Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,990 μέλη και 2,479,306 μηνύματα σε 78,972 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 453 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 22:55, 17-06-16:

Αμφιβάλλω...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 22:56, 17-06-16:

Δεν έχει σημασία.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο . έγραψε: στις 22:59, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Δεν έχει σημασία.
Εννοείται πως δεν έχει.
Παράθεση

Purple

Νεοφερμένος

H Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Purple έγραψε: στις 23:46, 17-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Στην πιο απαίσια φάση.
https://www.youtube.com/watch?v=azQ0jsku2qE
Παράθεση

logica

Νεοφερμένος

H logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H logica έγραψε: στις 23:47, 17-06-16:

Θέλω να ουρλιάξω. Πονάει το κεφάλι μου διαρκώς...
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 23:43, 21-07-16:

σε φάση ανεμελιάς, άδειας, διακοπών.. γούστων..
και σε λίγο θα είμαι σε φάση ύπνου γιατί απ' την ανεμελιά είμαι με πολύ λίγες ώρες ύπνου..
Παράθεση

Go_for_it!

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 525 μηνύματα.

O Go_for_it! ἐφλεγόμην καὶ οὐκέτ' ἐν ἐμαυτοῦ ἦν έγραψε: στις 02:47, 22-07-16:

Σε φάση να νιώθεις ότι περνάει ο καιρός χωρίς να κάνεις τίποτα δημιουργικό...
3
Παράθεση

Guest 545651

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 545651 έγραψε: στις 10:49, 22-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Go_for_it!
Σε φάση να νιώθεις ότι περνάει ο καιρός χωρίς να κάνεις τίποτα δημιουργικό...
Προσπαθησες να βρεις κατι δημιουργικο να κανεις? ειδικα τωρα το καλοκαιρι υπαρχουν τοσα πολλα πραγματα με τα οποια μπορεις να ασχοληθεις!! οπως λεει και το ονομα σου go for it!!
1
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,962 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 14:07, 22-07-16:

Σε περίεργη φάση... Πρεπει να αλλάξουν πολλα απο το φθινόπωρο και μετα...
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,566 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 14:56, 22-07-16:

Θέλω να βάλω θεμέλια τώρα το καλοκαίρι ώστε να ασχοληθώ εποικοδομητικά μέσα στην χρονιά. Ωστόσο είναι και η σχολή στην οποία πρέπει να περάσω μαθήματα...
2
Παράθεση

Go_for_it!

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 525 μηνύματα.

O Go_for_it! ἐφλεγόμην καὶ οὐκέτ' ἐν ἐμαυτοῦ ἦν έγραψε: στις 15:06, 22-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από powerful_girl
Προσπαθησες να βρεις κατι δημιουργικο να κανεις? ειδικα τωρα το καλοκαιρι υπαρχουν τοσα πολλα πραγματα με τα οποια μπορεις να ασχοληθεις!! οπως λεει και το ονομα σου go for it!!
Το εννοούσα περισσότερο σε βάθος χρόνου. Ότι μεγαλώνω δηλαδή χωρίς να έχω πετύχει κάτι αξιόλογο σε αυτά τα χρόνια, που υποτίθεται ότι είναι και τα πιο παραγωγικά. Δεν πειράζει, φάση είναι, θα περάσει. :p
2
Παράθεση

nikmil (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nikmil έγραψε: στις 19:12, 22-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Go_for_it!
Το εννοούσα περισσότερο σε βάθος χρόνου. Ότι μεγαλώνω δηλαδή χωρίς να έχω πετύχει κάτι αξιόλογο σε αυτά τα χρόνια, που υποτίθεται ότι είναι και τα πιο παραγωγικά. Δεν πειράζει, φάση είναι, θα περάσει. :p
Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι και εγώ! Από πέρυσι που ξεκίνησα τη σχολή ήθελα να μάθω μια ξένη γλώσσσα ακόμα και να ξεκινήσω ξανά γυμναστήριο. Τελικά διαπίστωσα πως η σχολή μου είναι πιο απαιτητική από ό,τι την περίμενα και το μόνο που κατάφερα κατά τη διάρκεια του έτους που πέρασε, ήταν να πάρω το δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου. Το βλέπω και αυτό, όμως, ως έναν ακόμα στόχο που επετεύχθη!
Για τα υπόλοιπα επιφυλάσσομαι από Σεπτέμβρη. Όλα είναι θέμα απόφασης, πάντως! Άπαξ και το πάρεις απόφαση να κάνεις κάτι που θεωρείς παραγωγικό και σημαντικό, θα μπεις στην διαδικασία να το φτάσεις μέχρι τέλους και να το πετύχεις.
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 19:23, 22-07-16:

Σε φάση που μόλις γύρισα από διακοπές,αλλά παρόλα αυτά εξακολουθώ να'χω τάσεις φυγής..
4
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 16:57, 16-11-16:

Σε φάση πολλών αλλαγών. ^_^
1
Παράθεση

manolis_98

Περιβόητο Μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 905 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 17:26, 16-11-16:

Σε φάση πονάει το κεφάλι μου
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 22:35, 16-11-16:

Σε φάση (για πολλοστή φορά) επιθυμίας να ανανεώσω το διαμέρισμά μου, αλλά αμέσως μετά, απογοήτευσης γιατί δεν έχω τα... μπικικίνια
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:36, 16-11-16:

Σε φάση τρέχω και δεν φτάνω ή σε φάση δεν μου φτάνουν οι 24 ώρες της μέρας.
4
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 23:13, 16-11-16:

Σε φάση ανασυγκρότησης.
3
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:47, 17-11-16:

Δημιουργικη...

Τα τελ χρονια συμβαινουν συνεχως καινουρια πραγματα στην ζωη μου. Μολις παω να προσαρμοστω στο ενα, εμφανιζεται το επομενο..

Πως σας φαινεται;;;

Σιγουρα δεν προλαβαινω να βαρεθω παντως!!

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Σε φάση τρέχω και δεν φτάνω ή σε φάση δεν μου φτάνουν οι 24 ώρες της μέρας.

Α αυτο ξαναπες το!!
Το χω αισθανθει εκατονταδες χιλιαδες φορες!!
Ξερεις τι καλο που ειναι; Ακονιζεις το μυαλο σου συνεχεια! Αν συνεχισεις ετσι, σιγουρα θα αποφυγεις τον κινδυνο του αλτσχαιμερ. Εγω οταν περνω φαση ηρεμιας, λυνω συνεχεια σταυρολεξα. Γενικως θελω το μυαλο μου να ειναι σε εγρηγορση. Το βρισκω πολυ θετικο!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 17-11-16 στις 00:53. Αιτία: merge
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:51, 17-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Δημιουργικη...

Τα τελ χρονια συμβαινουν συνεχως καινουρια πραγματα στην ζωη μου. Μολις παω να προσαρμοστω στο ενα, εμφανιζεται το επομενο..

Πως σας φαινεται;;;

Σιγουρα δεν προλαβαινω να βαρεθω παντως!!
Λίγο κουραστικό μεν, πολύ συναρπαστικό δε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος