Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,009 μηνύματα σε 78,958 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαμά, μπαμπά, σας ευχαριστώ που...

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 06:16, 02-03-07:

Άν αρχίσω ο κατάλογος δεν θα έχει τελειωμό....Και επειδή ειναι και μια ώρα δύσκολη θα είμαι σύντομη.... Σας ευχαριστώ για ΟΛΑ... Και είναι πολλα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:04, 02-03-07:

Μανούλα σ' ευχαριστώ που προσπαθείς κάθε μέρα να με βοηθήσεις να αποκτήσω αυτοπεποίθηση, να πιστέψω στον εαυτό μου και να κυνηγήσω τα όνειρά μου! Δεν ξέρω ειλικρινά τι θα έκανα χωρίς εσένα!
1
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 10:07, 02-03-07:

Μαμά σ'ευχαριστώ...
-που μου έμαθες να είμαι τρυφερή
-που μου έμαθες να μην στέκομαι σ'αυτά που με στεναχωρούν αλλα να κάνω πάντα αυτό που λέει η καρδούλα μου
-που ακόμα με κρατάς αγκαλιά όταν φοβάμαι
-που μου έμαθες πως με τον γλυκό τρόπο καταφέρνεις περισσότερα απ'οτι με τις φωνές

Μπαμπούτο σ'ευχαριστώ...
-που μου έμαθες να μην αφήνω τους άλλους να με κάνουν οτι θέλουν
-που ήξερες πάντα τις καλύτερες επιλογές για μένα...πριν απο μένα
-που για σένα θα είμαι πάντα το μικρό σου ''ποντικάκι'' όσο και να μεγαλώσω
-που έκανες το σωστό και μου είπες ένα τεράστιο μυστικό κι αλήθεια, ρισκάρωντας με τις αντιδράσεις μου

Σας ευχαριστώ και τους 2, γιατί πιστέψατε σ'εμένα και με κάνατε μέρος της ζωής σας, 20 παρα κάτι χρόνια πριν...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 10:49, 02-03-07:

Μαμά και μπαμπούλι σας ευχαριστώ πολύ που είστε δίπλα μου... ειδικά τώρα... Που κάνατε ταξίδι αστραπή και αφήσατε τα πάντα πίσω για να ρθείτε εδώ... Όσο κι εγώ έλεγα να μην το κάνετε... Σας ευχαριστώ που με αγαπάτε τόσο και ας μην το αξίζω
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 11:26, 02-03-07:

σας ευχαριστώ, που με την συμπεριφορά σας με κάνατε σκληρή, ώστε να μην κολλάω πουθενά κ να τα καταφέρνω πάντα κ στα πάντα!!!

κ ενα μεγάλο ευχαριστώ που μου δ'ωσατε την ευκαιρία να σας αποδείξω ότι αξίζω, κ δεν με στείλατε στην Λέρο...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:58, 02-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
σας ευχαριστώ, που με την συμπεριφορά σας με κάνατε σκληρή, ώστε να μην κολλάω πουθενά κ να τα καταφέρνω πάντα κ στα πάντα!!!

κ ενα μεγάλο ευχαριστώ που μου δ'ωσατε την ευκαιρία να σας αποδείξω ότι αξίζω, κ δεν με στείλατε στην Λέρο...
Στη Λέρο...?
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:33, 02-03-07:

Ευχαριστω που με κανατε απαιτητικη, ανεξαρτητη και αναισθητη.

Δεν ευχαριστω που με κανατε νευρικη, αναισθητη και πολυ περιπλοκο χαρακτηρα. Αν φταιτε εσεις.
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 13:18, 02-03-07:

στην Λέρο λόγω ασθένειας που δεν θεραπευόταν, με 99% πιθανότητα παραλησίας, κ όμως δεν χαμπάριασαν!!!
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:12, 16-09-09:

...

μαμα σε ευχαριστω που θα μου δωσεις λεφτα να παρω χρυσες γοβες για το γαμο μεθαυριο.
1
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 00:14, 16-09-09:

όταν λες χρυσες.... χρυσές;;;
1
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:15, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
όταν λες χρυσες.... χρυσές;;;

really no comment!
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 00:42, 16-09-09:

μα..., μπα..., σας χρωστάω αρκετά....
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 11:35, 16-09-09:

μαμά ευχαριστώ που με κάνεις και γελάω με το παράξενο black χιούμορ σου, μπαμπά σε ευχαριστώ που προσπαθείς να γελάς με τα ηλίθια ανέκδοτα που σου λέω. Μου λείπετε πολύ. Ευχαριστώ για την υπομονή σας.
3
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:42, 16-09-09:

μπαμπα μαμα σας ευχαριστω που δεν με πεταξατε στα σκουπιδια μολις γεννηθηκα...!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 14:43, 16-09-09:

που με γεννησατε
Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 3,597 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 15:17, 16-09-09:

θα κλαψω με την ησυχια μου σημερα.
4
Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

H buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε: στις 00:07, 24-09-09:

ευχαριστώ που με κάνετε να νιώθω πως ο,τι και να μου συμβεί στη ζωή, όποια δυσκολία και να έρθει, θα υπάρχουν πάντα 3 άνθρωποι που θα με στηρίζουν και αγαπάνε ανιδιοτελώς και πως όπου και να πάω, όσο πολύ και αν γυρίσω τον κόσμο, θα υπάρχει πάντα ένα μέρος που θα με περιμένει...
1
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 03:35, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από buttercup
ευχαριστώ που με κάνετε να νιώθω πως ο,τι και να μου συμβεί στη ζωή, όποια δυσκολία και να έρθει, θα υπάρχουν πάντα 3 άνθρωποι που θα με στηρίζουν και αγαπάνε ανιδιοτελώς και πως όπου και να πάω, όσο πολύ και αν γυρίσω τον κόσμο, θα υπάρχει πάντα ένα μέρος που θα με περιμένει...
Ποσους γονεις εχεις εσυ;;

Μαμα, μπαμπα ευχαριστω που μου κανατε τη ζωη δυσκολη!
1
Παράθεση

buttercup

Νεοφερμένος

H buttercup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H buttercup i'm not lost... just undiscovered... έγραψε: στις 14:43, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Ποσους γονεις εχεις εσυ;;

Μαμα, μπαμπα ευχαριστω που μου κανατε τη ζωη δυσκολη!
η αλήθεια είναι οτι όντως έχω τρεις. Γιατί πιστεύω πως γονιός είναι και αυτός που σε μεγαλώνει και σε αγαπάει, οχι απαραιτητα ο βιολογικός. αν και στο συγκεκριμένο, μέτρησα και τον αδερφό μου.
1
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:21, 24-09-09:

Μπαμπά , Μαμά σας ευχαριστώ που φεύγοντας για ταξίδι ξεχάσατε την πιστωτική και μάλιστα όχι την ληγμένη

2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γιατί μπαμπά;; (οικονομικές απορίες for dummies) - Από Ciela
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-12 στις 17:47.
    • Ευχαριστώ.. - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 112 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-08 στις 17:50.
    • Μια ζωη ευχαριστω;; - Από ntina2278
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-01-07 στις 19:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα