Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,033 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υιοθεσία ορφανών παιδιών απο ομόφυλα ζευγάρια

Υιοθεσία ορφανών παιδιών απο ομόφυλα ζευγάρια. Συμφωνείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 95)
Ναι
57
60,00%
Όχι
35
36,84%
ΔΞ/ΔΑ
3
3,16%

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,838 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 08:57, 08-01-19:

Φώτη η Ολίβια σού απαντούσε σε αυτό που είπες οτι αν το παιδί βλέπει τους γονείς του ως ομοφυλόφιλους θα γίνει και αυτό ομοφυλόφιλο (πράγμα το οποίο δεν ξέρω γιατί είναι κακό αλλά πολλοί το χρησιμοποιούν ως επιχείρημα, λες κι είναι μίασμα και κακό να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος) και σού ειπε οτι αν ίσχυε αυτό, δε θα υπήρχε κανένας ομοφυλόφιλος με ετεροφυλόφιλους γονείς. Πρέπει να καταλάβουμε οτι τα ομοφυλόφιλα παιδιά έτσι γεννιούνται (τώρα αν κάποιος στην πορεία το επιλέξει δεν το ξέρω, ίσως να έχει συμβεί) αλλά ως επί το πλείστον η ομοφυλοφιλία υπάρχει σε όλους τους ζωντανούς οργανισμούς. Το παιδί δε "βλέπει" τη μαμά και τον μπαμπά και λέει "ας γίνω ετεροφυλόφιλος". Απλά ελκύεται από το άλλο φύλο χωρίς να το αναλύσει.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,667 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 19:48, 23-04-19:

Είδα αυτό στο facebook:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Libertus