Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,955 μέλη και 2,477,941 μηνύματα σε 78,917 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 544 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δικαιολογείτε τους ναρκομανείς;

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 18:40, 12-03-06:

Ναι, αλλά δεν αντιδρουν όλοι το ίδιο στις ίδιες δυσκολίες! Εσύ αντέχεις, αυτός αντέχει, ο δίπλα δεν αντέχει. Που είναι το δυσνόητο στην όλη υπόθεση;

όπως λες και εσύ: "Έλεος δηλαδή..."
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MonaXoS : 12-03-06 στις 18:51.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 18:09, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Εγώ θυμάμαι, 10 χρονών παιδάκι, και τους είχα πει "αφού δεν ταιριάζετε, καλά θα κάνετε"
Αυτό φάνηκε μετά από 10+ χρόνια ;
Αχ βρε Λία, ελπίζω να ωρίμασες από τότε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 24-09-16 στις 18:15.
Παράθεση

Takis2013

Νεοφερμένος

Ο Takis2013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Takis2013 έγραψε: στις 00:56, 23-10-16:

Η αλήθεια είναι ότι όντως αυτοί και μόνο αυτοί ευθύνονται για την κατάσταση στην οποία βρίσκονται. Τώρα, αν πρέπει να τους δώσουμε μια χείρα βοηθείας, θεωρώ πως ναι. Άλλωστε είναι στο χέρι τους αν θα επιλέξουν να συνεχίσουν την κατηφόρα που έχουν πάρει ή αν θέλουν να αλλάξουν πραγματικά.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:44, 24-10-16:

Δε νομιζω να τους δικαιολογω... Μαλλον τους λυπαμαι ειναι η σωστη φραση...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια