Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,062 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 179 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για διακοπές

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:08, 25-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Ρώτησα πως είναι ένα μέρος για ζευγάρια. Όχι πως δεν είναι.
Δηλαδή τα ζευγάρια προτιμούν μέρη όπως κάθε φυσιολογικός Έλληνας επισκέπτης και όχι τουρίστας. Οκ
Υποθέτω πως ναι, ένα ήσυχο, ξεκούραστο, ίσως ρομαντικό μέρος... τουλάχιστον αυτό φαντάζομαι, δε μπορώ να μιλήσω εκ μέρους όλων των ζευγαριών Εσύ όμως υπονοείς κάτι άλλο?Ότι ψάχνουν το ίδιο με κάθε τουρίστα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 18:21, 25-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_1992
Υποθέτω πως ναι, ένα ήσυχο, ξεκούραστο, ίσως ρομαντικό μέρος... τουλάχιστον αυτό φαντάζομαι, δε μπορώ να μιλήσω εκ μέρους όλων των ζευγαριών Εσύ όμως υπονοείς κάτι άλλο?Ότι ψάχνουν το ίδιο με κάθε τουρίστα?
Όχι δεν εννοώ κάτι τέτοιο. Αν ήταν να υποστηρίξω κάτι από τα δύο μάλλον το αντίθετο θα επέλεγα.

Απλά βγάζω σπυριά όταν ακούω "αυτό είναι νησί για ζευγάρια;". Γιατί να μην είναι δηλαδή; Νησί είναι. Παραλίες έχει, ηλιοβασιλέματα έχει και στο κάτω κάτω αν είσαι ερωτευμένος ρομαντισμό βρίσκεις ακόμα και στο καρπούζι.
1
Παράθεση

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O Polkiu έγραψε: στις 18:45, 25-06-12:

Τι πληγή έξυσα και άναψες τόσο?? Εννούσα να μην έχει πολύ κόσμο( μύκονος, πάρος) και να είναι γενικά ήσυχα για να περάσεις καλά και χαλαρά!
2
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 19:05, 25-06-12:

νησια με όχι πολυ κόσμο και ησυχα νομιζω είναι τα δωδεκάνησα πατμος,τήλος...
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 20:32, 25-06-12:

Για ελάτε λίγο Κέρκυρα και δεν θα χάσετε..
1
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 21:02, 25-06-12:

για Παρο τί ξερετε;
εκανα κρατηση αλλα στα χαλαρα μπορω να την ακυρωσω-αν και μετα θα ξεμεινω αθηνα και διχως προορισμο
στα Λιβαδια θα παω
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:18, 25-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polkiu
Τι πληγή έξυσα και άναψες τόσο?? Εννούσα να μην έχει πολύ κόσμο( μύκονος, πάρος) και να είναι γενικά ήσυχα για να περάσεις καλά και χαλαρά!
Καμία πληγή, απλά μου φαίνεται γελοίο. Είναι σα να ρωτάς κάνει για σκυλιά;
Είμαι εντελώς άλλης νοοτροπίας οπότε άσ΄το

Η Σίφνος είναι υπέροχη, αλλά δεν το σπάτε και με λίγη Σέριφο ή Κίμωλο;
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 13:48, 07-07-12:

Καλησπερες...
Λοιπον, ψαχνομαι για φτηνη διανηκτερευση στο Ρεθυμνο και για τους εξυπνους δεν ειναι λυση να μηνω εξω.

Ισως καποια φοιτητικη προσφορα ή προσφορα για πολυτεκνους. Αν εχετε κατι υποψη σας , τοτε θα με βοηθουσατε πολυ. . .
Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H nat1995 έγραψε: στις 02:15, 14-07-13:

Σκεφτόμαστε με την παρέα μου να πάμε διακοπές για 5 μέρες σε κάποιο νησί. Γενικά έχουμε αρκετούς προορισμούς υπόψη μας αλλά αυτοί οι δυο είναι οι επικρατέστεροι.Σαμος VS Χίος Εσείς τι θα προτείνατε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 14-07-13 στις 22:32. Αιτία: Προσθηκη των νησιων λογω μεταφορας μηνυματων
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 02:42, 14-07-13:

Σάμο δεν έχω πάει για να εκφέρω γνώμη. Η Χίος όμως είναι από τα νησιά που μου άρεσαν πάρα πολύ. Είχε πολλά ενδιαφέροντα πράγματα να δεις, ωραία μαγαζιά για το βράδυ και πολύ καλές παραλίες! Είναι μεγάλο όμως το νησί. Θα χρειαστείτε αμάξι για να δείτε κάποια πράγματα παραπάνω. Καλές διακοπές ό,τι κι αν επιλέξετε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tabby : 14-07-13 στις 02:43. Αιτία: παράλειψη λέξης
Παράθεση

Vogue001 (Mαριος)

Νεοφερμένος

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Vogue001 έγραψε: στις 23:28, 14-07-13:

επι πολλα χρονια πηγαιναμε στο πατρικο της πρωην μου, στη Ζακυνθο. φανταστικο νησι
1
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:57, 14-07-13:

Είδα κάτι για Ιόνιο. Συμπληρώνω για Κέρκυρα (αν και αξίζει το Πάσχα).
Ζάκυνθο θέλω να πάω.
Εξίσου ωραίο νησάκι και χαλαρό είναι τα Κύθηρα.

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Καλησπερες...
Λοιπον, ψαχνομαι για φτηνη διανηκτερευση στο Ρεθυμνο και για τους εξυπνους δεν ειναι λυση να μηνω εξω.
Ισως καποια φοιτητικη προσφορα ή προσφορα για πολυτεκνους. Αν εχετε κατι υποψη σας , τοτε θα με βοηθουσατε πολυ. . .
Βρήκες πόλη να ζητάς και για φτηνό...
Ψάξε σε μικρές ξενοδοχειακές μονάδες και όχι σε μεγάλα ξενοδοχειακά συγκροτήματα.
Εντός πόλης ή εκτός ψάχνεις;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _fairygirl_ : 15-07-13 στις 00:02.
Παράθεση

nat1995 (Νατάσσα)

Νεοφερμένος

H Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H nat1995 έγραψε: στις 23:59, 14-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
Σάμο δεν έχω πάει για να εκφέρω γνώμη. Η Χίος όμως είναι από τα νησιά που μου άρεσαν πάρα πολύ. Είχε πολλά ενδιαφέροντα πράγματα να δεις, ωραία μαγαζιά για το βράδυ και πολύ καλές παραλίες! Είναι μεγάλο όμως το νησί. Θα χρειαστείτε αμάξι για να δείτε κάποια πράγματα παραπάνω. Καλές διακοπές ό,τι κι αν επιλέξετε!
Σ'ευχαριστω πολυ
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 00:00, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ζάκυνθο θέλω να πάω.
Για Κεφαλονιά ούτε λόγος ;;
Λίμνη Μελισσάνη
Σπήλαιο Δρογκαράτη
Πολλά μέρη να δεις και να πας..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 15-07-13 στις 00:08.
1
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 00:09, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Για Κεφαλονιά ούτε λόγος ;;
Λίμνη Μελισσάνη
Σπήλαιο Δρογκαράτη
Πολλά μέρη να δεις και να πας..
Μία φίλη μου πήγε 2 εβδομάδες πέρσι το καλοκαίρι.
Έχει αποφασίσει ότι θέλει να σπουδάσει Κεφαλονιά ό,τι να΄ναι.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 10:26, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ζάκυνθο θέλω να πάω.

Βρήκες πόλη να ζητάς και για φτηνό...
Ψάξε σε μικρές ξενοδοχειακές μονάδες και όχι σε μεγάλα ξενοδοχειακά συγκροτήματα.
Εντός πόλης ή εκτός ψάχνεις;
Αξιζει πολυ για Κερκυρα και τωρα ειδικα!! Εαν ενδιαφερεσαι για οποια πληροφορια θες μου λες
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 13:37, 16-07-13:

Μηλος και Σάμος
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:04, 16-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Αξιζει πολυ για Κερκυρα και τωρα ειδικα!! Εαν ενδιαφερεσαι για οποια πληροφορια θες μου λες
Εγώ είχα πάει Πάσχα.
Για το μόνο πράγμα που χαίρομαι είναι ότι έχετε την πιο γαμάτη σχολή έβα.
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε: στις 16:49, 16-07-13:

Ιθάκη!!
1
Παράθεση

your_idol

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O your_idol έγραψε: στις 01:01, 20-08-15:

Μείνετε σπίτι, στο τρίτο μνημόνιο όσοι πάνε διακοπές καταγράφονται και θα πληρώσουν φόρο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια