Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,756 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 325 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Λαϊκές Διαδηλώσεις

Πιστεύετε ότι οι διαδηλώσεις επηρεάζουν τις αποφάσεις της κυβέρνησης;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
Ναι
6
27,27%
Οχι
3
13,64%
Εξαρτάται από το θέμα που αφορούν
1
4,55%
Εξαρτάται από τις γενικότερες συνθήκες
12
54,55%
Δεν ξέρω
0
0%

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 01:11, 31-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Εγώ έκανα λάθος στην διατύπωση εννοώντας βέβαια οτι το άρθρο 16 δεν έχει καταργηθεί ακόμα (και αυτό λόγω του οτι στις συζητήσεις τίθεται πάντα ως "το άρθρο 16") Ωστόσο αυτοί που φώναζαν και που φωνάζουν νομίζω οτι είναι καλά καθοδηγούμενοι ώστε να μη τους ξεφεύγουν λάθη όπως τα δικά μου. Δηλαδή δεν έχω ακούσει από άλλον να λέει "Να καταργηθεί το άρθρο 16" συνειδητά και να το εννοεί.

Κι όμως αγαπητή μου, το έχω ακούσει αρκετές φορές μέσα στο πανεπιστήμιο. Ακριβώς επειδή εντέχνως τίθεται πάντα ως "το άρθρο 16". Άλλωστε, μην ξεχνάς ότι μεγάλη σημασία έχει η κοινή γνώμη, όχι πάντα οι άμεσα ενδιαφερόμενοι. Εκεί στοχεύουν οι προπαγανδιστές, στη δημιουργία σύγχυσης.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 01:17, 31-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Κι όμως αγαπητή μου, το έχω ακούσει αρκετές φορές μέσα στο πανεπιστήμιο. Ακριβώς επειδή εντέχνως τίθεται πάντα ως "το άρθρο 16". Άλλωστε, μην ξεχνάς ότι μεγάλη σημασία έχει η κοινή γνώμη, όχι πάντα οι άμεσα ενδιαφερόμενοι. Εκεί στοχεύουν οι προπαγανδιστές, στη δημιουργία σύγχυσης.
Μπορεί τα τίθεται ως "άρθρο 16" και μπορεί και πολλοί να το αναγνωρίζουν ως "σύγχηση" και μόνο χωρίς να γνωρίζουν το περιεχόμενο, όμως η πλειοψηφία -θέλω να πιστεύω- γνωρίζει τι γράφεται στο άρθρο αυτό.
Παράθεση

nefnef (Νεφέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H nefnef έγραψε: στις 01:50, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Μα φυσικα και ισχυει το "ισχυς εν τη ενωσει". Αυτο φοβουνται τα μεγαλα κεφαλια και προσπαθουν παση θυσια να μας αποτρεπουν απο το να βγουμε στους δρομους. Και οι καλυτεροι τροποι ειναι 1.να μη θες να βγεις, 2.να φοβασαι να βγεις 3.να μη νομιζεις οτι χρειαζεται 4.να πιστευεις οτι δε μπορεις να αλλαξεις τπτ.
Μπράβο... υπέροχο....

ακριβώς έτσι είναι!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια