Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,757 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 334 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δουλειά στη mediatel

Basilisvirus

Νεοφερμένος

Ο Basilisvirus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Basilisvirus έγραψε: στις 20:53, 28-06-15:

Πρόσφατα έστειλα βιογραφικό στη mediatel, μου απαντησαν την επομενη μερα, πηγα για συνεντευξη και απο αυριο για 5 μερες ξεκιναω εκπαιδευση. την τελευταια μερα της εκπαιδευσης μου με testaroun και αμα περασω με προσλαμβανουν, με συμβαση ενος μηνα.

Θελω να ξερω γιατι μ εχουνε πει πολλα περιεργα για τις τηλεφωνικες εταιρειες τετιου τυπου... αν στο τελος του μηηνα θα πληρωθω! η αν θα παιξει καποια κομπίνα, αμα καποιος απο εσας εχει δουλεψει εκει κτλ.

Γιατι και σεμενα μ φανηκε πολυ περιεργο που μου τηλεφωνησαν τοσο γρηγορα, δεν εχω και καμια δεξιοτητα στη τελικη, αποφοιτος λυκειου ειμαι
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,522 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 21:25, 28-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Basilisvirus
Πρόσφατα έστειλα βιογραφικό στη mediatel, μου απαντησαν την επομενη μερα, πηγα για συνεντευξη και απο αυριο για 5 μερες ξεκιναω εκπαιδευση. την τελευταια μερα της εκπαιδευσης μου με testaroun και αμα περασω με προσλαμβανουν, με συμβαση ενος μηνα.
Θελω να ξερω γιατι μ εχουνε πει πολλα περιεργα για τις τηλεφωνικες εταιρειες τετιου τυπου... αν στο τελος του μηηνα θα πληρωθω! η αν θα παιξει καποια κομπίνα, αμα καποιος απο εσας εχει δουλεψει εκει κτλ.
Γιατι και σεμενα μ φανηκε πολυ περιεργο που μου τηλεφωνησαν τοσο γρηγορα, δεν εχω και καμια δεξιοτητα στη τελικη, αποφοιτος λυκειου ειμαι
Δεν έχω προσωπική γνώση, αλλά βρήκα αυτό:
http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2010...post_9776.html

Παράθεση

shreder

Νεοφερμένος

Ο shreder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O shreder έγραψε: στις 22:06, 01-02-17:

Δεν ξέρω αν είναι από τις πιο καλές εταιρείες αλλά παλεψέ το.
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 23:36, 01-02-17:

Έχει περάσει 1,5 χρόνος από τότε.
Παράθεση

shreder

Νεοφερμένος

Ο shreder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O shreder έγραψε: στις 23:39, 01-02-17:

Σορρυ δεν ηξερα νομιζα δουλευες ακομα εκει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια