Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,931 μηνύματα σε 78,917 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

iOS ή Android;

Ποιο λειτουργικό προτιμάτε να έχει το smartphone σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 28)
Android
21
75,00%
iOS
5
17,86%
Windows
0
0%
Άλλο (Διευκρινίστε)
2
7,14%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 02:44, 24-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ceres Victoria
Το πιο τραγικό από όλα αυτά είναι ότι το home button μου έχει χαλάσει (όχι εντελώς... απλά πρέπει να το πατάς πολλές φορές για να λειτουργήσει) και στο iphone 4 αλλά και στο ipod touch 3gen Δυστυχώς δεν κάνω πλάκα
ρε συ, υπάρχει στο iPhone 4S το εξής σε περίπτωση που χαλάσει το κουμπί:
Ρυθμίσεις->Γενικά->Προσβασιμότητα->Assistive Touch(κάτω κάτω που λέει σωματικά και κινητικά)

για τσέκαρε μήπως υπάρχει και στο δικό σου και βοηθήσει.
Εγώ προσπαθώ να χρησιμοποιώ αυτό από τώρα που είναι αρχή για καλό κ για κακό...

Όποιος έχει iPhone ας κοιτάξει το παραπάνω^^, ίσως βοηθήσει!

εδίτ: άργησα λίγο...
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,180 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 12:30, 09-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από shark.0wNz
πάντως παιδιά εγώ έλεγα από καιρό να μάθω λίγο προγραμματισμό και να ασχοληθώ με εφαρμογές για κινητά μπας και βγάλω κανα φράγκο.επέλεξα τον android.σιγά μην πληρώσω 100 ευρώ να βγάλω την εφαρμογή μου, από τη στιγμή που μπορεί να αποτύχει..java all the way! σαν χομπίστα προγραμματιστή το android με προσελκύει πολύ περισσότερο από iOS παρόλο που το κινητό μου είναι iphone.
99 $ το χρόνο χρεώνει η apple για τη πρόσβαση στο app store. Επίσης σου κρατάει το 30% των κερδών για κάθε πώληση.

Τo google play έχει πιο φθηνό αρχικό κόστος. Πληρώνεις μια φορά 25$ και τέλειωσες. Σου κρατάνε και εδώ το 30% των κερδών για κάθε πώληση.

Από την άλλη μη ξεχνάς ότι το app store είναι 4 φορές πιο κερδοφόρο από το google play.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:16, 06-09-13:

Όποιος ασχολείται ακόμα με το android μάλλον είναι κουτός. Το windows mobile σύντομα θα το ξεπεράσει.
Παράθεση

nQQb

Νεοφερμένος

Ο nQQb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O nQQb έγραψε: στις 23:54, 06-09-13:

γνωρίζετε πως μπορώ να βάλω τα ios 6.1.3 στο σπασμένο μου κινητό ;
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 00:02, 07-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από nQQb
γνωρίζετε πως μπορώ να βάλω τα ios 6.1.3 στο σπασμένο μου κινητό ;
όταν λες σπασμένο?
Παράθεση

stefanosp9 (Στέφανος Παπαδόπουλος)

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O stefanosp9 Do not unlove me. έγραψε: στις 04:11, 26-05-15:

Γνωστός ειναι σε όλους μας ο ανταγωνισμός μεταξύ εκείνων που εχουνε iPhone και εκείνων που εχουνε android. Εσείς τι πιστεύετε; Τι εχετε, τι προτιμάτε και τι θα αγοράζατε;

Εγω κατα τη γνώμη μου πιστεύω οτι τα iPhone εχουν ποιο εύχρηστο σχεδιασμό λογισμικού και απευθύνονται και σε απαιτητικούς χρήστες λόγω επεξεργαστή και ram αλλα και σε άτομα τα οποία δεν τα πάνε τόσο καλα με την τεχνολογία.
Απο την άλλη μεριά τα android κινητά προσφέρουν πολυ περισσότερες δυνατότητες απο τα iPhone που πολλα συχνά δεν τις γνωρίζουμε καν. Παρ' ολα αυτά τα iPhone ξεκινάνε απο πολυ υψηλές τιμές σε αντίθεση με τα android.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:04, 25-05-16:

Σε συνέντευξή του ο πρώην CEO της Google παραδέχθηκε ότι χρησιμοποιεί και iPhone
O Executive Chairman της Alphabet, και πρώην CEO της Google, Eric Schmidt σε συνέντευξη του παραδέχθηκε ότι χρησιμοποιεί ένα iPhone 6s αλλά και ένα Samsung Galaxy S7 το οποίο πιστεύει ότι είναι σε αρκετά σημεία πολύ καλύτερο από το iPhone.

Στη συνέντευξη του, ο Eric Schmidt ανέφερε ότι το σημαντικό πλεονέκτημα του Samsung Galaxy S7 είναι η μπαταρία του συγκριτικά με το iPhone 6s που έχει.
Τέλος, το γεγονός αυτό, δημιούργησε σε πολλούς απορίες όπως γιατί ο πρώην CEO της Google δεν έχει κάποιο Nexus 5X ή Nexus 6P αντί για το Phone, μιας και αυτά είναι τα νέα smartphone που έχει κατασκευάσει η εταιρία…
πηγή newsit.gr
Aπό αυτό πάνω καταλαβαίνουμε παιδιά την ανωτερότητα του iphone.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,180 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:50, 25-06-16:

lol

Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 20:02, 29-06-18:

Είδα κάτι που δεν μου άρεσε σήμερα.

Είναι δυνατόν κινητό που βγήκε το 2017 από την Samsung να σέρνεται το 2018. Είμαστε σοβαροί. Μετά κράζετε τα iPhone.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple vs Android - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 56 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-19 στις 09:05.
    • [Android] Γενικό θέμα για τα Android - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 135 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-05-19 στις 20:34.
    • Android Development - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-17 στις 20:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα