Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,437 μηνύματα σε 78,979 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού θα πάτε φέτος διακοπές;

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:51, 15-07-19:

Μην πηγαίνετε διακοπές. Δεν έχουν κανένα απόλυτως νόημα οι διακοπές
1
2
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:52, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos

What?
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:54, 15-07-19:

Όλες οι χώρες ειναι το ίδιο πλέον και τα νησιά δεν έχουν νόημα οι διακοπές.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:55, 15-07-19:

Όλες οι χώρες ειναι το ίδιο πλέον και τα νησιά.

Ε εντάξει κάθε χώρα έχει το κάτι ξεχωριστό να δεις!
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 00:56, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ε εντάξει κάθε χώρα έχει το κάτι ξεχωριστό να δεις!

Όχι όλες ειναι το ίδιο .... :/
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:57, 15-07-19:

Όχι όλες ειναι το ίδιο .... :/

Δεν ξέρω τώρα είμαι Γερμανία και δεν βρίσκω μάτι κοινό με την Ελλάδα.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 00:58, 15-07-19:

Δεν ξέρω τώρα είμαι Γερμανία και δεν βρίσκω μάτι κοινό με την Ελλάδα.

Αυτοκίνητα, άνθρωποι , δρόμοι όλα είναι το ίδιο δομημένο με διαφορετικό τρόπο.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:59, 15-07-19:

Αυτοκίνητα, άνθρωποι , δρόμοι όλα είναι το ίδιο δομημένο με διαφορετικό τρόπο.

Ναι αλλά αλλάζεις παραστάσεις!Συν ότι ξεφεύγεις από την ρουτίνα.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 01:08, 15-07-19:

Οι διακοπές ειναι προϊόν της παγκοσμιοποίησης και συτες αλλοιώνουν όλες τις περιοχές του κόσμου ώστε να γίνουν ένα ίδιο πραγμα.

Πας σε μια χώρα τα ξενοδοχεία ίδια ειναι, τα μαγαζιά ίδια ειναι ... Δεν εχει κανένα νόημα πλέον....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 15-07-19 στις 01:16.
1
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 851 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 02:19, 15-07-19:

Ότι θέλουμε θα κάνουμε
2
Παράθεση

grtt

Δραστήριο Μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O grtt έγραψε: στις 09:41, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Πηγα και Ρωμη αλλα πιο πολυ κουραστηκα παρα ξεκουραστηκα.
Κοίτα να δεις εγώ πηγαίνω συχνά (δλδ δύο περίπου φορές το χρόνο) στο εξωτερικό. Ξέρω εκ των προτέρων ότι θα κουραστώ πολύ περισσότερο από ό,τι αν πάω κάπου στην Ελλάδα. Όταν πας εξωτερικό δε γίνεται να πας κάπου, να πεις, ok θα πιάσω ξενοδοχείο με πισίνα ή έστω θα πάω κάπου παραλιακά να δούμε πώς είναι και οι ξένες παραλίες, και θα κάνω μπάνιο και δεν πάω πουθενά αλλού. Αυτά μόνο οι Άγγλοι τα κάνουν που παίρνουν all inclusive πακέτα, έρχονται, προσγειώνονται, πάνε με πούλμαν σε ξενοδοχείο που έχει παραλία, και όλη μέρα κάνουν μπάνιο, τρώνε και από το μεσημέρι και μετά γίνονται λιώμα στο ποτό. Και μετά πάνε και λένε πήγαμε Ελλάδα και δεν έχουν δει απολύτως τίποτα.
Όταν πάω εξωτερικό αναγκαστικά θέλω να δω όσα περισσότερα μπορώ, και άρα πέφτει ΠΟΛΥ περπάτημα...!! (Στις 11 μέρες που θα πάω φέτος Βέλγιο - Ολλανδία - Λουξεμβούργο κατά μέσο όρο το πρόγραμμα -γιατί θέλουμε εκ των προτέρων να ξέρουμε χονδρικά τι θα κάνουμε- ξεκινάει από τις 08.00 το πρωί μέχρι τις 22.00 το βράδυ..)
1
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,080 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 10:27, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από grtt
Κοίτα να δεις εγώ πηγαίνω συχνά (δλδ δύο περίπου φορές το χρόνο) στο εξωτερικό. Ξέρω εκ των προτέρων ότι θα κουραστώ πολύ περισσότερο από ό,τι αν πάω κάπου στην Ελλάδα. Όταν πας εξωτερικό δε γίνεται να πας κάπου, να πεις, ok θα πιάσω ξενοδοχείο με πισίνα ή έστω θα πάω κάπου παραλιακά να δούμε πώς είναι και οι ξένες παραλίες, και θα κάνω μπάνιο και δεν πάω πουθενά αλλού. Αυτά μόνο οι Άγγλοι τα κάνουν που παίρνουν all inclusive πακέτα, έρχονται, προσγειώνονται, πάνε με πούλμαν σε ξενοδοχείο που έχει παραλία, και όλη μέρα κάνουν μπάνιο, τρώνε και από το μεσημέρι και μετά γίνονται λιώμα στο ποτό. Και μετά πάνε και λένε πήγαμε Ελλάδα και δεν έχουν δει απολύτως τίποτα.
Όταν πάω εξωτερικό αναγκαστικά θέλω να δω όσα περισσότερα μπορώ, και άρα πέφτει ΠΟΛΥ περπάτημα...!! (Στις 11 μέρες που θα πάω φέτος Βέλγιο - Ολλανδία - Λουξεμβούργο κατά μέσο όρο το πρόγραμμα -γιατί θέλουμε εκ των προτέρων να ξέρουμε χονδρικά τι θα κάνουμε- ξεκινάει από τις 08.00 το πρωί μέχρι τις 22.00 το βράδυ..)
Εγω δεν διαφωνω με την τακτικη των Αγγλων. Πολλες φορες απλα θελεις να ξεκουραστεις και να περασεις καλα, αντι να τρεχεις σε μουσεια. Προσωπικα οταν πηγαινω καλοκαιρινες διακοπες ή τελος παντων σε ζεστο μερος, αραζω σε παραλια, κανω κοντινες βολτες και ξεκουραζομαι. Τις περιοχες με μουσεια και αξιοθεατα τις αφηνω για ανοιξη/φθινοπωρο.

Σε 2 εβδομαδες θα παω Ισπανια, Ελλαδα, Ελβετια και αν προλαβω ισως παω για 2 μερες Φρανκφουρτη.
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:28, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Εγω δεν διαφωνω με την τακτικη των Αγγλων. Πολλες φορες απλα θελεις να ξεκουραστεις και να περασεις καλα, αντι να τρεχεις σε μουσεια. Προσωπικα οταν πηγαινω καλοκαιρινες διακοπες ή τελος παντων σε ζεστο μερος, αραζω σε παραλια, κανω κοντινες βολτες και ξεκουραζομαι. Τις περιοχες με μουσεια και αξιοθεατα τις αφηνω για ανοιξη/φθινοπωρο.

Σε 2 εβδομαδες θα παω Ισπανια, Ελλαδα, Ελβετια και αν προλαβω ισως παω για 2 μερες Φρανκφουρτη.

Πολύ ωραίο προγραμμα!Μακαρι να πας και Φρανκφούρτη.
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 12:18, 15-07-19:

Είμαι από χθες Γερμανία,θα μείνω εδώ μέχρι τις 22/7 και 23-24/7 θα πάω Δανία.
Και μετά Χίο.
Γερμανία - Δανία έχεις συγγενείς;
1
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:20, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Ελβετία που;
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:41, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Panagiotis849
Γερμανία - Δανία έχεις συγγενείς;

Στην Γερμανία μενει ο θείος μου.Στην Δανία δεν έχω κανέναν.
1
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,396 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 15:20, 15-07-19:

στα μπαλκονησια θα παω .....εσεις που θα πατε αλανια μου;
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 17:09, 15-07-19:

Ναι αλλά αλλάζεις παραστάσεις!Συν ότι ξεφεύγεις από την ρουτίνα.
Αλλάζεις κ αβαταρ,βεβαίως βεβαίως
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:10, 15-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Incognito
Αλλάζεις κ αβαταρ,βεβαίως βεβαίως

Τι λες;Που κολλάει αυτό τώρα;
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 17:15, 15-07-19:

Τι λες;Που κολλάει αυτό τώρα;

Σε εμένα. Τσιμπούρι μου έγινε.!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια