Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,505 μηνύματα σε 78,941 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο εμπιστεύεστε την google;

Πόσο ασφαλής νιώθετε για τα προσωπικά σας στοιχεία σας απέναντι στην Google

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)
Πάρα πολύ
7
46,67%
Καθόλου
4
26,67%
Δεν με ενδιαφέρει
4
26,67%

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 03:14, 12-09-06:

Παιδια μονο μην το γυρισουμε στο πολιτικο το ζητημα και το θεμα.
Απο εκει και περα.Αν το θεμα το δουμε καθαρα και στεγνα απο τεχνολογικη αποψης,ειναι πολυ μεγαλο το βημα.Ειναι πολυ σημαντικο για την καθε εταιρεια παροχης των οποιων υπηρεσιων να μπορει να εχει ενα ακριβες profile του οποιουδηποτε απο εμας την χρησιμοποιει και να μπορει να εκμεταλευτει το καταναλωτικο μας "μικροβιο" στο επακρο!
Θετικο θα ειναι και για εμας μιας και θα μας διαφημιζουν τα οσα μπορει να χρειαζομαστε.Αυτο και για οσο δεν παμε μονοι μας στα χωραφια του υπερκαναλωτισμου δεν θα εχει αρνητικες επιπτωσεις.Το θεμα ομως ειναι οτι βομβαρδιζομενοι "συνεχεια" απο προιοντα στα οποια εχουμε..."αδυναμια", θα πρεπει να δειχνουμε ολοενα και περισσοτερο χαρακτηρα ωστε να μην τα κανουμε μπαχαλο.
Αυτα οσων αφορα το προγραμμα.(Αν και για εμενα τα 12mS μου ακουγονται λιγα.)

Τωρα το θεμα ειναι οτι οσοι τυχων δεχτουν αυτο το προγραμμα, ποια θα ειναι η δικλιδα ασφαλειας, που θα του βεβαιωνει οτι δεν μπορουν να μπουν "3οι "μεσα και να ακολουθησει ενα γενικοτερο internet party; (αν μου ξεφυγε απο το αρχικο κειμενο sorry)
Και ακομα το σιγουρο ειναι πως αν βγουν και fake τετοια προγραμματα (τα οποια και καλα παλι του google θα ειναι) θα πρεπει να υπαρχει προσοχη για οποιον θελει να εγκαταστησει το αυθεντικο.
Αλλα να μου πεις...στο internet γενικοτερα θελει προσοχη.
Το σιγουρο ειναι αυτο που ειπε ο φιλος faithplus...τιποτα δεν γινεται για την ψυχη της μανας κανενος και τι ποιο ιδανικο απο το να ξερει η καθε εταιρεια ποιο ειναι το κουμπι μας...ωστε να ξοδευουμε ολο και περισσοτερα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:11, 12-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Έλεος από το δικό σου περιβόητο κείμενο ρε exposed:

Όταν υπάρχει η τεχνολογία και καλύπτεται με το πέπλο νομιμότητας δεν μπορώ παρά να είμαι σε αναμμένα κάρβουνα.

(Για να μην δούμε και τη φιλοσοφική υπόσταση του ζητήματος, με την υπεραξία του καταναλωτισμού και το πως αυτή τροφοδοτεί τον καπιταλισμό που με τη σειρά του εντείνει τις κοινωνικές ανισότητες..)
Το σημείο που κάνεις bold είναι ΣΧΟΛΙΟ του αρθρογράφου! Δεν βρήκα κάποια άλλο ελληνικό άρθρο πιο αντικειμενικό. Πιστευω οτι ο ανθρωπος εν ετη 2006 οφειλει να ξεχωρίζει τα σχόλια απο την είδηση
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έμπιστευεστε την wikipedia και αλλά παρόμοια Project; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-17 στις 11:01.
    • Η μύτη Google - Από Πληροφορικάριος
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-13 στις 22:42.
    • Google+ - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-12 στις 07:23.
    • Google Chrome - Από borat
      Το θέμα έχει λάβει 103 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-11 στις 12:39.
    • Εμπιστεύεστε τις οικολογικές οργανώσεις; - Από Julius Caesar
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 14:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα