Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,974 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 463 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημόσια πρόσωπα και ιδιωτική ζωή

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:36, 30-07-08:

Φάσκεις κι αντιφάσκεις.
Γιατί τον κάνει καλύτερο πολιτικό το ότι έχει "ειλικρινή και άρτια" προσωπική ζωή;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:45, 30-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Γιατί τον κάνει καλύτερο πολιτικό το ότι έχει "ειλικρινή και άρτια" προσωπική ζωή;
Έστω ένας πολιτικός, όχι απαραίτητα πρωθυπουργός ας πούμε βουλευτής, είναι χρήστης ουσιών, εμπλέκεται σε κυκλώματα παραεμπορίου,πορνείας κλπ όλα μαζί ή ένα απο αυτά κι ο ίδιος καλείται να λάβει αποφάσεις με βάση το κοινό συμφέρον για την αντιμετώπιση των παραπάνω.Ε στο σπίτι του κρεμασμένου.....

Κι ας μην ξεχνάμε ότι δημόσια πρόσωπα είναι και οι ψηλά στην ιεραρχία ιερείς για των οποίων την ιδιωτική ζωή σπανίως μαθαίνουμε αν συνάγει με τα όσα κυρήττουν.
7
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:46, 30-07-08:

Θενξ, με κάλυψες απόλυτα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια