Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,474 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 555 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Coming Soon Movies

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 20:27, 30-06-11:

Τώρα βγήκε το ''No strings attached'' αν δεν κάνω λάθος.
Από το trailer φαίνεται ενδιαφέρον...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 20:32, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από lucky sunray
Εχει βγει προσφατα αυτο.
Το εχει δει καποιος;; Αξιζει καθολου,ακουω γνωμες!
Το είδα πριν μια εβδομάδα, τι να πω....δεν μου άρεσε. Παίζει η μία από τις δυο δίδυμες η mary kate olsen που κάνει την μάγισσα και μεταμορφώνει τον πρωταγωνιστή σε άσχημο και αποτυχημένο από όμορφο και πετυχημένο. Αν βρει αληθινή αγάπη (να τον θέλει για τον εσωτερικό του κόσμο, ο οποίος είναι ανύπαρκτος) θα τον ξαναμεταμορφώσει σε κούκλο Αυτά πρέπει να γίνουν πριν ανθίσει το δέντρο τατουάζ που έχει στο χέρι του αλλιώς θα μείνει έτσι για πάντα..... Πολύ βαρετό, ανούσιο, χωρίς σωστή δομή, τι να σου πω τραγελαφικό. Μα κάτι έργα που κατεβάζω ώρες ώρες.... Τους τελευταίους μήνες από όσες ταινίες έχω δει, μονο το unknown (με τον Liam Neeson) άξιζε λίγο.....
1
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 21:08, 30-06-11:

conan
Παράθεση

lucky sunray

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H lucky sunray έγραψε: στις 22:06, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Το είδα πριν μια εβδομάδα, τι να πω....δεν μου άρεσε. Παίζει η μία από τις δυο δίδυμες η mary kate olsen που κάνει την μάγισσα και μεταμορφώνει τον πρωταγωνιστή σε άσχημο και αποτυχημένο από όμορφο και πετυχημένο. Αν βρει αληθινή αγάπη (να τον θέλει για τον εσωτερικό του κόσμο, ο οποίος είναι ανύπαρκτος) θα τον ξαναμεταμορφώσει σε κούκλο Αυτά πρέπει να γίνουν πριν ανθίσει το δέντρο τατουάζ που έχει στο χέρι του αλλιώς θα μείνει έτσι για πάντα..... Πολύ βαρετό, ανούσιο, χωρίς σωστή δομή, τι να σου πω τραγελαφικό. Μα κάτι έργα που κατεβάζω ώρες ώρες.... Τους τελευταίους μήνες από όσες ταινίες έχω δει, μονο το unknown (με τον Liam Neeson) άξιζε λίγο.....
Δεν φταιω εγω,με παρεσυρε το trailer!
το ξερω αυτο αλλα ειπα να δω κατι πιο ευχαριστο
ποιες αλλες εχεις δει;;
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 22:26, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από lucky sunray
Δεν φταιω εγω,με παρεσυρε το trailer!
το ξερω αυτο αλλα ειπα να δω κατι πιο ευχαριστο
ποιες αλλες εχεις δει;;
Γενικά με τις συναισθηματικές ταινίες και τις κωμωδίες δεν τα έχω και τόσο καλά... Όμως είδα μια ταινία με πολύ ωραίο τέλος. From prada to nada http://www.youtube.com/watch?v=aur8XMZV8P4 παρ' οτι ο τίτλος το αδικεί, βλέπεται ευχάριστα. Και ένα καινούριο ψυχολογικό θριλερ, the resident, http://www.youtube.com/watch?v=ixZMHng9kFU με την Hilary Swank που πραγματικά μου κράτησε το ενδιαφέρον....
Παράθεση

lucky sunray

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H lucky sunray έγραψε: στις 22:39, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Γενικά με τις συναισθηματικές ταινίες και τις κωμωδίες δεν τα έχω και τόσο καλά... Όμως είδα μια ταινία με πολύ ωραίο τέλος. From prada to nada http://www.youtube.com/watch?v=aur8XMZV8P4 παρ' οτι ο τίτλος το αδικεί, βλέπεται ευχάριστα. Και ένα καινούριο ψυχολογικό θριλερ, the resident, http://www.youtube.com/watch?v=ixZMHng9kFU με την Hilary Swank που πραγματικά μου κράτησε το ενδιαφέρον....
Ωραια, θα προσπαθησω να δω το δευτερο
Αν θυμηθεις καμια αλλη πες την μου, οκ;
Παράθεση

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O chris80 έγραψε: στις 15:54, 09-07-11:

Εγώ μια φορά ανυπομονώ να δω το Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2. Μεγάλωσα με τον Harry Potter και πρέπει να ομολογήσω ότι στενοχωριέμαι που τελειώνει. Είναι το τέλος μιας εποχής όπως και να το κάνουμε.
1
Παράθεση

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O chris80 έγραψε: στις 16:15, 09-08-11:

Green Lantern (μου άρεσε πολύ το κόμικ) και Conan the Barbarian. Για να δούμε...
Παράθεση

chris80

Νεοφερμένος

O chris80 έγραψε: στις 16:39, 31-08-11:

Final Destination 5!!!!!! Αν και το 4 με απογοήτευσε, διάβασα ότι το 5 τα σπάει και έχει καλό 3D λόγω του σκηνοθέτη Steven Quale - μαθητή του James Cameron. To trailer είναι όλα τα λεφτά: http://youtu.be/4bBGWmGyur4.
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 16:55, 31-08-11:

Τα λατρεμένα μπλε πλασματάκια έρχονται στη μεγάλη οθόνη και σε 3D το καλοκαίρι του 2011. Οι θεατές σε όλο τον κόσμο ετοιμάζονται να περάσουν στιγμές στρουμφοχαράς καθώς.. τα Στρουμφάκια κάνουν το πρώτο τους τρισδιάστατο ταξίδι στη μεγάλη οθόνη με την νέα οικογενειακή κωμωδία που συνδυάζει ζωντανή δράση με animation!
Τη φωνή της Στρουμφίτας θα υποδυθεί η Katy Perry, ενώ τον Δρακουμέλ θα ερμηνεύσει ο Hank Azaria.
Λίγα λόγια για την ταινία:Όταν ο κακός Δρακουμέλ κυνηγάει τα μικρά γαλάζια στρουμφάκια έξω από το στρουμφοχωριό τους, εκείνα ξαφνικά μεταφέρονται από τον δικό τους μαγικό κόσμο στον δικό μας -- και για την ακρίβεια προσγειώνονται στη μέση του Central Park στη Νέα Υόρκη. Τα Στρουμφ πρέπει να βρουν έναν τρόπο για να επιστρέψουν στο χωριό τους πριν ο Δρακουμέλ βρει τα ίχνη τους!

Avant premiere της ταινίας "Στρουμφάκια" στις 6 και 7/9/2011 στην Ελλάδα

Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 17:13, 31-08-11:

εχει δει κανενας το grave encounters?
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 00:19, 08-09-11:

Απο ταινιες, βγαινει το επομενο καλοκαιρι το Ice Age 4 (κατα την γνωμη ενα απο τα ωραιοτερα και πιο εμπνευσμενα παιδικα) και ειχα διαβασει καπου για μια ταινια του Πεδρο Αλμοδοβαρ (Ισπανος σκηνοθετης),λεγεται La piel que habito, δεν ξερω ακριβη ημερομηνια αλλα νομιζω φετος τον χειμωνα..
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 12:57, 08-09-11:

1
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 16:19, 11-09-11:

Τα Στρουμφακια στην αρχη ηθελα να τα δω κι εγω αλλα τελικα φαινονται πολυ χαζα. Επισης εχει βγει και το "Bad Teacher" με την Cameron Diaz και καπου διαβασα για τον χειμωνα το "La piel que habito" του Αλμοδοβαρ με πρωταγωνιστη τον Μπαντερας.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 12-09-11 στις 10:32. Αιτία: merge - συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

elena79

Νεοφερμένος

H elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H elena79 έγραψε: στις 01:43, 20-11-11:

Ανυπομονώ να δω Το Τανγκό των Χριστουγέννων. Από το trailer φαίνεται ότι έχει φοβερή ατμόσφαιρα, παίζουν εξαιρετικοί ηθοποιοί (Μπέζος - Στάνκογλου πολύ καλό δίδυμο) και η μουσική είναι απλά ΣΥ-ΓΚΛΟ-ΝΙ-ΣΤΙ-ΚΗ! Φαίνεται πολύ προσεγμένη και ποιοτική δουλειά και πιστεύω ότι αξίζει.
2
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 00:59, 21-11-11:

Breaking Dawn έχει δει κανείς? Και μόνο που είδα το poster μου ήρθε να ξεράσω...

ON A HAPPIER NOTE.....

3
Παράθεση

elena79

Νεοφερμένος

H elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H elena79 έγραψε: στις 16:42, 26-11-11:

Εγώ είδα το Breaking Dawn και μου άρεσε πολύ... Sorry! :p

Βγαίνει Νήσος 2! Μου άρεσε πολύ η πρώτη ταινία και στο sequel παίζουν οι ίδιοι φοβεροί ηθοποιοί, οπότε το γέλιο είναι σίγουρο! Ορίστε και το trailer για μια πρώτη γεύση: http://youtu.be/u1LVle9UslA.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 23:06, 15-02-12:

Σημερα ειδα το The Vow!! Kαλη ηταν...
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 14:12, 16-03-12:

Επειδή ένας υπερήρωας ανά ταινία δεν είναι αρκετός,η Marvel σε λιγότερο απο έναν μήνα μας παρουσιάζει τους Avengers.

Δείτε trailers:
Trailer 1
Trailer 2

Μία ταινία γεμάτη τεστοστερόνη και αδρεναλίνη.
Ένα must see για λάτρης και μή των κόμικς!!!!
2
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 18:17, 23-03-12:

To είδε κανείς; Εντυπώσεις;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Coming Out? - Από aye
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-15 στις 21:03.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα