Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,556 μέλη και 2,432,132 μηνύματα σε 76,211 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 456 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το CD που ακούσατε σήμερα (δισκοκριτικές)

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 20:04, 23-06-05:

αν σήμερα αγοράσατε κάποιο cdακι και θέλετε να το πείτε σε όλους μας ...καντε το εδώ! Δώστε και λίγες πληροφορείες για το είδος της μουσικής, τις εντυπώσεις σας και οτι αλλο έχετε να μας πείτε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 20:08, 23-06-05:

Πολύ ωραίο θέμα... Το Σάββατο θα πάω για CD-purchasing-spree και θα δώσω πολλά λεφτά (μάλλον 100€+)!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 21:25, 23-06-05:

ένα σιντί έχω πάρει όλο κι όλο φέτος... πουτάνα φτώχια .
το τελευταίο των system of a down ήταν ο τυχερός . εμένα μου άρεσε .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 21:32, 23-06-05:

Σταμάτισα να αγοράζω cds απο τοτε που άρχισα να καταλαβαίνω τι γίνετε γύρω μου.

FREE the MUSIC !!!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:48, 23-06-05:

Αν δεν πουλάνε CD, οι δισκογραφικές δε θα υποστηρίζουν συγκροτήματα, και τα συγκροτήματα δε θα έχουν λόγο να βγάζουν αυτοχρηματοδοτούμενα CD που έχουν τρελά έξοδα.

Το τελευταίο CD που αγόρασα ήταν το Land Of the Free από Gamma Ray
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 22:04, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Αν δεν πουλάνε CD, οι δισκογραφικές δε θα υποστηρίζουν συγκροτήματα, και τα συγκροτήματα δε θα έχουν λόγο να βγάζουν αυτοχρηματοδοτούμενα CD που έχουν τρελά έξοδα.
Μακάρι να γίνει αυτό μήπως και γλυτώσουμε απο το σκουπιδαριό και περισσότερο το Ελληνικό...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 15:12, 24-06-05:

Εγώ πήρα μαζεμένα πριν λίγο καιρό τα AEnima, Lateralus και Opiate των Tool και το Mezmerize των System of a Down
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:53, 24-06-05:

Μετράνε και τα DVD ?
Αν ναι τότε το τελευταίο που αγόρασα ήταν το the doors 2dvd set collectors' edition όπου περιέχει το Soundstage Performances και το No One Here Gets Out live για δώρο για το αγαπουλίνι μου
Αν όχι αν δεν κάνω λάθος τότε το τελευταίο που αγόρασα ήταν από ενα ερασιτεχνικό ελληνικό συγκρότημα που δεν θύμαμαι πως λέγεται και είναι είδος industrial
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:40, 27-06-05:

Παιδιά, μάλλον είμαι λίγο πιο λαϊκή, αλλά τι να κάνουμε???? Αγόρασα το cd του Πλούταρχου, την απόλυτη κλάψα δηλαδή, έτσι για να χαρώ τον πόνο μου!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 03:02, 28-06-05:

Αύριο (σήμερα δλδ) θα πάω Rock City να πάρω CD's. Θα σκάσω 100€. Θα σας πω τη συγκομιδή όταν γυρίσω.
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 02:30, 29-06-05:

Και να η συγκομιδή:

Yngwie J. Malmsteen - Rising Force
Running Wild - Port Royal
Mercyful Fate - Melissa
Death - Leprosy
Death - Spiritual Healing
Demons & Wizards - Touched By The Crimson King
Stratovarius - Dreamspace

Όλα σπέρνουν ευτυχώς... Ξέρω να κάνω αγορές ο π**στης
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 12:54, 02-07-05:

TO cd που αγοράσαμε? Μάλλον ήθελες να πεις TA! :p Έχουμε και λέμε:

- Michael Mayer - Touch
- Fabric 22 (Adam Beyer)
- Fabric 20 (John Digweed)
- Marco Bailey - Ekspozicija DVE: Sindustry
- Tiesto - In Search Of Sunrise 4: Latin America
- Motown Remixed
- Verve Remixed 3
- Stereomatic Remixes - Το νέο κύμα
- Summer Bubbles Vol. 1

Περιμένω ακόμη: το καινούριο του Sasha και την Local Underground 2.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:40, 08-07-05:

Αγόρασα πριν 2 μέρες από dream theater το octavarium
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 03:19, 08-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Demons & Wizards - Touched By The Crimson King
Για πες μας εντυπώσεις
Το πρώτο cd έσπερνε πραγματικά.
Το τελευταίο cd που αγόρασα ήταν το Mezmerize !!!
Δισκάρααααα
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 08:36, 08-07-05:

Πορτοκαλογλου LIve...Ι love it!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 08:46, 08-07-05:

ifrit[ ]
Για πες μας εντυπώσεις
Το πρώτο cd έσπερνε πραγματικά.
Το πρώτο τους CD είχε 3-4 καλά τραγούδια, αλλά ως δίσκος ήταν μέτριος. Το δεύτερο δεν έχει το 'κορυφαίο κομμάτι', αλλά σαν δίσκος είναι απίστευτος.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 15:17, 09-07-05:

Έχει Hansi ρε, τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 05:29, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Έχει Hansi ρε, τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία
Περίπου. Έχει Hansi και, κυρίως, Schaffer
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 18:37, 30-07-05:

Εγώ αγόρασα Demons & Wizards - Touched by the crimson king και Tool - Lateralus
και τα δύο απίστευτα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ]ifrit[ : 30-07-05 στις 18:38.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 17:22, 26-08-05:

Σήμερα πήρα Tool - Opiate, Slayer - Reign in Blood, Diabolus in Musica
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas , Mhtrogoal

Βρείτε παρόμοια