Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,543 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 147 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 258)
Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό!
133
51,55%
Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα
68
26,36%
Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ
22
8,53%
Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω!
35
13,57%

Devil

Διακεκριμένο μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 11:33, 24-12-17:

Γενικά δεν υπάρχει το σιχαινομαι στο σεξ. Ο μονος μου φραγμος που δεν κάνω εξεζητημένα πραγματα τον τελευταιο καιρο που δεν έχω σταθερη σχέση και έχω πάει με αρκετές διαφορετικές είναι ο φοβος του hiv. To ελευθερο στοματικο αν και έχει μικρη επικινδυνοτητα δεν παύει να έχει εστω και αυτή την μικρή. Οποτε πάντα έχω βάλει προφυλακτικο και δεν έχω γλειψει βαθειά κάποια από τις παρτενέρ μου. Συνιστω σε ολους και ολες να κάνουν το ιδιο εκτος και αν δούν εξετάσεις, που και παλι τις 2-3 τελευταιες εβδομάδες δεν ξέρεις τι μπορει να έκανε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 00:01, 17-06-18:

εγώ γενικά θα έλγα πως είμαι πολύ υπερ του στοματικού έρωτα πιο πολύ να το κάνω εγώ και αν ο άλλος είναι καλός και θέλει φυσικά να μου κάνει και εκείνος δεν θα έλεγα όχι

έχω ακούσει κάποιες γνωστές μου ότι δεν κάνουν στοματικό έρωτα στο αγόρι τους και απορώ αυτό πως μπορεί να συμβαίνει αλλά οκ ο καθένας στη σεξουαλική του ζωή κάνει ότι θέλει βέβαια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D3admus

Δραστήριο Μέλος

Ο D3admus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O D3admus έγραψε: στις 02:26, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από lilith's_child
εγώ γενικά θα έλγα πως είμαι πολύ υπερ του στοματικού έρωτα πιο πολύ να το κάνω εγώ και αν ο άλλος είναι καλός και θέλει φυσικά να μου κάνει και εκείνος δεν θα έλεγα όχι

έχω ακούσει κάποιες γνωστές μου ότι δεν κάνουν στοματικό έρωτα στο αγόρι τους και απορώ αυτό πως μπορεί να συμβαίνει αλλά οκ ο καθένας στη σεξουαλική του ζωή κάνει ότι θέλει βέβαια
Ο πομπός και ο δέκτης...Μάλιστα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,517 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 06:55, 17-06-18:

Μέσα σε 4 post μάθαμε τι κανείς στο κρεβάτι σου.Καλυτερα να μην τα λες προς τα έξω αυτά.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 17:20, 17-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Μέσα σε 4 post μάθαμε τι κανείς στο κρεβάτι σου.Καλυτερα να μην τα λες προς τα έξω αυτά.
ok όμως εσένα τι σε πειράζει, δημοκρατία δεν έχουμε?
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,517 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 17:24, 17-06-18:

Δεν είπα ότι με πειράζει!
Παράθεση

nikoslykos100 (Νίκος)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O nikoslykos100 έγραψε: στις 12:03, 20-06-18:

Ο στοματικός έρωτας είναι φανταστικός όταν υπάρχει απόλυτη καθαριότητα και όταν βλέπεις τον/την σύντροφό σου να απολαμβάνει αυτό που του προσφέρεις. Όταν τον προσφέρεις είναι ακόμα πιο υπέροχος γιατί νιώθεις την πιο στενή επαφή με το μέρος του σώματος του/της συντρόφου σου και την γεύση που δεν μπορείς να απολαύσεις με άλλον τρόπο.
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,820 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 12:41, 20-06-18:

Βρε συ Φολκσβαγκεν, στο ανάλογο θέμα μπήκες, τι περιμενες να διαβασεις, για Πανελλήνιες;

Η ανωνυμία του διαδικτύου προσφέρει τη δυνατότητα συζητησης γύρω από το σεξ σε παιδιά που ενδεχομένως ντρεπονται να το κάνουν εντός του κύκλου τους.

Αν κάτι δε μας ενδιαφέρει, δεν το διαβάζουμε.

Αν κάτι το θεωρούμε προσβλητικό, το αναφέρουμε.

Αν δε μας αρέσει η θεματολογία, συμβάλλουμε με threads του δικού μας γούστου.

Φιλικά.

*Το συγκεκριμένο μήνυμα έχει αντίστροφη μέτρηση αυτοκαταστροφής μέχρι να βγει οφφ *
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πανος K

Νεοφερμένος

Ο Πανος K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Πανος K έγραψε: στις 18:55, Χθες:

Αυτα ειναι καλο να γινονται
Και για τα δυο φυλλα το καλυτερο κομματη ειναι το στοματικο.
Βεβαια υπαρχουν καποια ατομα που λενε οτι το συχαινονται και δεν θελουν να το κανουν και δυστηχος ειχα κοπελα που δεν ηθελε το οποιο δεν μπορουσα να το καταλαβω.
Παράθεση

Devil

Διακεκριμένο μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 21:02, Χθες:

Αρχική Δημοσίευση από lilith's_child

κΑΛΑ εσυ εισαι λάτρης .... φαινεται

μια χαρά καλά κανεις. άσε οι γνωστες σου .... μπορει να μην κάνουν και τιποτα. Και εγώ απορώ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες