οταν τον ανοιγω κολλαει και δεν κανει τιποτα!!!! το μονο που δουλευει ειναι το google chrome (καλα που υπαρχει και αυτο!)... τωρα ομως το θεμα ειναι οτι κατεβασα ενα προγραμμα για υποτιτλους το οποιο για να βρει υποτιτλους και καποια ταινια πρεπει να μπει στο ιντερνετ που δεν λειτουργει! πως μπορω να διαγραψω το χαζοιντερνετ και να κρατησω μονο το google chrome ωστε να ανοιγει με αυτο το προγραμμα?
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 22:09, 22-12-10:

εβαλες το chrome ως προεπιλεγμενο broswer?στις επιλογες/βασικα στοιχεια..

και δες τι θα κανει,,αλλιως δες αν ρυθμιζεται το προγραμμα για αλλο προγραμμα..
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 11:09, 23-12-10:

δεν εχει επιλογες...το εψαξα, μαλλον αυτοματα επιλεγει το ιντερνετ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Google+ - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-12 στις 07:23.
    • Έτοιμη η τρίτη έκδοση του Chrome 3.0 - Από Undead
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 18:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα