Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,011 μηνύματα σε 78,959 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 494 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικό θέμα για τα BlackBerry

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 17:35, 29-07-11:

Εδώ μπορούμε να αναρτούμε ερωτήσεις και απορίες για τα κινητά Blackberry.

Θέλω να ρωτήσω...μπορώ να έχω Blackberry με καρτοκινητή; ή πρέπει αναγκαστικά να έχω σύνδεση;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:43, 29-07-11:

Μπορείς αλλά δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει. Με το παραμικρό "ζητάνε" επικοινωνία με το BIS όποτε τα λιγοστά mb που δίνουν στις κάρτες θα φεύγουν γρήγορα
2
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:30, 29-07-11:

Ευχαριστώ για την απάντηση!
Παράθεση

Εquilibria (Equilibrium)

Δραστήριο Μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 161 μηνύματα.

O Εquilibria Everything is best in moderation έγραψε: στις 21:36, 16-08-12:

Ξέρει κάποιος να με διαφωτίσει τι παίζει γενικά με τα Blackberry(είμαι newbie στο μοντέλο αυτό), με τις βασικές εφαρμογές όπως τί είναι και πού χρησιμεύσει το BIS; Δεύτερον, διάβασα πιο πάνω ότι χωρίς πάροχο, δηλαδή με κάρτα δεν συμφέρει για ποιό λόγο(δεν το κατάλαβα αυτό με τα...mb που είπε ο φίλος πιο πάνω). Τρίτον, με ενδιαφέρει πάρα πολύ το μοντέλο Blackberry Bold 9900 και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Με κάρτα και χωρίς πάροχο δεν μπορείς να μπαίνεις διαδίκτυο, μσν και να στέλνεις και να λαμβάνεις μαιλ μέσω της χρήσης του wi-fi; σε wi-fi zones...free internet etc...(Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι που σε βοηθάει και τι καλύπτει ο πάροχος) Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εquilibria : 17-08-12 στις 01:54.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό θέμα για το e-κάπνισμα - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 137 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-19 στις 21:55.
    • Γενικό Θέμα για τα Μεταπτυχιακά - Από alexandrosmf
      Το θέμα έχει λάβει 872 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μεταπτυχιακά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-08-19 στις 19:52.
    • [Android] Γενικό θέμα για τα Android - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 135 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-05-19 στις 20:34.
    • ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα - Από vamou90
      Το θέμα έχει λάβει 250 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-04-18 στις 21:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα