Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,949 μέλη και 2,477,891 μηνύματα σε 78,913 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 520 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα νέα της αυτοκινητοβιομηχανίας

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,515 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:49, 24-09-19:

Εδώ θα μπορούμε να γράφουμε οτιδήποτε έχει να κάνει με τον χώρο της αυτοκινητοβιομηχανίας!

Ξεκινάω εγώ.
•Σε νέα απεργεια προχωρούν οι εργαζόμενοι της General Motors καθώς η μεγαλύτερη αυτοκίνητοβιομηχανια των ΗΠΑ σχεδιάζει το κλείσιμο εργοστασίων στις ΗΠΑ.Επισης οι εργαζόμενοι αντιδρούν στην μαζική μεταφορά εργοστασίων από την Αμερική στην Κίνα.

•Μέχρι το τέλος του έτους η Toyota θα φέρει και στην Ελλάδα το Toyota Camry το best seller sedan των ΗΠΑ.Η τιμή του θα ξεκινάει κοντά στα 30.000€.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,515 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:46, 24-09-19:

Η Honda ανακοίνωσε ότι το 2021 σταματά τις πωλήσεις Diesel αυτοκινήτων στην Ευρώπη.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:35, 27-09-19:

Μεγάλες αυτοκινητοβιομηχανίες όπως η Toyota,η GM,η Ford και η Audi θα εγκαταστήσουν στα οχήματα του την ψηφιακή βοηθό της Amazon Alexa.
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 21:09, 27-09-19:

Αν τα αυτοκίνητα λειτουργούσαν σαν τους υπολογιστές, την κάτσαμε τη βάρκα
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:45, 05-10-19:

Τα νέα της εβδομάδας!!!

•Για 3η εβδομάδα συνεχίστηκαν οι απεργειες των εργαζομενων της General Motors στις ΗΠΑ.Η εταιρια έχει χάσει 1 δις Δολλαρια από την κατάσταση αυτή.

•Η Ford ανακαλεί 500.000 αυτοκίνητα λόγω των προβλημάτων στα αυτόματα κιβώτια ταχυτήτων.

•Η Volkswagen ανακοίνωσε ότι η παρουσίαση του νέου Golf θα γίνει στις 24/10/2019 και οι πωλήσεις του θα ξεκινήσουν μετά από 3 μήνες.

•Η Toyota ανακοίνωσε το facelift του CHR.

Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 13:05, 05-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
•Η Toyota ανακοίνωσε το facelift του CHR.
Από όλα αυτά τα....υπερυψωμένα, είναι το μοναδικό όχημα που θα έλεγα μου αρέσει !
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:07, 05-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Από όλα αυτά τα....υπερυψωμένα, είναι το μοναδικό όχημα που θα έλεγα μου αρέσει !

Είναι πολύ ωραίο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες