Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,942 μηνύματα σε 78,954 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 463 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 18:12, 15-02-15:

Σε φαση ''Άντε να τελειωνουμε''
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:13, 15-02-15:

Σε φάση γιατί όλα πάνε τόσο σκατά???
2
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 18:41, 15-02-15:

Ανασκοπησης!!
2
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 21:02, 15-02-15:

σε φάση δεν ξέρω τι κάνω, θέλω να εξαφανιστώ
4
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:30, 16-02-15:

Σε φάση 'μου τα χουν πρήξει!!!"
Σορυ για τις εκφρασεις μου, ξυπνησα νευριασμενη
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,346 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:24, 16-02-15:

Αφασία φάση.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:15, 25-02-15:

Σε φάση απερίγραπτης σκέψης.
1
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 22:59, 25-02-15:

σε φάση που όλα αρχίζουν να μπαίνουν στη θέση τους... ελπίζω να δικαιωθώ!
1
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:05, 25-02-15:

σε μια φάση που δε ξέρω τι κάνω, αλλά ούτε κανείς άλλος γύρω μου ξέρει!
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:43, 26-02-15:

Σε φαση, τι φαση!
Παράθεση

Alan

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 564 μηνύματα.

O Alan έγραψε: στις 00:51, 26-02-15:

Είμαι στη φάση που θέλω απλά να αράζω ,να πηγαίνω σχολή , να διαβάζω τίποτα,και να ξανά αράζω.
7
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:58, 26-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Harken
Είμαι στη φάση που θέλω απλά να αράζω ,να πηγαίνω σχολή , να διαβάζω τίποτα,και να ξανά αράζω.
Και μονο αυτα που γραψες, με κουρασαν
Παράθεση

Alan

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 564 μηνύματα.

O Alan έγραψε: στις 01:08, 26-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Και μονο αυτα που γραψες, με κουρασαν
Αυτός είναι ο σκοπός .
Παράθεση

dr.tasos

Περιβόητο Μέλος

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 01:08, 26-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Harken
ελα κολλητε ολα ποπα μην ακους κανεναν ξερωγω και γω στα ιδιαναουμε
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H laurentides έγραψε: στις 03:10, 26-02-15:

Σε μέτρια οικονομικά φάση αλλά στην καλύτερη όλων των εποχών σε όλους τους άλλους τομείς
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 12:46, 27-02-15:

Θα έλεγα ότι είμαι κάπως... αποπροσανατολισμένη αυτήν την περίοδο. :Ρ
4
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 14:07, 27-02-15:

σε πολυ φαση φαση
Παράθεση

mary_lou thess

Δραστήριο Μέλος

H mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

H mary_lou thess έγραψε: στις 23:36, 01-03-15:

Λοιπον, αυτη η περιοδος ειναι απο τις δυσκολοτερες αν οχι η δυσκολοτερη.
Πρωτον γιατι δινω Πανελληνιες και εχω κουραστει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολυ ακομα και αν δεν ειμαι αριστη μαθητρια. και δεν με κουραζει τοσο το διαβασμα που εχω, οσο αυτη η ανυποφορη ρουτινα που ζω καθημερινα. Δεν εχω χρονο για τον εαυτο μου. Παντα πρεπει να προχωραω και να τα αφηνω ολα πισω μου.
Δευτερον και κυριοτερο ειναι οτι πριν απο 1 μηνα περιπου χωρισα οριστικα με τον φιλο μου. Ειμασταν μαζι απο τον Μαρτιο του 2012 εως τα τελη Ιανουαριου του 2015 με εξαιρεση 2 μηνες το φετινο καλοκαιρι. Βασικα απο περυσι την ανοιξη αρχισαν τα προβηματα.. εχω δωσει τοσα πολλα στη σχεση αυτη και πιστευω οτι τελειωσε πολυ αδοξα. Εκανα τα παντα για να κρατησω μια σχεση που αμφιβαλλω αν επρεπε να τα κανω ολα αυτα. Συγχωρεσα πολλες φορες, εδωσα ευκαιριες, αγνοησα πραγματα αλλα εως ενα σημειο. Βαρεθηκα να ειμαι χαλια και τελικα κατεληξα στο συμπερασμα οτι εγω και αυτος θελουμε διαφορετικα πραγματα απο τη σχεση. Το περιεργο ειναι πως ακομα-αν και δεν ειμαι ερωτευμενη πλεον μαζι του- τον αγαπαω ακομα παρα πολυ. Κριμα που τελειωσε ολο αυτο ετσι γιατι εγω ειχα και αλλα πραγματα να δωσω,απλα δεν μπορεσα! Και φυσικα αυτο εχει επιδραση στα μαθηματα μου. Τις τελευταιες εβδομαδες ομως καταφερα να αφοσιωθω στα μαθηματα για να ξεχαστω. Συγνωμη αν κουρασα με το μεγαλο ποστ.
**Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ για ενα τοσο προσωπικο μου θεμα, αλλα δεν αντεχα πια..ηθελα να το μοιραστω.
Παράθεση

skidrow

Νεοφερμένος

Ο skidrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O skidrow έγραψε: στις 00:15, 02-03-15:

Θα γράψω κι εγώ κάτι πρωτότυπο για τα δεδομένα του esteki μάυτά που έχω διαβάσει εδώ και λίγη ώρα... Όλα πάνε σκατά.
Με την κοπέλα μου είμαι σ'ένα σημείο, μετά από δύο χρόνια, που έχουμε φτάσει σ'ένα τέρμα...
Όλοι αυτοί οι "φίλοι" της σχολής λόγω μαθημάτων έχουν εξαφανιστεί και κάνουν παρέα εκεί που έφτυναν μόνο και μόνο επειδή είναι μαζί στα μαθήματα (έλεος!) ενώ οι φίλοι από το σχολείο έχουν τις δουλειές τους και τον κολλητό έχω να τον δω από την παραμονή χριστουγέννων γιατί είναι όλη την ώρα δουλειά σπίτι αλλά έχει και τους φίλους από την δουλειά, οπότε.....
Μία φίλη μου είπε τις προάλλες για καφέ και πήγα και πέρασα υπέροχα με πολύ γέλιο, αλλά κατά τ'άλλα έχω γυρίσει σε μια ρουτίνα σχολή -> σπίτι -> σχολή και δεν ξέρω πως να την ανατρέψω... Δυστυχώς....
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 08:13, 02-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από skidrow
Θα γράψω κι εγώ κάτι πρωτότυπο για τα δεδομένα του esteki μάυτά που έχω διαβάσει εδώ και λίγη ώρα... Όλα πάνε σκατά.
Με την κοπέλα μου είμαι σ'ένα σημείο, μετά από δύο χρόνια, που έχουμε φτάσει σ'ένα τέρμα...
Όλοι αυτοί οι "φίλοι" της σχολής λόγω μαθημάτων έχουν εξαφανιστεί και κάνουν παρέα εκεί που έφτυναν μόνο και μόνο επειδή είναι μαζί στα μαθήματα (έλεος!) ενώ οι φίλοι από το σχολείο έχουν τις δουλειές τους και τον κολλητό έχω να τον δω από την παραμονή χριστουγέννων γιατί είναι όλη την ώρα δουλειά σπίτι αλλά έχει και τους φίλους από την δουλειά, οπότε.....
Μία φίλη μου είπε τις προάλλες για καφέ και πήγα και πέρασα υπέροχα με πολύ γέλιο, αλλά κατά τ'άλλα έχω γυρίσει σε μια ρουτίνα σχολή -> σπίτι -> σχολή και δεν ξέρω πως να την ανατρέψω... Δυστυχώς....
Σωστός που παραδέχεσαι το πρόβλημα. Τώρα για τη ρουτινα ετσι στα γρήγορα μπορείς να γραφτεις σε καμια θεατρικη ομαδα του πανεπ σου που ναι και τζαμπα, ή να γραφτείς σε κάνα κολυμβυτήριο κτλ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος