Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,959 μέλη και 2,477,987 μηνύματα σε 78,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 483 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Browsers' άπαντα

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:37, 26-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ο firefox 4 δεν έχει γραμμή κατάστασης;
Δεν τη βρίσκω.
Ναι, δεν έχει ώστε να υπάρχει περισσότερος χώρος για τις σελίδες. That's the trend now.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 10:49, 26-03-11:

κανε δεξι κλικ στην μπαρα με τα εικονιδια..πχ home..και επελεξε εργαλειοθηκη προσθετου..ετσι εμφανιζονται οσα προσθετα χρειαζονται κατω μπαρα..

οπως linkfication ,mailnotifier πχ που εχω εγω..

επισης με δεξι κλικ επιλεγειςπροσαρμογη,,και εγω τουλαχιστον πηγα αριστερα το reload ,home κουμπια..
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 12:40, 26-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σε μενα δε συμβαινει αυτο.. κανω δεξικ κλικ σε συμδεσμο,,ανοιγμα σε νεα καρτελα,,και την ανοιγει σε νεα..οχι υπαρχουσα..

εχω βεβαια και το tabmixplus για οσες καρτελες θελω κλπ..(σε στρωσεις,,και με οτι ρυθμισεις θελω..
και χωρις το προσθετο μια χαρα νεα καρτελα ανοιγει..

αλλαζουν ολα σχεδον..εβαλα τωρα το κουμπι ανανεωσης και home αριστερα της μπαρας..
Tελικά έφτιαξε μόνο του.Σταμάτησε να μου το κάνει
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 18:48, 29-03-11:

Από χθες παρατήρησα, ότι ορισμένες σελίδες δεν ανοίγουν σωστά με τον ff, ενώ ανοίγουν με τον Chrome, όπως π.χ. το in.gr που δεν μου δείχνει σχεδόν τίποτα.
Προφανώς χρειάζομαι κάποιο πρόσθετο, αλλά δεν ξέρω ποιο.
Μήπως ξέρετε τι συμβαίνει;
(Κατά τα άλλα είμαι ευχαριστημένος, δουλεύει καλύτερα και ταχύτερα από Chrome και Explorer)
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:16, 29-03-11:

Από χθες παρατήρησα, ότι ορισμένες σελίδες δεν ανοίγουν σωστά με τον ff, ενώ ανοίγουν με τον Chrome, όπως π.χ. το in.gr που δεν μου δείχνει σχεδόν τίποτα.
τωρα το διαπιστωσες?
παντα ετσι ηταν,,καποιες σελιδες που δεν ανοιγαν με τον ff ανοιγαν με τον chrome..ο chrome ανοιγει τα παντα..

παντως τι in gr μου μπαινει εμενα..
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:19, 29-03-11:

Σε safe mode πάντως ανοίγει.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 22:39, 29-03-11:

εχεις προσθετα μεσα?

κλεισε τον ff και κανε run
firefox -p και ανοιξε ενα κενο προφιλ,,να δεις αν σου το κανει παλι..

ή κανε καμια επανεγκατασταση..

μηπως σου λειπει κανα προσθετο?java,τιποτα τετοιο?
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:14, 15-04-11:

Στον IE 9 μπορώ να αλλάξω θέση στη γραμμή μενού;
Θέλω πρώτα τη γραμμή μενού και μετά τη γραμμή διευθύνσεων.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:04, 17-04-11:

Όχι, εξάλλου είναι λάθος από άποψη δόμησης.
Αλλά και πάλι, είμαι 99,9% σίγουρος ότι δεν χρειάζεται την γραμμή εργαλείων.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:44, 17-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny Cash
εξάλλου είναι λάθος από άποψη δόμησης
Και ποιος καθορίζει ότι είναι "λάθος";
Η Microsoft; Ο Tanenbaum; Ο Ρούντολφ το ελαφάκι;

Ένας browser πρέπει να είναι παραμετροποιήσιμος σε αυτά τα βασικά πράγματα για να τον προσαρμόζει ο χρήστης όπως θέλει, με σκοπό να νιώθει πιο άνετα. Το ότι η Microsoft μπορεί να θεωρεί ότι είναι "αισθητικά λάθος", δεν σημαίνει ότι είναι και de facto true.
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 16:53, 17-04-11:

Ο IE είναι της Microsoft;
Πάντως εγώ τα έχω συνηθίσει στην αλεπού με τη σειρά που τα είπα. Τώρα μου φαίνονται ανάποδα.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 17:08, 17-04-11:

o IE9 ειναι απο οτι καταλαβα πολυ μονοκομματος σε σχεση με τον ff.. που στην εκδοση 4 μπορεις να ρυθμισεις οτιδηποτε κουμπακια θελεις,οπου τα θελεις..

η μικρομαλακή ειναι τοσο τσιμεντοποιημενη στο μυαλο και νοοτροπια που δεν προκειται να αλλαξει..
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:59, 27-08-11:

Ξέρει κανείς πως γ$%^& βάζω δίπλα από την διεύθυνση της ιστοσελίδας την συντόμευση της home page στο google chrome?
Παράθεση

mouk (Ανδρέας Μικρούτσικος)

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Θεολόγος . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O mouk έγραψε: στις 02:08, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Ξέρει κανείς πως γ$%^& βάζω δίπλα από την διεύθυνση της ιστοσελίδας την συντόμευση της home page στο google chrome?
Εργαλεία -> Επιλογές -> Βασικά στοιχεία -> Εμφάνιση κουμπιού αρχικής σελίδας -> Check
1
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 02:11, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από mouk
Εργαλεία -> Επιλογές -> Βασικά στοιχεία -> Εμφάνιση κουμπιού αρχικής σελίδας -> Check
ευχαριστώ!
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 16:37, 20-09-11:

Εδώ και πολύ καιρό κάθε φορά που μπαίνω στα e-mails μου (hotmail) πρέπει να γράφω συνεχώς το id και το pass μου. Δεν αποθηκεύεται, ακόμα και όταν πατήσω το ''Να παραμείνω σε σύνδεση"...

Χρησιμοποιώ opera...Ξέρει κάποιος να μου πει τι να κάνω για να μου τα αποθηκεύει και να μην αναγκάζομαι κάθε φορά που μπαίνω να τα πληκτρολογώ;
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 17:13, 20-09-11:

Μάλλον θα έχεις επιλέξει και κάτι για τους κωδικούς που θα έχει (δεν είμαι και σίγουρος δεν έχω opera) ..και έτσι όταν διαγράφεις το ιστορικό διαγράφονται όλα..
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 17:21, 20-09-11:

Δεν έχω διαγράψει ποτέ το ιστορικό.
Σε άλλες σελίδες δεν έχω πρόβλημα. Μόνο στο hotmail...Και υπέθεσα ότι θα μπορούσα να το ρυθμίσω αυτό από τον opera.

Πώς βγάζει ας πούμε σε κάθε νέα σελίδα ένα παραθυράκι που σου λέει αν θες να αποθηκεύσεις αυτό τον κωδικό, κάπως έτσι το σκεφτόμουν.
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 17:40, 20-09-11:

Καλησπέρα, Devina.
Αυτό το πρόβλημα το αντιμετωπίζεις και στο messenger; Ίσως να συνδέεται το πρόβλημα... ίσως λέω και βλακείες. Μία απλή υπόθεση κάνω.

Αν ναι, θα σου έλεγα να κοιτάξεις αυτό: http://pchands.blogspot.com/2009/06/...messenger.html
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina έγραψε: στις 17:49, 20-09-11:

Όχι όχι το msn είναι μια χαρά. Μετ'οπου ανοίγω το pc έχει πάντα κωδικό και μαιλ, δεν του κάνω τίποτα.
Μόνο για να μπω στα e-mails μου έχω αυτό το θέμα και είναι σπαστικό.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια